Slovenija
53 ogledov

Pločniki ledeni, Janković: "Vzemite lopato v roke"

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dare Copko 08:33 23.januar 2017.

    pa kaj jambrate, volili ste tega butlna za župana zdaj pa maste, kdaj je južnak še kaj naredu, nikoli nič, sam krade, len po ko gnoj, on naj kida , lenoba

  • YACKO 10:22 23.januar 2017.

    očistiti moraš na svoji površini in ne na tuji oz.javni. Pločnik je last mesta in lastnik naj ga očisti....

  • Avatar Leon
    Leon 10:25 23.januar 2017.

    Krampe ,lopate v roke in odstranite župana .

  • partizanka 11:52 23.januar 2017.

    Je Zoki sam odmetal sneg pred Magistratom?

  • OneCent 11:04 23.januar 2017.

    Maš prav, močvirniki naj postrgajo led s pločnikov s plastičnim strgalom za šipe.

  • Avatar olor
    olor 11:15 23.januar 2017.

    Je pa korajžen, da upa si dati takšno izjavo. Upam, da ga drugo leto zamenjamo.

  • sprehajalec 17:36 22.januar 2017.

    Ha, ha, ha, Ljubljančan pa lopato.. Zoki, smisel za humor pa imaš.

  • Pepi 18:39 23.januar 2017.

    "Za čiščenje cest in javnih poti v Mestni občini Ljubljana je odgovoren koncesionar, podjetje KPL. ",ki pa je bil ,kot je meni znano prodan bosanskemu izvajalcu,saj ne pomnim,da sem,v svojem življenju videla ,da Ljubljano posipajo na kamionu sedeči možje in ...prikaži več z ROKAMI razmetavajo-posipajo sol????????zdaj pa sem to videla,ko sem povprašala ,moža,ki je plužil našo ulico,zapeljal se je od začetka do konca z približno deset cm dvignjenim plugom,tko ,da je pobral mogoče kake dva cm snega,na vprašanje,če je to to,je bil odgovor,da,in da je plug dvignjen zaradi jaškov,ki niso v nivojih cest,da se ne poškodujejo plugi,Dragi župan,imeli smo že več snega in je bilo vse lepo splužeo,glede vašega odgovora okoli lopat in soli,bi pa jaz predlagala,da vaši redarji in ostali pobiralci vaših dohodkov vzamejo lopte pa čistijo,saj jih mi plačujemo in končno tudi vas gospod župan

  • OneCent 10:57 23.januar 2017.

    Butl nacionalistični, šovinistični, itd...Administrator, odstrani takšne očitne primere nacionalističnega ščuvanja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.