Šport
77 ogledov

Planici 40.000 evrov kazni za (ne)rabo slovenščine?

Komentarjev 43
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Five 13:04 03.april 2016.

    "Hitro, hitro, kazen lahko izrečemo, kaznujemo, oglobimo. "Joj, ali so se res državni birokrati tako zagnali, da bodo kaznovali, odličneorganizatorje in izvajalce našega slovenskega praznika v Planici?Bentiš, če se pa to zgodi, ........!!! Ga ni lepšega ...prikaži več kot naša Planica in njeni programi. Planica bo ostala, tečnobegrintave pa imajo svoj rok trajanja. MI SLOVENCI SMO PONOSNI NA NAŠO PLANICO. Nepozabni trenutki. V času spremlja ja dogodkov v Planici si dobil pravi občutek ponosa, da SI SLOVENEC!

  • matermila 17:20 03.april 2016.

    Humar,če že dlakocepiš,potem se spravi malo tudi v parlament,pa med menedžerje,ki uporabljajo toliko tujk,da jih Slovenec s srednjo izobrazbo,pol ne razume.Pa Pahorja si prtisnil za njegov sloviti "so what",pa še morje takih in drugačnih bi lahko naštel.

  • glicinija 20:02 03.april 2016.

    trgovka svojega rojaka postreže v "balkanskem" jeziku

  • sprehajalec 11:04 03.april 2016.

    Gorazd Humar - stari tečen prdec, ki opozarja na napake. Takšnih je polna Slovenija in je to pravzaprav slovenska folklora. Vendar pa napak sebe in svojih ni sposoben videti. Pa sploh niso napake, FIS world cup boš našel ...prikaži več tudi na tekmah na Finskem.

  • wolfyy 12:47 03.april 2016.

    Upam da bo lahko naslednjič prenose iz Japonske in Finske spremljal v njihovem domačem jeziku (zakaj bi že oni prenašali v angleščini, če so že Slovenceljni dovolj močni da jim ni treba?)prenos iz Planice ni bil narejen za ...prikaži več 2 slovenca na kavču, pač pa za par MIO ljudi po vsem svetu.

  • vseimam 11:27 03.april 2016.

    Popolnoma prav ima. Nobenega spoštovanja ni več do slovenskega jezika. To se dogaja že od vrtca dalje. Kamorkoli se obrneš, same angleške besede, naslovi trgovin, reklame, oglasi....Premalo se zavedamo tega.

  • tomaz 12:19 03.april 2016.

    Protokol za svetovni pokal je točno določen in če TV sema za mednarodne prenose, je pač tako, kot je bilo...drugače je bilo pa v Planici cel kup tudi SLO napisov, a tistih pa ni opazil. Mene bolj moti, da po ...prikaži večti, da po SLO na lokalih in ostalih objektih ni pisano v SLO jeziku, tam bi pa moralo, če že je angleško bolj "kul", tud dodano slovensko....

  • edvard 12:21 03.april 2016.

    Gorazd Humar- izgleda, da nimaš kaj za delat in iščeš dlako v jajcu.

  • maresem 13:24 03.april 2016.

    na nek način ima popolnoma prav. Slovenceljni - eni navadni klečeplazci in pi... lizci brez prave hrbtenice.

  • Five 14:00 03.april 2016.

    Sam da je slabo pa ste srečni!!!

  • maresem 14:11 03.april 2016.

    Če je tebi v tej skorumpirani in mafijski državi tako lepo, kar uživaj še naprej.

  • maresem 14:13 03.april 2016.

    Še en klečeplazec. nastavi jim še rit, da te od zadaj..... duša prodana.

  • Avatar praufo
    praufo 14:20 03.april 2016.

    komu naj jo nastavim in ne vem komu se klečeplazim, če si že mene imel v mislih, drugače sem straight, če razumeš kaj to pomeni, tako da me ni še nihče v rit

  • Avatar praufo
    praufo 14:30 03.april 2016.

    pa kaj, če so angleške, tko pač je slovenščina izumira, so what

  • Avatar praufo
    praufo 14:33 03.april 2016.

    Jezik je živa stvar, če je že na pol mrtev kot je slovenščina, ga težko obudiš, ali pa začneš s smešnimi in čudnimi prevodi, ki jih nihče ne uporablja. CD je postal zgoščenka, DVD tlačenka, ali pa tudi speštanka. Kdo ...prikaži več to uporablja, razen tisti, ki mora, kdo ?

  • marabunta 14:42 03.april 2016.

    tudi, če vse več al manj štima, se vedno najde nekaj, da se lahko potem lomijo kopja na veliko....Planica je bila 100% slovenska tudi brez tistih par napisov, ki niso bili prevedeni v slovenščino, seveda pa je treba tipično slovensko ...prikaži več nekaj najdet, da se kritizira, spodbuja nezadovoljstvo, širi negativno energijo in nasploh pljuva po vsem, pa tudi če je še tako brezvezno....dejte se skulirat in ne iščite dlake v jajcu

  • blueone 16:14 03.april 2016.

    Ma dajte se skregat do konca...če je bila napako samo v teh 5 besedah, potem je to dlakocepljenje...in dlakocepljenja ne maram...drugače sem pa ponosen, da govorim slovensko

  • mirror 16:24 03.april 2016.

    Nekomu je malo dolgčas in bi rad naredil zdraho. Čudi me, da ga sploh ni nič sram.

  • miro 17:42 03.april 2016.

    Velecenjeni g Humar. Morda bi se lahko zavzeli tudi za naše delavce kjer jih delodajalci z grožnjo odpuščanja silijo v komunikacijo v tujem jeziku z predpostavljenimi. Da ne omenjam da so vsi na vodilnih mestih v dotičnih podjetjih tujci in ...prikaži večih tujci in podrejene Slovenske delavce silijo v komunikacijo z njihovim jezikom. V medijih je bil napisan članek glede le tega takrat se niste odzvali.

  • se_eden 13:00 03.april 2016.

    razumem, da se uporablja angleščina, ker je mednarodna prireditev, ne razumem pa, oz. me zelo moti, da se za slovenska imena in priimke ne uporablja šumnikov... tko, kot je Kline rekel, da upa ko bo večkrat zmagal, da bodo potem ...prikaži več pa že znali izgovoriti njegov priimek. na vsak take sreče kot amaze Tina...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.