Slovenija
51 ogledov

Pločniki ledeni, Janković: "Vzemite lopato v roke"

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • max 17:27 22.januar 2017.

    Klasičen odgovor prepotentnega starca.G.župan tam kjer so parkomati je vaša dolžnost, če že pobirate parkirnino in polnite blagajno,da urejate svoja parkirna mesta. Dokler je bil pločnik ob moji hiši moj, sem ga kidal in posipal sam. Sedaj pa ta ...prikaži več pločnik spada v mestno lastnino, zato ga vzdržujte z vsaj 10% zagnanosti s katero skrbite za svojo dobrobit.

  • Lavdan 18:30 22.januar 2017.

    To care, neka narod radi, da mu ne hodijo neumnosti po glavi. Če bi bil Pahor na tvojem mestu, bi že z lopato letal po Ljubljani, a ne ti. Ima vsaj urgenca dovolj dela.

  • 42 20:03 22.januar 2017.

    Že 15 let čiščenje pločnikov ni več dolžnost lastnikov stavb, tako da bodo redarji pisali kazni kar vzdrževalcem cest.Ustavno sodišče RS je v dveh postopkih za oceno ustavnosti in zakonitosti občinskih odlokov ugotovilo njihovo nezakonitost, ko občine dolžnost ...prikaži več čiščenja snega in posipanja pločnikov in javnih hodnikov naloži lastnikom zgradb in nezazidanih stavbnih zemljišč ob pločnikih in javnih hodnikih (odločbi, opr. št. U-I-63/00 in U-I-218/99). Iz obrazložitve obeh odločb izhaja, da imajo pločniki, ki so skladno z Zakonom o javnih cestah sestavni del cestišča, cestišče pa je del javne ceste, status javne površine. Po 5. točki 1. odstavka 26. člena tedaj veljavnega Zakona o varstvu okolja (ZVO) pa spada čiščenje javnih površin med obvezne lokalne javne službe, ki jih je dolžna zagotoviti občina sama in jih ne sme prevaliti na posameznike.

  • jakec1575 22:12 22.januar 2017.

    De. ni Zokanu problem pljunit 3 mio za vnaprej izgubljene tožbe, mu je pa težko dat denar za javno sluzbo ciscenja snega v enakem znesku. Da ne govorimo, kako to pozitivno vpliva na ekonomijo za razliko od izgubljenih tozbk, kjer ...prikaži več najvec kapne v zep 2 odvetnikoma in tozniku in toženemu. in to brez davščin.

  • Jagijagi1 17:32 23.januar 2017.

    Cigo ostane Cigo

  • partizanka 11:54 23.januar 2017.

    Dragi žurnalovci, prosim pojdite pogledat,kaj se dela na zemljišču bivšega Rast-a

  • Avatar čavez
    čavez 17:36 22.januar 2017.

    Luzer samovšečni kar začni čistit te plačujemo za to.

  • Božidar Dinič 17:38 22.januar 2017.

    ej moj zorane nije ovo srbija molim vrati se kuči kučko

  • dchello 18:08 22.januar 2017.

    Lahko kidam, vendar, ker je to javna in ne moja last, bo treba plačati :)Lahko pometam, vendar ... glej vrsto više ...

  • primoz.g 18:11 22.januar 2017.

    v bistvu je povdal pravilno, če je pločnik poleg privat hiše, je na lastniku te hiše da očisti svoje, to je blo še pred zokijem, in se noben ni obregnu, anke tudi počistil ni :)pol je nekaj let ...prikaži več lokalni traktorist ipd, potegnu po pločniku in narinu zadevo na cesto, za njim je prišel plug in narinu vse na pločnik :) ampak oba sta dobila plačilo :)

  • Papaja Popi 18:19 22.januar 2017.

    Kar so izvolili, to imajo !

  • Žurnalček 18:19 22.januar 2017.

    Kakšni pozivi neki ! Redarje ven in naj pišejo kazni ! Edino tako , bodo vedeli tudi za vnaprej , da morajo očistiti sneg na pločnikih izpred svojih zgradb !

  • Žurnalček 18:20 22.januar 2017.

    Za sebe in svojega se bigaj , mojga pusti na miru , kot jaz pustim tvojega , ti ni nič naredil !

  • Žurnalček 18:21 22.januar 2017.

    Ti kmetič sigurno ne !

  • stanko75 21:04 22.januar 2017.

    Zoki z lopato se lahko ti samo po glavi tolčeš, za ulice čistit pa rabiš kramp ker je sam led in z lopato ne boš nič naredil. Ampak ti tega ne veš ker nisi še nikoli počel.

  • primoz.g 20:14 22.januar 2017.

    u fak to pa nisem vedu, se prav da sosedu rečem ajde dečko oladi, ima bre da država sredi tratoare. Mislm bi mu reki v slo ampak ne razumije ćovik.

  • ginko 23:29 22.januar 2017.

    Pa kaj jamrate. Hoteli ste ga imet, pa ga imejte. Pa še za naslednjo rundo ga volite, ko vam je tako pri srcu. Nič ni ostalo od parkirnine, pa ni za čiščenje snega.

  • ginko 23:30 22.januar 2017.

    No, parkirnina je v gotovini, lahko se zgubi, pa zmanjka za čiščenje.

  • ginko 23:33 22.januar 2017.

    To ni humor, tako se j..e Slovence, ki ga volijo, pa tega ne dojemajejo, saj ga podpira sam Kučan. Tako smotan narod je prav da sam kida, Zoki se jim pa naj reži.

  • bumbar 08:26 23.januar 2017.

    Zakaj imajo velika mesta za župane bumbarje, mala pa pametne in poštene?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.