Slovenija
39723 ogledov

Poenotenje potnih stroškov za vse, plača deset dni kasneje

Komentarjev 48
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Franjo Erman 17:47 16.september 2020.

    Precej nejasno je vse skupaj, bo treba še kakšno dorečt

  • Avatar Leon
    Leon 07:25 17.september 2020.

    Kilometrina po kilometru enaka za vse ! Zakaj pa vinjete na AC niso obračunane po kilometru ?

  • simba0 17:08 16.september 2020.

    To so že zdavnaj napisane ideje, stare najmanj 15 let, lahko je prodajati tuje ideje za svoje.

  • igorgeus 09:31 17.september 2020.

    Tisti, ki ne plačujejo davkov v Sloveniji, ne bi smeli niti komentirat, kaj šele predlagat sprememb v našem davčnem sistemu.

  • Ivo 20:15 16.september 2020.

    Sedaj bi radi pa pobrali samostojnim podjetnikom še kilometrino, mar ne? Da se več k vam prilije?!? Še dobro, da bo ta gnila vlada odpeketala in bo kmalu zmanjkalo delovnih mest za "vaše" v javni upravi! Boste lahko 0,1 €/km ...prikaži več dobivali potne stroške!

  • djdj 19:27 16.september 2020.

    Potni stroški samo 10c/kM? Ne pristanem. Sedaj so plačani več kot polovico več.

    • Kojak 20:18 16.september 2020.

      Jaz mislim, da je mišljen prevoz na delo ne potni stroški.

  • gefoxo5904 19:37 16.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • kapibara1 14:08 16.september 2020.

    Naj se sploh ukine nadomestilo za prihod v službo.. To je samo draga potuja JS.. - Že pred elti je provatnik dejal kolegici, ko je vpršala za nadomestilo prevoza: Če želiš pri meni delati, boš prišla v službo.. Pčača je ...prikaži več bila temu primerno višja..

  • Pepe007 14:55 16.september 2020.

    Kdor dela v računovodstvu, bo razumel, da marsikateri od teh predlogov res predstavlja poenostavitev. Ostali teoretiki (pretežno levo usmerjali), bodo samo ideološko lajali. Nekateri tudi ne razumejo, da si podjetnik ne bo nikoli izplačal preko plače 2 mio €, da ...prikaži več bi njemu nižja dohodnina kaj prinesla. Dejansko so to ljudje, ki imajo pogodbo samo nekaj let v življenju. Npr. športniki. Sicer zelo lepo pogodbo ...

  • bogdan76 13:23 16.september 2020.

    uprašaj koliko se dobi v Avstriji za kilometer,potem komentiraj.

    • Avatar ovca
      ovca 14:47 16.september 2020.

      Pa kakšno plačo imajo tam, pa kakšno pri nas :) Stroški pa... z odštetimi stroški se lažje preživi tam kot pa pri nas.

    • kapibara1 07:02 17.september 2020.

      @bogdane- cena hrane v A in v SLO.. Kaka je razlika- v korist A...?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.