Slovenija
41 ogledov

Pismo, na katerega na RTV niso ponosni

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Izudin 11:31 03.januar 2015.

    Razloži mi, kaj pomeni "nebuloznih"?!Očitno avtor zapisa ni Slovenec, samo to ni opravičilo.Vsekakor ni prav, da RTV naročnino avtomatsko plačujemo vsi, ki smo uporabniki električne energije. Zaradi mene lahko kodirajo vse tri programe SLO TV. Res bi pa ...prikaži več v tem primeru potem morali odpustiti en kup odvečnega kadra.

  • se_eden 13:39 03.januar 2015.

    odkar sem dobil odločbo, da moram plačevati RTV prispevek ne glede na to ali posedujem ali ne RTV aparat, sem zelo kritičen, da ne rečem alergičen na vse kar se dogaja v zvezi s katedralo uma na Tavčarjevi oz. Kolodvorski...tako ...prikaži več kot so si RTVjevci zagotovili stalne prihodke, o tem lahko ostali javni zavodi samo sanjajo. zanima me, ali je kateri odvetnik pripravljen sprožiti ustavno presojo omenjenega zakona in to vse do EU sodišča, ker na US je bil že zavrnjen...

  • Žvižgač 17:04 03.januar 2015.

    Boli me k...c ali si Slovenec ali kaj drugega, pa tudi, če si iz Vidma ali iz Tunguzije, vidim samo, da pametuješ in problematiziraš tiste izraze, ki jih ne poznaš in žališ ostale komentatorje. Zaradi tebe nisem prav nič manj ...prikaži več srečen, pa tudi občutljiv nisem, ker ne ločujem ljudi zaradi njihovega porekla ali jezika. Žurnal berem, kot tudi še mnogo drugih medijev zato, ker tako lahko delno izluščim delno realnost o poročanju o isti stvari na različnih medijih, ki stvarem dajejo svojo uredniško intonacijo. Niso vsi prispevki nebulozni, tega nisem napisal, jih je pa kar nekaj, ki po moji oceni sodijo v tak spekter novic in vesti.Izudin želim ti srečno in zdravo Novo Leto 2015.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.