Slovenija
53 ogledov

Po 176 dneh gre Janša lahko domov

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ljimonad 16:50 12.december 2014.

    dej kekec zlezi iz ta zadnje ablastnika

  • ljimonad 16:50 12.december 2014.

    klobo maš umazana usta od lizanja ritke svojga ljubljenega vodje

  • dragec 17:01 12.december 2014.

    jebeš to pravno državo. lopova političnega izpustijo, a malega roperčka pa kar na 5 let aresta

  • dragec 17:02 12.december 2014.

    ja, vaš janša je jašar jašari. klobo, da nisi ti tudi šiptarski slovenec

  • dragec 17:03 12.december 2014.

    nareduuuu te je tvoj šipac JJ

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 17:04 12.december 2014.

    Ustavno sodišče je bilo vedno podaljšana roka SDS-a. Je kr nekaj primerov. Eden izmed teh je da so dopustil reze v socialo in se postavil na stran denarja ne pa ljudi čeprav naj bi bili "socialna" država po ustavi. Od ...prikaži več te socialne države ni skor nč več ostal.

  • dragec 17:06 12.december 2014.

    V pravni državi se ne zgodi, da ustavni sodniki zmanjšujejo ugled dela drugih sodišč.

  • dragec 17:09 12.december 2014.

    ma jebeš to državo. Sram me je,da sem sem bil teritorialec in se boril za to prokleto plešasto bagro

  • patrijarh 17:10 12.december 2014.

    Kako boleče za leve opranoglavce,kaj še le bo,ko bo treba plačat.

  • patrijarh 17:37 12.december 2014.

    Seronja.

  • patrijarh 17:37 12.december 2014.

    Odakle si.Nič te ne razumem.

  • dragec 19:08 12.december 2014.

    TI JE... MAMO

  • dragec 19:11 12.december 2014.

    UPAM, DA BO ME USTAVNO SODIŠČE OSVOBODILO IN, DA BOM RATAL POSLANEC

  • mirko 15:32 12.december 2014.

    TO JE SAMO EN MALI KORAK V BOJU PROTI GNOJU V NAŠEM "PRAVO"SODNEM SISTEMU.BITKA PROTI TEMU SODNEMU GNOJU, KI JE USEDLINA IZ PREJŠNJEGA REŽIMA ŠE ZDALEČ NI DOBLJENA. TEGA SE JANŠA ŠE KAKO DOBRO ZAVEDA. TRANZICIJA PRAVOSODNEGA SISTEMA ŠE ...prikaži večE SE NITI ZAČELA NI PRAV.ČIŠČENJE MED SODNIKI IN SODNICAMI BO PROCES IN BO TRAJAL Z VELIKIMI MUKAMI IN ZELO DOLGO.

  • dragec 19:08 12.december 2014.

    USTAVNO SODIŠČE NAS JE KONČNO RAZDELILA NA BOLJ ,MANJ IN NEPOMEMBNO LJUDSTVO. DANES JE IZGINILA PRAVNA DRŽAV, ZAVESTNO GREM V KRIMINALCE

  • ljimonad 16:48 12.december 2014.

    pa smo spet dobili lep dokaz da živimo v butalah in da se velikim lopovom nikoli ne zgodi nič. najbolje je, da mu sedaj tole desno-črno us dodeli še status mučenika, po možnosti kakšno medaljo za "zasluge za narod" in ...prikaži več morda tudi za njegov žep kateriji se je z orožjem in patrijami lepo napolnil. pa še tiste omike bodo sedaj na slabšem, za vsak prihod na protest so dobile sendvič kozarček vina in 25 eur da so se jokale. škoda res velika škoda da imamo to kar pač imamo, je pa sedaj jasno zakaj je v vladavini velikega vožđa bil instalirano takšno us, katero sedaj ščiti navadne barabinske lopove kot je danes (začasno) osvobojeni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.