Slovenija
175 ogledov

Policija naslednji mesec z vsemi sredstvi nad prehitre voznike

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • primoz.g 22:10 26.januar 2017.

    to samo ožeži, da bi pa te isti policisti čuvali državno mejo, to je pa pretežko in prenevarno, bodo raje globoli ta teden prehitre par km, drug teden une ki so spili en glaž prveč, tretji une ki ki se ...prikaži več malo butasto obnašajo v prometu itn. naredili da bi blo manj mrtvih v prometu itak ne bodo NIČ, bo pa keš za državno blagajno to pa ja. PRVO naj CESTE ZRIHTAJO pol se lahko pogovarjamo o varnosti v prometu, no ampak ker smo derivar ex. juge oz komunajzarjev, nas bodo očitno jebali dokler jih ne ...

  • primoz.g 22:11 26.januar 2017.

    derivar = mišljeno derivat

  • Skippy 22:25 26.januar 2017.

    Ha ha, na avtocesti, ki je zgrajena za hitrosti nad 200 km/h, je treba ustaviti voznike, ki po števcu vozijo 140? Torej realno tam nekje 135? Nekateri ste res skrajneži.

  • zdrej 09:41 27.januar 2017.

    Ma saj ta debata je brezveze. za 140 kmh te na AC z omejitvijo 130kmh ne bo nihšče kaznoval. Pa tudi ob upoštevanju pravil varne vožnje ne predstavlja problema, saj boš že samo ob primerni varnostni razdalji lahko zadevo kontrolirano ...prikaži več ustavil. Namreč tu se jim ne splača niti kaznovat, ker so kazni precej male. Tako da ti ukrepi se ne dotikajo nas, ki vozimo tam do 140 kmh na AC in je za to taka debata odveč. Tu so v igri tisti, ki si lahko privoščijo boljše mašine in kar nekaj več dnarja za gorivo. Problem so visoke kazni za naselja pa 30 cone, ki so neumno velike.

  • zdrej 10:13 27.januar 2017.

    Zakaj bi pa jih ustavljal. Potrebno jih je upočasniti. Pa pač 10km/h prek te omejitve ni problem. Prblem ni niti še kakšen dodaten km/h, če se upošteva pravila varne vožnje, pa strpnost. Pa sicer te za tako prekoračitev nihče dejansko ...prikaži več ne lovi, kar je tudi prav.Problem je, da se pove, da se nekoga kaznili za prekoračitev 1km/h, kar dejansko pomeni kar nekaj več izmerjene prekoračitve. Ni vse inkasantsko. Sem že plačal kazen, da ne bo pomote. Ni mi bilo všeč, ali ni bila za brez veze. In nekje na 100K km sem plačal.

  • Lavdan 15:03 26.januar 2017.

    Same akcije, kot v Mercatorju. Vozi po občutku in glej kaj se dogaja pred teboj, ne pa ves nervozen na števec. Če se ti karkoli zgodi, je tudi predpisana hitrost prevelika.

  • maresem 19:50 26.januar 2017.

    Da te malo osvestim. Po svoje imaš čisto prav - ja, če bi bile omejitve smiselno postavljene, SMISELNO!!! Pri nas jih je polovica nesmiselnih in zato se ne upošteva še ostalo polovico smiselnih. To je en velik razlog. Sem pa ...prikaži več še prekleto proti norcem na cesti.

  • Boris Odreitz 21:06 26.januar 2017.

    zdaj še bo le mrtvih in umorov policistov ko se bo narodu sfuzlalo. Namen tega ni opočasnitev ali varnost samo kasiranje. Tisti ki pa divjajo po ulicaj namesto 30 13 pa več, takih pa itak ne lovijo. Poleti mimo bajte ...prikaži večjte motoristi voziko 200 pa nihče ne ukrepa. Ja naj e le igrajo

  • zdrej 09:30 27.januar 2017.

    Kaj je napisal. BMW cenejši od renaulta? Potem se pa moraš zbudit. Pa ne primerjat novega ranulta pa starega bimerja. Pa ja, so se že kolegi na taki starini tudi spekli, da je na koncu stal krepko preveč. Znamka še ...prikaži več ne pomeni, da bo zadeva delala ko urca.

  • nergač 13:59 26.januar 2017.

    Če bi s tako histerijo preganjali gospodarske prestopnike in črno delo pri raznih doojih, veriženje podjetij, sleparjenje takšno in drugačno...potem bi bila Slovenija lahko vzorna država. Tako pa poslušamo samo o teh idiotskih akcijah, ki bodo preganjali tiste, ki peljejo ...prikaži več nekaj km prehitro. Bravo, po Lujzekih je treba udarit in to brez milosti.

  • maresem 14:29 26.januar 2017.

    Frizerju, ki je naredil par ur hitrega tečaja in postal bog in batina v tej državi, boš težko razložil kaj je toleranca.

  • maresem 14:31 26.januar 2017.

    To bi bilo pa že bogokletno.... mafijo v okrilju države se pa ne sme preganjati.

  • MihaMB 14:51 26.januar 2017.

    Bravo policija. Podpiram!!

  • KOJAK 15:17 26.januar 2017.

    Če te razumem prav Leon ti hitreješ voziš, ker se kregaš s policaji. Ko se boš ubil, upam da boš samo sebe na drug svet spravil... KRETEN!

  • KOJAK 15:18 26.januar 2017.

    Hvalabogu! Dnevno med vožnjo v službo in nazaj opazujem bedake, ki me tam kjer je omejitev 50 km/h, prehitevajo s 60 km/h zato da na koncu skupaj stojiva na semaforju.

  • nergač 15:22 26.januar 2017.

    če kdo pelje 10% več od omejitve, je to zelo redko vzrok za smrt nekoga. Ne nasedaj prometarskim pamfletarjem, ki iz "varnosti v prometu" delajo cel teater in predvsem od tega dobro živijo...

  • allstarr111 15:49 26.januar 2017.

    Defekta ki mi mim bajte prigoni z 130+ namesto 30 kmh pa nikol noben ne sname, matr sm jezen, ga bom zgleda mogu sam zaustavit nekako.

  • Avatar čavez
    čavez 16:28 26.januar 2017.

    Banana država udri po siromaku edino to znajo v tej Sloveniji.

  • OneCent 18:20 26.januar 2017.

    Ti kar, jaz ti pa snajper zrihtam.

  • OneCent 18:26 26.januar 2017.

    Sosed laže in krade, pa ga nikoli ne dobijo, torej lahko sedaj vsak nergač to počne.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.