Slovenija
15 ogledov

Plagiatorka tudi morebitna mandatarka?

Komentarjev 41
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izvedenec 21:09 26.februar 2013.

    gec, pa ti si plagiator, to je Kučan avtor :)

  • gec 21:14 26.februar 2013.

    nafafi se ti mojga...

  • gec 21:15 26.februar 2013.

    SREČNO ŠE ENKRAT,ALENKA...

  • Opacity 21:20 26.februar 2013.

    www.uporabi.net

  • mph 22:27 26.februar 2013.

    Seveda, možno je. Bi pa res zelo rad videl priimek in ime tega "poznavalca". Da se vsaj vidi, če ima člansko SDS ali ne.

  • mph 22:29 26.februar 2013.

    Se pridružujem, po Cerarju, ki ga je SDS zrušila, je tudi meni ona zelo kredibilna mandatarka. Seveda, bodo rušili tudi njo, ampak to je pač JJ-style.

  • gec 23:05 26.februar 2013.

    a to je vse kar te je janša nauču?gec ti nisi dec???

  • alfredo 23:20 26.februar 2013.

    Gospa doktorica;)

  • mph 23:54 26.februar 2013.

    Na žalost verjetno res, ampak tudi postana hrana je boljša od zelene mušnice, ki jo edino ponuja na jedilniku SDS kuhinja.

  • mph 23:57 26.februar 2013.

    naslabše iz obeh svetov.

  • PasjiDrekiVsepovsod 06:42 27.februar 2013.

    Alenka: Moj naziv je časten in pošten, dje.

  • bojovi 19:15 26.februar 2013.

    Res, kako naključje "SPET", ko Janši SPET gori pod nogami, kako naključno SPET nekdo v PS ima plagiat. SDS (beri reporter) Gotovi ste s temi podtikanji. Tole je isto kot pri Zokiju, SDS izgublja podporo in Zoki takoj nekaj dobi ...prikaži več ene liste za katere noben ne ve nič o njih. A ni podtikanje dokazov nezkonito?

  • duhbrezvu 19:25 26.februar 2013.

    Vsako leto nastane nekaj srednješolskih raziskovalnih nalog, pretežno pri fiziki, kemiji in sorodnih, ki so boljše napisane, kot ta prosti spis. Pa pojdimo v analizo.Kaže se, da avtorica ne loči najbolje med anketo in intervjujem (Priloga 1). Pri ...prikaži več intervjuju ima spraševalec namreč možnost prilagajati vprašanja predhodnim odgovorom, v splošnem pa tudi ni v pisni obliki in razdeljen vsem enak. Pravzaprav že na strani 6 izkazuje duševno razklanost, saj ne ve, ali bi svoj vprašalnik razglasila za intervju ali za anketo.Na strani 55 naravnost v oči bodejo matematične sposobnosti avtorice; 98+112=200 in ne 210, kot so nas učili v tretjem razredu osnovne šole. Ali pa političnim kadrom ni treba opravljati tretjega razreda in torej seštevanja tudi tromestnih števil ne; saj je v državnem zboru le 90 poslancev. Pri tako izpiljenih matematičnih sposobnostih direktorice Direktorata za proračun res ni za zameriti nekdanjemu ministru Križaniču za tiste bisere od proračunov.<br

  • Scott 19:58 26.februar 2013.

    Ne gre za podtikanja, pač pa za dejstva in resnico!A resnica in komunizem nikoli nista šla skupaj, laž in prikrivanje pa vedno!

  • allstarr111 20:14 26.februar 2013.

    Čudno mi je samo to, da v javni upravi tega ne preverjajo že takoj ko pride kandidat v ožji izbor za službo, se pravi če imamo tri kandidate ki so prišli v ožji izbor je tisti ki je izbran avtomatsko ...prikaži več podvržen preverjanju njegove izobrazbe, če gre tudi tukaj vse skozi OK. dobi službo, drugače se izbere kandidata med ostalima dvema itn.Mogoče bi bilo smiselno da se naredi komplet raziskava kdo vse od fukcionarjev, vlade in opozicije je plagiator, in se popuca vse nanekrat, se bojim da jih ne bi veliko ostalo.

  • Stolp 20:41 26.februar 2013.

    Če smem malo špekulirati:Itak, da se grejo že vseskozi ene igrice in igrica bo tudi tole. V bistvu bo šlo za slamnato mandatarko le da ne direktno(da jim ne bi kdo očital zlorabe ustave). To z magistrsko je ...prikaži več bilo vnaprej pripravljeno. Jutri jo bodo izvolili, potem bo zaradi tega 'škandala' odstopila in - imeli bomo volitve. Akterje iščite med tistimi, ki jim pašejo predčasne volitve(SD, morda tudi SDS).

  • Kika 20:59 26.februar 2013.

    Mr. Big, vsakokrat odpiraš to debato, ampak v SSKJ in slovensko-angleškem slovarju beseda gotov je in sicer gotňv -óva -o prid. (o ọ́) 1. s širokim pomenskim obsegom ki je v svoji končni obliki: na policah so stali že gotovi ...prikaži večovi čevlji; knjiga bo kmalu gotova napisana, natisnjena; obleka še ni gotova narejena, sešita; večerja je gotova; gotóv (končan) finished (off), done, complete...

  • Žvižgač 21:18 26.februar 2013.

    Kot izrazit nasprotnik sedanje vlade in apolitičen komntator me predlagana kandidatka za mandatarko ne prepriča, prebral sem njeno nalogo in se lahko strinjam z ugotovitvijo Makaroviča, že če jo primerjam s svojo, poleg tega pa me motijo sestavljalci vlade, ker ...prikaži več v njih vidim same Golobiče, čeprav vem, da jih ravno on namešča na položaje po njegovem modelu, preko pajacev PS. Iz te moke ne bo kruha, saj pred vsem bo zopet izstopila PreVirantova načelnost in potem by,by glasovi in zopet bomo tam, kjer smo. PreVirant in ostali načelneži ja ne bodo mogli spregledati pagliatorstva in že vidim Zokija zopet v akciji v naskoku na kup gnoja. Upam, da se motim, a kakor koli že se nam lepo ne piše.

  • gec 08:08 27.februar 2013.

    ALENKA SREČNO DANES.

  • gec 08:09 27.februar 2013.

    JANŠEVIKI,ODJANŠALO VAM JE DNE 27.02.2013,ZA VEDNO.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.