Slovenija
34 ogledov

Po Jankoviću Šoltes in Cerar

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirko 22:36 14.april 2014.

    Glede vprašanja za anketo: NE, ker je to Pozitivna Srbija. Volilna baza se nahaja v Fužinah in Štepanjskem naselju v Ljubljani in ogromno članov PS je ravno iz tega področja. Vsekakor se bodo 25. aprila z avtobusi vozili na Brdo ...prikaži večo pri Kranju, da bodo volili Jankoviča. Seveda bo prevozne stroške pokrila MOL. Pa v trenirkah bodo, pa na roki bodo imeli zapisano številko, ki jo morajo obkrožit. Musarca, kaj me boš ovadila, ker pišem nacionalno nestrpne komentarje ?! Pa sedaj itak nisi več informacijska pooblaščenka. Jaz pa itak ne živim v Sloveniji, razen, če me bodo rdeči iskali z evropolom.Glede Šoltesa in Cerarja. Prvi je Kardeljev nečak, drugi pa dežurni pravnik levakov. Očitno bo program napisan v obliki samoupravljanja in socializma.

  • Francissco 07:40 15.april 2014.

    Kdor rabi Cerarja naj si ga pelje domov. Bil je v dolgi vrsti pogrebnikov Slovenije in jaz ga tako kot ostalih ki so bili na sceni do sedaj, ne rabim. Predvsem pa ne rabim take "pravne stroke". Če bi bila ...prikaži veča ta tisto, za kar jo imamo, potem bi bila pravna stroka, tako pa je orodje za lopovščine in vsi, ki v njej sodelujejo in jo temu primerno izkoriščajo, imajo temu primerno ime. Tudi Cerar!

  • mirko 08:52 15.april 2014.

    Kot da že nismo živeli v socializmu z samoupravljanju dobrih 50 let ?! Bili smo zelo "razviti in bogati" pa še to na račun ameriškega kredita, ki ga je Tito dobil zaradi kljubovanja Rusom. Sicer je pa čisto vseeno kako ...prikaži več se sistem imenuje, bistvo je, da omogoča ljudem čim večjo svobodo pri delovnem ustvarjanju in tekmovanju pri uspešnosti dela in da so zato pravično nagrajeni v denarju ! To se imenuje konkurenca-tekmovalnost ali tržno gospodarstvo z pravičnimi pravili igre za vse enako in da se ta pravila resnično upošteva. Brez tekmovalnosti ni napredka. Večjo tekmovalnost, kot imajo države znotraj svoje družbe, bolj so globalno uspešne in konkurenčne. V socializmu tega ni. Tam so vsi enaki in vsi revni. Samoupravljanje je pa ena velika ideološka utvara, ki nima stika z realnostjo. Tudi to smo že v preteklih 50-tih letih ugotovili. Sedaj očitno nekateri doživljate nostalgijo po lenobi in revščini.

  • mph 16:23 15.april 2014.

    Takšne "leve", kot jih imamo zdaj, morda, seveda niti približno tako hudo ne, kot, če se prikopljejo do oblasti spet desnjaki, ki so v 20 letih uničili, kar se je gradilo 20 let. Samo vaš ljubljeni idol je dolg povečal ...prikaži več v času prve vlade za norih 20 milijard. In Yu je imela po uradnih podatkih cca. 900-1000$ javnega dolga, s tem, da ni bilo lačnih, ni bilo brezdomcev, medicina je bila na splošno na visokem nivoju in dosegljiva vsem .... zdaj pa imamo cca. 25.000$ dolga na osebo pa večina živi v bedi kot, da imamo res tukaj Ameriko. Samo ne v smislu Beverly Hillsa, ampak Bronxa. Tudi BH, ampak samo za nekatere.

  • mph 22:55 14.april 2014.

    Vse to je bolje, kot Janševa, ki je iz najbolj temnih časov Slovenskega naroda v II. svetovni vojni. In glede na to, da se trudi povzdvigniti v višave uradne in dokazane domače izdajalce, ki so pobijali zavedne Slovence, Američane, Angleže, ...prikaži več .... ki so paradirali pod skupnim liderjem Hitlerjem. Vsaj glede tega ni dvoma. In če tako gledam, .... je čisto vse zame sprejemljivo, celo SLS, NSI, PS, ... še celo Lukšič, kakor mi se obrača želodec ob njemu. Zadnja beseda tvojega prispevka pa je bistvo, ki edino lahko reši cel svet. In pokop kapitalizma seveda. Zato nobenega dvoma ni, komu bo šel moj glas. No, malo še niham med Združeno levico in Solidarnostjo, to mi je še edina dilema.

  • mph 23:16 14.april 2014.

    Vso to drobljenje je samo voda na mlin velikemu vodji. In to ravno zdaj, ko so se pojavili prvi znako okrevanja ... Če ta stvor res pride na oblast tudi za eno samo leto, bo spet za njim nekdo popravljal ...prikaži več vsaj po 4 leta na vsako.

  • Ronald Reagan 08:53 15.april 2014.

    spet sanjaš JJ?poskusi s kako tableto...odleglo ti bo...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.