Slovenija /slovenija/crna-kronika
100 ogledov

Pogrešajo Petra, je vozil on?

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar mojeime
    mojeime 02:13 27.marec 2013.

    zelo ,zelo teško mu mora biti v tem trenutku....

  • krtina 06:41 27.marec 2013.

    vsake toliko časa se na vseh portalih pojavijo ljudje, ki so enostavno brez pameti, morale in nepoboljšljivi bedaki. Ti si eden od cvetov.

  • Sadistiq 07:53 27.marec 2013.

    NEURADNO: po nesreči naj bi prišel domov, se vsedel v Ibizo in odpeljal neznano kam.. Slab občutek mam...

  • Oseba_ 09:55 28.marec 2013.

    najbrž mu ni lahko zdaj ampak upam da bo dobro z njim

  • hova 22:27 26.marec 2013.

    No zdaj pa tko-sam dogodek je prav vsakega v Litiji prizadel in pustil brez besed.Ostali smo brez dveh zlatih punc, ki sta odšli prekmalu, ob novici smo vsi obnemeli.Vsi komentarji o "čiščenju čefurjev" in "prokletih musličih", so tako lahko ...prikaži več le na nivoju osebe, ki ne premore nič drugega kot primitivizma in nacionalizma, in nima v svojem življenju nič drugega kot le ta primitivizem in bedo, katera ga vodi skoz sovraštvo do drugih nacij. Verjamem da je življenje zate primitivca kar hudo, ker moraš svoj bes izpovedovati kot "anonimnež" , saj tvoj pogum več od anonimnega sporočila ne prenese. Uglavnem je... ti čefur m...... ( preveri, ker jo je sigurno, pa očitno kvalitetno, ker maš tok proti).Žalostno, da se je potrebno s takšnimi ljudmi sploh ukvarjat.Kar se tiče same prometne nesreče je pa dejstvo, da se vsak, ki se usede z nekom v vozilo, za to dejanje odloči samostojno, tako da ni pošteno za dejanje kriviti voznika, ker namreč vsak, ki je voznik, se zaveda kakšnim ne

  • smejka 12:06 28.marec 2013.

    Karkoli se je že zgodilo,nekako bo treba preboleti(tako sorodniki žrtev kot sam povzročitelj)-kaj lahko se kaj podobnega zgodi komurkoli izmed nas.Zdaj je važno,da se pogrešani vrne in se mu pomaga.Mi pa ignorirajmo nesmiselne komentarje.

  • hova 22:29 26.marec 2013.

    Kar se tiče same prometne nesreče je pa dejstvo, da se vsak, ki se usede z nekom v vozilo, za to dejanje odloči samostojno, tako da ni pošteno za dejanje kriviti voznika, ker namreč vsak, ki je voznik, se zaveda ...prikaži več kakšnim nevarnostim je izpostavljen vsak dan in se zaveda, da se prav to lahko zgodi vsakemu posamezniku. Same okoliščine prometne nesreče še preiskujejo, tako da nobena obtožba ni še uradno na mestu.Glede ˇosumljenega" , če se dokaže da je dejansko bilo kot navajajo mediji, je dejstvo da ni bilo pravilno, vendar je potrebno priznati, da nima pravice obsojanja nihče, razen tistih, ki so takšne prometne nesreče doživeli in se s posledicami soočajo še dan danes. Ljudje smo si različni in tako so različne tudi naše reakcije na dogodke v življenju. Iskreno upamo, da je fant še živ in zdrav in da ga čimprej najdemo. Žrtev je bilo že dosti. Zato Peter, če si še med nami, ti vsi stojimo ob strani in prosimo, da pridi domov.

  • kapuhs 22:51 26.marec 2013.

    Če nebi bilo kmetov, bi ti kvečjemu jedel radioaktivni regrad pa noge bi si pozimi grel v kravjekih, ko bi moral krave past. In to bos. Zatorej otrok, ne žali in se opraviči, žaba napihovalka ljubljanska. Sem vsak dan v ...prikaži več LJ, tudi ta trenutek sem, pa me zanima kaj boš naredil, ko pridem do tebe...

  • KOJAK 16:21 26.marec 2013.

    ha ha ha res si smešen, da pod novico, kjer omenjajo dve tragično umrli punci in enega polomljenega fanta, ta drugi pa bogve kje je in kaj mu dogaja, trosiš take neumnosti o katalizatorjih. Zdaj vemo vse o tvojem mnenju ...prikaži več in spoštovanju prizadetih v teh tragediji.

  • One 17:09 26.marec 2013.

    IŠČE SE MOJ PRIJATELJ PETER VODENIK IZ LITIJE,NAZADNJE EJ BIU VIDEN V LITIJI ALI NJENI OKOLICI,VOZIL SE JE Z SEAT IBICI KI JE RAZVIDNA NA SPODNJI POVEZAVI.OBLEČEN JE BIU V ČRNO TRENERKO ADIDAS,MODRI BUNDI IN JOPCI ČRNE BARVE ZNAMKE HUMMEL,OBUT ...prikaži več PA V ŠPORTNE COPATE ZNAMKE SALOMON ČRNO ZELENE BARVE. NAPROŠČAM VSE KI BI KAR KOLI VEDELI ALI GA VIDELI DA MI SPOROČIJO ČIM PREJ.TO NI HEC IN GRE ZA ŽIVLJENJE DOSEGLJIV SEM NA 031-256-430 NJEGOVA SLIKA JE V KOMENTARJU. Nisem novinar pa sem nasel tole.

  • tralala 18:38 26.marec 2013.

    Ameba polpismena, ni pomembno, kaj jaz mislim. Zamisli se nad svojimi komentarji, ki jih berejo svojci umrlih in pogrešanega. Vzgoja tvojih staršev je popolnoma zatajila - že zelo zgodaj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.