Slovenija
56 ogledov

Pohod po ulicah do parlamenta

Komentarjev 86
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 00:06 09.februar 2013.

    markus moj , nekateri smo bili udeleženi v malo daljši vojni kot 10 dni in to v sovražnikovih vrstah 3 leta. Pa nismo Veterani , čeprav sem za vse Veterane jaz edini veteran. No naziv Veteran so dajali samo tistim ...prikaži več , ki so bili v vojni 10 dni in so poslušal Plešca. Medtem ko sta tisti o Pizda in tale Plešec veselo razprodajala naše orožje za svoj žep , sem jaz veselo trpel bombardiranje naših zaveznikov na Srbske položaje. Zato mi ne dviguj pritiska , ker veliko tega želim pozabiti !

  • Žurnalček 00:21 09.februar 2013.

    Pred odhodom v pozabo in sojenjem za VELEIZDAJO , se pač zaveda tistega , da ga tega lahko reši samo vojni udar, ali pa vstaja naroda , ki jo bo označil za kontrarevolucijo in uvedel vojno stanje in upravo. Zajebal ...prikaži več se je na vsej črti, ker je ta štos izvedel že Caucsescu , pa je vseeno prišel pred zid naroda. Samo ena žrtev naj pade med demonstrani in priimek Janša bo narod zbrisal iz ene knjige in ga vpisal v drugo !! PLEŠEC ZAVEDAJ SE TEGA !

  • mirko 01:30 09.februar 2013.

    Ne verjamem v proteste, ne verjamem v revolucijo !!!Pa naj bodo z leve ali desne strani je vseeno. Kar poglejmo si kaj dobrega so prinesle revolucije po svetu, še večje diktature.Pozivi protestnikov z ulice, da naj elita ...prikaži veča odstopi, je prag med urejenim političnim sistemom in anarhijo, po njej pa obvezno sledi diktatura. Vročekrvni protestniki naj postanejo rajši politično aktivni in agresijo izrazijo v obliki argumentov.Res pa je, da je parlamentarni politični sistem za današnje čase zastarel, predvem zato, ker je spreminjanje pravil prepočasno-preveč dolgotrajno. Svet se danes spreminja tako hitro, da nam to parlamentarno orodje ne služi več dobro. Zato družba nujno potrebuje "neposredno demokracijo" podprto z informacijsko tehnologijo.

  • zztop 01:38 09.februar 2013.

    žurnalček ti si lažnivc, lažof po tvoje. Enkrat sereš, da si po Nemec po Slovenec, pol sereš da si biu 3 leta v vojni in še kej od Titeja. Daj ne pametuj, maš verjetno slovensko penzijo, da tko serješ na veliko?

  • Pepe1 16:15 09.februar 2013.

    Človek ki nas naziva levi fašisti bo moral še velikokrat v polje na kontrolo,da bodo ugotovili če je sposoben za samostojno življenje drugače mu bodo dodelili Šturma ,da ga bo vodil po dolenski,ker kot pravnik je zanič za spremstvo bo pa dober

  • filipina2 08:58 11.februar 2013.

    pel si oba dam peder

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.