Slovenija
10590 ogledov

Poklukar opozarja: Brez precepljenosti nam grozi nov val

Komentarjev 65
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • simon30 06:58 24.november 2021.

    Kako kljukec komentira države, ki imajo 80% in več precepljeno populacijo in so v lockdownu? Če bi cepivo pomagalo in ne škodilo bi bila precepljenost 100 % brez prisiljevanja kot to počnejo sedaj.

  • Gandi123 05:52 24.november 2021.

    Cilj oblastnikov je, da do novega leta pocepijo 70% "tlačanov", drugače ne bodo dobili obljubljenih milijonov. Zdržite do novega leta in se ne cepite. Po novem letu boljše bo! 😀 Ostanite zdravi!!!

  • Avatar pantani
    pantani 12:25 24.november 2021.

    A val 202,samo uprašam za prjatla.

  • bobubob 12:45 24.november 2021.

    Te osebke smo posredno izvolili sami. Uživajmo v sadovih svojega dela.

  • respect 15:48 23.november 2021.

    Cepivo je narejeno za prvo različico virusa.od takrat je ze ogromno novih sevov,zato cepivo ne sčiti več,kot je morda prvotno

    • Avatar Leon
      Leon 16:29 23.november 2021.

      Kdo ti je to povedal ? Dr. Jan Sha ?

    • dani5 19:20 23.november 2021.

      MS

    • Avatar DvaPlusDvaJe4
      DvaPlusDvaJe4 19:58 23.november 2021.

      Če smo že filozofi morda pa niti prvotno pecivo ni. Niti ni imelo proti čemu in ni nas niti tukaj in smo vsi eno. Kar tudi smo. Sebi se lažejo kljukci, še jasno jim ni.

  • roscha 18:11 23.november 2021.

    Dovolj je tega sranja. Cepljeni smo problem. Govna od neceplenih imajo samo pravice, in jaz kot 3x cepljen jim jih odžiram. To se mora nehat . Čim prej. BUTALE SO MILINA PROTI NAŠIM IDIOTOM.

    • Avatar DvaPlusDvaJe4
      DvaPlusDvaJe4 19:56 23.november 2021.

      Umiri se. Ne se pustit hujskat medijem. Sploh pa take traparije pisat. Nihče ni govno, tudi tvoja nasedla pamet si želi dobro živet.

    • bobubob 13:02 24.november 2021.

      Mogoče pa tudi. Ker so 'cepljeni' prav tako lahko kužni a se jim za prosto gibanje sploh ni treba testirati. Medtem ko morajo ostali vsak drugi dan (hagt) preveriti svoje stanje. Ne krivim 'cepljenih', kaj šele, da bi jih zmerjal ...prikaži več (posledica 'cepljenja'?). Če lahko sedaj vsak brez zdravniškega pregleda svobodno izbere, kdaj, s čim in kje se bo 'cepil' , bi morali dopustiti podoben izbor tudi tistim, ki želijo samo zdravilo. Ampak ne, o alternativah se tu ne sme uradno niti misliti.

  • lily2 16:31 23.november 2021.

    Tole bom rekel, če bi se precepili, vsaj tisti ko se lahko, ostali pa bi preboleli, bi virus izvenel..., jaz sem prebolel, pa se tudi 2x cepil, sem zaradi tega zdaj budala?

    • francek 16:47 23.november 2021.

      Če si prebolel in si se še cepil si res budala.

    • lily2 16:52 23.november 2021.

      Sem se cepil , sem se zaradi tega ker sem astmatik, in se to lahko rečete da lazem,sam tega mi ne more noben ugovarjat, moj sodelavec se je v 6 mesecih 2x okuzil , 1., novembra in bil doma vse ...prikaži več do 1. januarja, drugič ,pa aprila in bil doma 2 meseca, ni mogogel prehodit niti 10m ne da bi bil zadihan in lahko bi ga uzel v pralnistroju, se sedaj cuti posledice, cepil pa se ne bo....

    • Avatar jate
      jate 18:37 23.november 2021.

      lily2, tudi jaz sem astmatik v lažji obliki ,ravnokar prebolela kovid in verjemi na kraj pameti mi ne pade da se grem cepit..niti prej se nisem nikoli cepila za gripo še manj pa za ta glupi kovidni DOBIČKONOSNI ZVAREK..sodelavka 10 ...prikaži več10 let starejša od mene tudi astmatik prebolela kovid in tudi ona se ne bo cepila,le zakaj saj sva dobile naravno imunost,ne rabimo umetni virus...

    • Avatar pantani
      pantani 19:36 23.november 2021.

      Ja si. Tudi jaz sem astmatik,poleg tega imam še revmatoidni artritis,pa nisem kreten,da se grem cepit!!!

    • lily2 20:01 23.november 2021.

      vredi, po tem takem pravite,da zdravstva ne rabite?

    • lily2 20:03 23.november 2021.

      imunost tud ni vse, poznam kr nekaj primerov ,da so se ze 2x okuzili...,lahko pa te naredimo tak, vse upostimo, pa kdo bo prezivel bo prezivel, kdo umr pač umrl?????

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.