Slovenija /slovenija/crna-kronika
104 ogledov

Policija še naprej išče voznika Petrolove cisterne

Komentarjev 52
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KOJAK 10:15 15.julij 2015.

    Kmet zagaman... spremljaj MEDIJE če že bedarije pišeš. VOZNIK je sprva pomagal... celo gasil je vozilo v katero se je zaletel. Šele kasneje je odtaval s kraja nesreče. In dokler niso razjasnjene okoliščine nesreče se ne dela zaključkov oz. jih ...prikaži več delajo samo pametnjakoviči. In zame so romuni ljudje, človek pa je tudi voznik, ki ga zdaj iščejo. Bebo slovenceljski.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 11:29 14.julij 2015.

    Tale voznik cisterne po mojem ni več med živimi,ker s 4.ljudmi na vesti težko živiš,zato mislim,da je storil samoumor nekje v gozdu okol Loma???

  • HappyBunny 14:26 14.julij 2015.

    Xerxestvoj komentar je mogoče všečen vedar je mimo. Zakaj? V prometu za vse veljajo enaka pravila, kar je tudi določeno z veljavno zakonodajo. Na cesti (regionalni ali AC) moraš vedno voziti tako, da lahko obvladaš vozilo in prilagoditi hitrost ...prikaži več razmeram na cesti. To pomeni, da moraš pričakovati tudi to, da se je nekdo ustavil na cesti. Ker če je kriv tisti, ki se je ustavil, pomeni, da se lahko vsakdo kjerkoli zaleti v ustavljeno vozilo?? Mogoče je vozniku v ustavljenem vozilu postalo slabo, mogoče mu je crknil avto, itd....zato pa vedno mora voznik za njim imeti takšno varnostno razdaljo, da se lahko varno ustavi ali izogne. Če je res,da ni bilo sledov zaviranja, je kriv tovornjakar, ker ni bil pozoren na dogajanje na AC.

  • mijaliza 14:54 14.julij 2015.

    Daj mi ti razloži, kako na avtocesti vidiš da vozilo stoji? Če se premikaš z neko hitrostjo ti tega ne moreš videt dokler ni prepozno....če pa ima vozilo vključene vse 4 smerne utripalke potem pa veš da je nekaj narobe ...prikaži več in že prej prilagodiš hitrost! Sicer pa je še ena težava pri novejših vozilih, dnevne luči, ki so samo spredaj zadaj jih pa ni,, če je vozilo po vrhu še sive barve in stoji na AC to samo vpije po katastrofi! In to da moreš pričakovati da ti bo vozilo na voznem pasu stalo.....je nerealna izjava, razen če je to zadnje vozilo v koloni, ki pa .....glej ga zlomka MORA imeti vključene vse štiri utripalke. Sedaj nakladat kako kaj in zakaj je brez predmetno za vse nas tukaj ki pametujemo kaj je bilo! Se je zgodilo, ugasnila so 4 življenja, sedaj se bo mrzlično iskalo krivca ne pa vzroka, ki je botroval nesreči!

  • mitjap 18:22 14.julij 2015.

    zakaj pa rabiš varnostno razdaljo ki je enaka zavorni poti? še noben avto/tovornjak ni zavrl iz polne hitrosti do nule v momentu. tudi avto/tovornjak pred nami ima svojo zavorno pot. torej če se gremo neke kalkulacije je varnostna ...prikaži več razdalja = naša zavorna pot - zavorna pot vozila pred nami + reakcijski čas * hitrostna ta način se teoretinčo ne moreš nikoli zeleteti v vozilo pred seboj :)

  • Papaja Popi 18:45 14.julij 2015.

    HappyBunny tvoje ugotovitve so zelo dobre in žal jih le malokateri voznik upošteva.

  • mph 20:13 14.julij 2015.

    Statistika kaže, da so skoraj vsi (prijeti) storilci tujci, ki so se lotili praviloma tujcev. Ampak skoraj vedno osamljenih tujcev, dokler en moti, drugi krade. Tukaj pa je bil poln avto. Tako ali drugače sigurno niso bili krivi sopotnik, še ...prikaži več najmanj pa ubogi otrok.

  • KOJAK 22:32 14.julij 2015.

    Tudi sam mislil, da je bilo tako... drugače ni možno razložiti, da ni zaviral in to izkušen voznik.

  • manch 23:13 14.julij 2015.

    Ne nabijaj. Nihče na avtocesti ne pričakuje, da bo naletel na avto, ki se je na voznem pasu ustavil. Nihče. Tudi, če je voznik cisterne vozil 50 km/h, ni mogel pravočasno ustaviti vozila.Pa ne govorim na pamet. Eni ...prikaži več Eni moji kolegi so se pred leti raztreščili na Litijski cesti, ko so naleteli v stoječ tovornjak.Drugi na avtocesti, ko je idiot ustavil na voznem pasu. Ne nakladaj. ;)

  • dusan72 01:10 15.julij 2015.

    Probam razumeti vse. Tako voznika, ki je "zbežal" (se bojim, da si je po bežnem ogledu tiste zmečkanine in kar je ostalo v njemu in okoli celo kaj naredil). Vsakemu normalnemu bi se zmešalo. Me pa moti nekaj drugega. Ta ...prikaži več voznik ima Ime in priimek oziroma se ve kdo je in obstajajo tudi njegove slike. Zakaj se teh slik NE objavi, če je iskana oseba? V modrih hlačah in rdeči majici jih je na stotine. Objavite sliko pa boste verjetno prej dobili vsaj kakšen namig ali koristno informacijo (če je še živ seveda)

  • Majazmaja 10:03 15.julij 2015.

    Kaj delajo vozniki kamionov? Ne veš? Pišejo statuse na Facebooku in gledajo TV. Imam znanca, ki vozi tovornjak in njegovi statusi na Facebooku so vsi v stilu: Kako sem zaspan in še 2 uri moram biti na vožnji, Vozim in ...prikaži več gledam film, Uf, kako sem enega skoraj stisnu v ograjo, ko sem pobiral telefon ...

  • dragec 12:21 15.julij 2015.

    Bebo te je skotil. "Pošteni" voznik tovornjaka je sodeloval pri "umoru" štirih oseb. Kaj mora storiti vsaki udeleženec v prometni nesreči.? Zamenjati obutev in odkorakati z mesta nesreče - po tvoje. Ja pa še to, kaj če bi petletni otrok bil tvoj sin?. .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.