Slovenija
27 ogledov

Policija preiskuje župana

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • juventus1897 13:48 19.september 2012.

    Več kot deset tisoč obiskovalcev ima na voljo le 1200 parkirnih mest.Arhitekt pa je bil celo nagrajen.Priklenitev lisic je storitev, ki jo opravi LPT d.o.o. Za vsakostoritev ( odvoz s pajkom ali olisičenje) tudi omenjeno storitev bo<br ...prikaži večr />LPT d.o.o izstavilo račun, komu ? Mogoče naročniku, županu ? Komu boizstavljen račun ?S tem naročilom odklenitve lisic je župan tudi javno priznal, da se onže od prvega dne, ko je postal župan (spomnimo se lisic na njegovemnepravilno parkiranem mercedesu) dovoljuje tovrstno početje.

  • zic 06:51 19.september 2012.

    obup kaj se mi gremo, kje jaz živim?? povsod po svetu je tako ko so množične prireditve se dovoli, da se parkira tudi na drugače prepovedanih površinah.....MENE BOLJ ZANIMA KDAJ BO JANŠA VRNIL PLAČE IN POKOJNINE, KI NAM JIH JE ...prikaži več SAMOVOLJNO POBRAL....in to ni LE 8.600 eurov.....res smo bananarepublika!!!

  • bobr 08:56 19.september 2012.

    Nič ni narobe, če jim kaj reče.Redar se potem sam odloči.In se je odločil.Pika.

  • graff 10:11 19.september 2012.

    Podpiram župana Jankoviča, v Nedeljah se ne lisiči, poleg vsega pa je bil napad ponorelih redarjev na kulturno prireditev in pokasirali so jo predvsem tisti ,,izven,, Ljubljane.SDS-ovci pa najdite vendarle kakšno uporabnejšo temo.Policija pa naj najprej začne ...prikaži več delati red v svojih vrstah, potem pa raziskovati napad na ustavni red te države, ki ga izvaja vladajoča klika.

  • privat 13:33 19.september 2012.

    policija je danes podkupljena ali enostavno neupa ,nesme...viharji hitro kak fotelj odnese..pa se toži na naših sodiščih ,ki so zopet isti kakor policija..neupajo,nesmejo,koverte,obljube....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.