Avto
1715 ogledov

Policija na sledi vozniku, ki je na amaterskem posnetku prehiteval "v smrt"

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 08:34 01.junij 2017.

Ne strinjam se ! Jaz bi , vsi so vozili proti mejnem prehodu , tam dejanje prijavil policiji , kajti dodal bi , da takšno prehitevanje lahko izvede samo pijani voznik , ne pa trezen . In takoj mu vzeti ...prikaži več izpit zaradi psihičnih težav , in 5 let do možnosti delanja novega. S tem ko voznika označijo za psihičnega , mu noben psihiater ne bo dal novega zdravniškega sprićevala , brez opazovanja v bolnišnici !

• jakec1575 18:52 31.maj 2017.

Država je vlozila v tvoje solanje 100 000 do 300 000 evrov. odvisno od izobrazbe in smeri fakultete. Če neodgovorno ogrozas sebe in seveda druge, povzrocis lahko potencialno neposredno skodo od 500 000€ navzgor. s tem ko sebi vzames potencial ...prikaži več in potencial drugega udelezenca v prometu je posredna skoda lahko tudi do 10kratnik neposredne. naslendjic, ko se neodgovorno obnasas za volanom, se spomni, da si rojen med 2% srecnezev v svetovnem merilu in spostuje sebe in druge.

• Igorgeus 07:44 01.junij 2017.

Izvršbe se delajo za vse enako. Razlika je edino al majo uradno kaj vzet al pa nimajo.

• BenX 11:47 31.maj 2017.

mene pa zanima kaksna je omejitev na tej cesti in koliko so dejansko vozili. prehitevanje v skarje sigurno ni dopustno, v kolikor se je pa spredaj nekdo jajcal po polzje, si pa zasluzi povsem enako kazen kot tisti, ki je prehiteval!

• literca 09:29 31.maj 2017.

ko je meni slepar pripeljal čelno pa policija tema...jih kličem povem kaj se zgodilo ..še najprej sem moral Turka lovit ker mi je pobegnil...potem sem reko da ga bom jaz ustavo in nabil...pa so rekli po telefonu da ga ne ...prikaži več smem...so rekli da ga bodo oni samo da zdaj na tistem koncu ni patrulje...10 km sem se vozo za njim pa ni hotel ustavit sem ga mislo na cestninski počakat in mu razbit bučo..pa me je vmes spet klicala policija da bodo oni uredili in me o tem obvestili...do danes nič , pa je že 1 leto od tega..če bi imel kamero takrat...mater mu jebem turško fukjeno...

• Žurnalček 08:26 01.junij 2017.

Ne bo držalo , ker tu ne gre za prometni prekršek po ZoCP ampak za kršitev zakona po KZ in to je ogrožanje življenj in nisi na prekrškovnem sodišču ampak kazenskem . Postopek po uradni dolžnosti pomeni na koncu samo ...prikaži več sodišče in tam pa vse velja !

• Igorgeus 07:43 01.junij 2017.

In ti to veš, ker si bil zraven al kako.

• Skippy 07:20 01.junij 2017.

Zato ker pri nas narišejo polno črto tudi med njivami, kjer mogoče pride ven z njive 1 traktor na dan.

• Skippy 07:19 01.junij 2017.

Smešno je, ko o prekrških govori motorist, ki je skoraj zagotovo pred tem storil vsaj nekaj 10 prekrškov.

• ode 05:25 01.junij 2017.

Meni je bilo na sodišču rečeno: če prometnega prekrška brez materialnih posledic ni videl policist ali druga pooblaščena oseba ali zaznala uradna merilna ali snemalna naprava, sodišče na osnovi prijave nepooblaščene osebe proti kršitelju ne more ukrepati.

• popokatopetl 00:08 01.junij 2017.

To se ti samo zdi. Snemanje in javno objavljanje je trenutno pri nas dovoljeno le v posebnih primerih, npr na javnih prireditvah, ne pa v vsakodnevnem prometu. Videonadzor na javnih površinah ima precej omejitev. Sam snemaš npr s kamero ali ...prikaži več mobitelom sicer lahko, ne tudi javno objavljaš, bi posnetek verjetno bil uporaben na sodišču. Stalno montirana kamera v avtu pa kolikor vem pade že v kategorijo videonadzora, potem če bi hotel uporabit za pregon storilca prekrška že začnejo nekej tehtat kaj je večja kršitev.

• wolf.ata 22:31 31.maj 2017.

vozim vse razen busa,ampak,a se z motorjem lahko nadeja,da bo njega kdo posnel,karma je hudič,1-2-3 potem cukne v tretji in potegne in se števec ustavi pri 299km/h,ja,vsi delamo napake in nas včasih malo potegne hitrost,naslednjič bo njega nekdo posnel,mogoče se ...prikaži več bo peljal po zadnjem kolesu,pa to,vse se vrača,star pregovor,je pa taka vožnja res nevarna in vprašanje,kdo pa je dal dovoljenje motoristu,da ga snema,obsojam pa tako divjanje

• eosss 21:51 31.maj 2017.

jaz vidim samo enega, ki pametuje... :P

• jakec1575 18:52 31.maj 2017.

Država je vlozila v tvoje solanje 100 000 do 300 000 evrov. odvisno od izobrazbe in smeri fakultete. Če neodgovorno ogrozas sebe in seveda druge, povzrocis lahko potencialno neposredno skodo od 500 000€ navzgor. s tem ko sebi vzames potencial ...prikaži več in potencial drugega udelezenca v prometu je posredna skoda lahko tudi do 10kratnik neposredne. naslendjic, ko se neodgovorno obnasas za volanom, se spomni, da si rojen med 2% srecnezev v svetovnem merilu in spostuje sebe in druge.

• jakec1575 18:40 31.maj 2017.

Stanje na cesti je odraz stanja funkcioniranja države. Na cesti se vidi, kje je država. razklimana. oz. drugače. Država delije za ivrršbe do 100e ne deluje pa za vse tiste nad 100 000€. Vmes pa srecna loto stevilka. Ni vse ...prikaži več crno in ogromno je dobrih in ucinkovitih, vendar je dejstvo, da v tej državi nihce za nic ni odgovoren ali bognedaj pristojen. Ker to bi pomenilo, da je treba delat in imeti moda.

• alibaba 18:07 31.maj 2017.

Kamere so od 10€ naprej.Sam jo imam že 10 let.

• k0libri 18:02 31.maj 2017.

Fante, jaz imam 20 let prakse na sodiščih. Ti in tebi podobni mi ne boste pametovali. Matoz pa je "res dober odvetnik" samo za tiste, ki nimate pojma.

• djdj 17:42 31.maj 2017.

Obsojanja vredno. Tu je polna črta na ravni cesti, ponekod pa je prekinjena skozi nepregledne ovinka in grbine. Kdo nadzoruje cestna podjetja, ki se "igrajo s čopičem"?

• Štefan Fidler 17:40 31.maj 2017.

če se ne motim,je spredaj traktorist,vendar nima vgrajenga turbo sistema,ki bi pač lahko pospešil vožnjo,zato se pa morajo prilagajati temu drugi udeleženci v prometu...

• Gogolino 15:40 31.maj 2017.

Glede na vrednosti na motoristovem števcu so vozili od 40-47Km/h

• Komentirajte

Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.