Slovenija
56 ogledov

Pohod po ulicah do parlamenta

Komentarjev 86
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • murderone 19:03 08.februar 2013.

    punca05 mislim .da vem čigava sprotna priležnica si!

  • murderone 19:06 08.februar 2013.

    Klinček ,daj poberi se ker boš res dobil obisk in to ravno med tem ,ko boš sestro porival!

  • privat 08:23 09.februar 2013.

    lopovi se morajo zavedati da so to prvi koraki k boljši ureditvi...ki jih pravni sistem države ne zna,ne upa ,ne sme,noče... uvesti.Ne razumem pa amerikance zakaj ne pomagajo da oblika prava ne zavlada v že izmučeni,oropani deželi. Nam so ti ...prikaži veči NAŠI ljudje vzeli že vse kar je vredno človeku. Pa ne govorimo o tem da zavladajo drugi lopovi,ki naštevajo napake današnji vladi...amerikanci pa imajo podatke ,kdo ,kaj ,zakaj ,koliko...

  • pravaresnica123 09:08 08.februar 2013.

    Če se nebi banda napovedala za ob 11.00 in če ne bodo provocirali in delali zgago popoldan, pol stopnje tveganosti sploh ne bi bilo. In policisti bi lahko bili doma pri družinah, Vinko pa nebi jokcal o nastalih stroških.Vse ...prikaži več stroške, ki nastanejo lahko že v naprej naslovijo na sedež S(d)S. Če imajo denar za prevoze z avtobusi in nacejanje pijancev, ki jih bodo pripeljali s sabo (vsak menda vsaj tri !?), pol lahko tud te stroške plačajo!

  • punca05 17:15 08.februar 2013.

    mladina, po večini vzgojena iz FDV, ki se ji gre za žuranje, pijančevanje in huliganstvo. Kam drugam pa bo šla država, če ne v maloro? Transparenti s slovničnimi napakami, maske na glavah, da se ne vidi obrazov, naščuvani od medijev,....to ...prikaži več je rezultat. Poslušali bi dopoldanske nagovore, bi se vsaj kaj naučili pametnega in slišali da smo v težki gospodarski situaciji. Tako pa blodite v temi....reveži

  • MeršolLingvist 17:20 08.februar 2013.

    "Vstaja se, kot poudarjajo, razlikuje od shoda SDS po tem, da slednji ščitijo politične elite, se pravi Janeza Janšo in trenutno vlado, medtem ko je vstaja shod navadnih ljudi, ki so bili deležni krivic."Ha, ha, kaj takega lahko ...prikaži več napiše samo Jankovićev uradni list.

  • tralala 19:24 08.februar 2013.

    20.000 ljudi je bilo ožigosanih z levičarskimi fašisti. Kako daleč gre lahko Gologlavi? In kakšen človek moraš šele biti, da podpiraš takšno osebo/retoriko?

  • filipina2 19:50 08.februar 2013.

    PUNCA,RAJE BODI TIHO BO BOLJE,KER KO ODPREŠ USTA PREVEČ ZASMRDI.

  • Ela 23:54 08.februar 2013.

    Sem čistokrvna Slovenka, pa sem se tud udeležila zborovanja popoldan in sem ponosna na to. Sram pa mora biti tiste, ki so nas spravili na ulice. ( JJ in njegov fašizem)

  • Scott 01:28 09.februar 2013.

    Da niso po tvoji skakali bulmastifi?

  • krtina 12:00 09.februar 2013.

    Stolp. Najprej preveri moj zapis. To so dejstva. Oče tvojega božanstva je bil varnostnik (vratar). Kot mlad je bil premlad za bele, pa dovolj star za vdor v hlev, kjer je kradel krave. Bil je zaprt. Njegov sin tudi. In ...prikaži več če obstaja pravica, bo spet. Za dlje časa.

  • krtina 12:01 09.februar 2013.

    ti pa na golem otoku.

  • Pepe1 16:10 09.februar 2013.

    Tako kot so vabili SDS člani,da mora vsak pripeljati še tri člane se je dogajalo leta1939 na istem trgu pa so potem pogoreli

  • Senior 18:51 08.februar 2013.

    Ti si en navaden butel!

  • tartufka2226 15:29 08.februar 2013.

    ma ti si jezen--jaz pa besen in tako milo izražanje je vsekakor premilo.rdži tisto kar je povedal Roza ...naj lepo potuje v p....m....

  • markus 15:49 08.februar 2013.

    Sicer sem (hvala bogu) politično neopredeljen, vendar pa tole, kar predstavljajo tile protestniki, meče zelo slabo luč na njih. Z žaljivkami res ni potrebno tule paradirati, sploh pa s slabo slovenščino (citiram "čas se ti isteka"). Se vidi, kdo piše te transparente.

  • klincek 16:27 08.februar 2013.

    nastopajoči sami zvezdniki

  • URIAH HEEP 16:50 08.februar 2013.

    Dajmo Tičk, pali boben.Kar česš brass band, Cerkno.

  • zic 16:50 08.februar 2013.

    valda je blo mladih manj dopoldne, le komu se da ustat?? zdele so pa začel migat pa ponoč, zato pa gre vse u rit, ker se mladim ne da nič.

  • privat 12:24 08.februar 2013.

    kaj razcepljen narod?? ..sej ni!!! Gre se zato ker enostavno nesfogamo več! premalo kruha in iger..no kruh nam kradejo , igre pa režirajo kako je lepo biti član mafije!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.