Slovenija
6926 ogledov

"Pripravljeni smo narediti vse, da se cepite!"

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 12:51 17.december 2021.

    Keri kreteni!!!

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 13:19 17.december 2021.

    Ne hvala,vidim kaj se dogaja mojim bližnjim in znancem po cepljenju

  • Ender3 13:36 17.december 2021.

    Takšno histerijo in paniko so zmožni le naši eksperti s pomočjo plačanih medijev. Počasi se bližamo koncu kovid scenarija in napetost tistih, ki so nam omogočili takšno slabo krizno stanje se bliža vrhuncu. Ampak za vse ni kriv virus, njihova ...prikaži več nekredibilnost, nesposobnost in neodgovornost zahteva ne samo strokovno, temveč tudi kazensko odgovornost.

  • suineg7878 12:51 17.december 2021.

    Glede na to, da je cepljenje medicinski poseg me zanima, če se sme izvajati izven zdravstvenih ustanov. Ali je na vsakem cepilnem mestu NMP, kot to (baje) predvideva sam Pfizer. Ampak ok, še vedno je dovolj ovac za striženje. P.S. ...prikaži več Tisti, ki se boste cepili z boosterjem pri maši... Dajte še malo okoli cerkve stopit in si oglejte kakšno parcelo. :)

  • Avatar Leon
    Leon 13:54 17.december 2021.

    "Pripravljeni smo narediti vse, da se cepite!" ....a res ? Povejte koliko so posamezniki zaslužili na račun Covid 19 ? Povejte resnico glede smrti zaradi Covid ? Koliko jih je prišlo brez Covida v bolnišnico in so umrli za Covidom ...prikaži več ......ali vsaj statistično žrtve Covid 19? Ljudje nismo neumni in vsak nekoga pozna ,ki ima svojca ali znanca iz teh primerov smrti .

  • Avatar jate
    jate 13:07 17.december 2021.

    klukec,mi tudi smo pripravljeni na vse,da se NE cepimo,kateri si tega ne želimo!!!!! poslušaj bebec imaš JAJCA ti SAM prit do vsakega na dom,ajd da te vidim heroja

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 15:09 17.december 2021.

    Bi povsem podprl ministra, če bi cepivo delovalo !!!.....Tako pa sami proizvajalci priznavajo, da cepivo proti omikronu deluje 20x slabše kot proti delti, proti kateri zelo slabo deluje, torej v praksi sploh ne deluje, le oslabi imunski sistem...In mislim, da ...prikaži več je napočil čas, da minister ne hodi med ljudi brez oboroženih varnostnikov...Ker tole je pa višek...Banda !

  • poki 13:23 17.december 2021.

    Tretji odmerek je treba finančno stimulirat s petsto evr,i denar je sveta vladar.

  • Koper 15:17 17.december 2021.

    Glede na to,da do sedaj niste naredili nič,razen škode. Si to pripravljenost nekam vtaknite.

  • QSprm 14:48 17.december 2021.

    Nedvomno ste pripravljeni narediti vse, da bi se cepili in to vse celo brezsramno pocnete. Ko jemljete cloveku osnovne pravice in svoboscine v imenu neke svete dogme korona terorizma. Poleg zakrivanja obraza in svete vojne proti necepljenim nevernikom. Uvedba totalitarnega ...prikaži več talibanisticnega rezima in tiranije.

  • Avatar ecipeci
    ecipeci 14:52 17.december 2021.

    ...da gremo varno in zdravo v leto 2022... Nekaj pa dva metra pod zemljo, si pozabil dodat. Hvala lepa Klukec mi bomo ostali kar pri 💉❌!

  • Avatar Antikrist
    Antikrist 15:07 17.december 2021.

    A je fašist Poklukar pripravljen priznati, da je posredno kriv za Katjino smrt? On je namreč podpisal dovoljenje, da se lahko z Astra Zeneco cepi mlajše od 40 let!

  • andrej1 13:34 17.december 2021.

    Ti z mojo dozo, jaz z tvojo. OK?

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 16:38 17.december 2021.

    Življenjska doba se daljša, pa je potrebno nekaj storiti, da se to zaustavi. Upokojenci se niti ne zavedajo, kakšen strošek predstavljajo za državo. Politiki imajo pa ogromno idej, kako bi lahko bolje porabili denar, ki je namenjen pokojninam. Vidim pa, ...prikaži več da tudi tukaj nisem edini, ki pozna ljudi, ki so imeli in še imajo težave po cepljenju.

  • PaPajapopi 13:58 17.december 2021.

    Postali smo živina – Karin Rižner (karinrizner.si) Poživitveni odmerki (boosterji) – Karin Rižner (karinrizner.si)

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 16:44 17.december 2021.

    Res ne razumem zakaj hočete narediti vse, da bi nas prepričali, da se cepimo s tem zvarkom, ki ni preverjen, ki ni ma dovoljenja za uporabo, ki spreminja našo DNK, ki nima učinka na virus. Če bi hoteli, bi se ...prikaži več že zdavnaj sami odločili in se cvepili, pa je to lahko samo en samcat dan v tednu, ne pa neke bedarija ki jih uvajate sedaj pred koncem leta. NE HVALAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  • leonardo 17:21 17.december 2021.

    Gospod minister. Vi ste lahko pripravljeni na vse. Jaz tudi. Namreč evtanazija v Sloveniji še ni uzakonjena in jaz je pri svojem zdravju trenutno še ne rabim. Prosim, da me zaenkrat še pustite, da v miru živim. A bo šlo?

  • djdj 19:02 17.december 2021.

    "Pripravljeni smo narediti vse, da se cepite", saj so finančne vzpodbude farmacevtskih družb zelo mamljive.

  • kapibara 19:42 17.december 2021.

    ""Pripravljeni smo narediti vse, da se cepite!" - če ste to res pripravljeni, dajte parao cepivo za toto gripozo- prehlad, na pa tote neke kemi zvarke- NESIGURNE !

  • Avatar @narhist
    @narhist 22:19 17.december 2021.

    Pokljukec je pa čist not padu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.