Slovenija
88 ogledov

Policist: migrantom ribe delamaris, jaz kupujem le S-budget

Komentarjev 59
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Buca Dunlop 10:36 19.november 2015.

    Policisti NE DAJTE SE! Že 20 let vas vlečejo za nos in vam samo obljubljajo. Drugače sem iz gospodarstva, kjer vlada ista banda.

  • butnskalabutn 11:12 19.november 2015.

    absolutno maš prav . sam svoje riti jih zanimajo .

  • butnskalabutn 11:13 19.november 2015.

    kot sem že napisu , sam za njihove riti jih zanima .

  • butnskalabutn 11:16 19.november 2015.

    ko sem peljal 66 na omejitev 50 , kjer ni bilo hiš in podobno ,50 metrov pred tablo konec naselja , sem ga prosil za milejšo kazen ,saj je nisem dobil že več kot 10 let , se mi je ...prikaži več pa nasmehnil . zdaj pa ti trpi in bodi tiho .

  • butnskalabutn 11:17 19.november 2015.

    skoraj vsa ki je zaposlen , lahko napiše podobno .

  • butnskalabutn 11:20 19.november 2015.

    skoraj vsak ki je zaposlen ,kot navaden delavec , lahko napiše podobno . malo razumevanja , ko si šel za policista si to vedel . ne zdaj jokat

  • gregapovhe 12:25 19.november 2015.

    Verjetno je vedel za naloge, ki ji mora opravlajati. Za razmere v katerih je sedaj pa se bori in upa, da bo lahko naslednji mesec smučke kupil. Če je to za nekoga cilj/motivacija bi mu morali zaploskat, ker so skromne ...prikaži več želje in ne vila na morju in si bo smučke kupil z zasluženim denarjem.

  • Stanislav Robič 12:07 19.november 2015.

    mamo gasilce ki jih lahko zamenjajo

  • Zverca 12:11 19.november 2015.

    Ne me j*, no, dragi policaj. Ste še daleč od minimalca, ki ga v slo prejema vse več ljudi. Ali pa s.p. pogodbe. Dokler še lahko smučaš, pa čeprav z rabljenimi smučkami, ti ni hudo.

  • h3o 12:19 19.november 2015.

    koliko pa zasluži drago kos na uro???

  • Swap 13:23 19.november 2015.

    aha kje si pa bil ko so nas polivali z mrzlo vodo?

  • Plavi-mil 13:29 19.november 2015.

    Od leta 91, ko so se policisti in TO uprli agresorju z rdečo zvezdo, jih potomci tlačijo.

  • gregapovhe 13:40 19.november 2015.

    groza ;) Ne bom komentiral kaj je bilo, ker me ni bilo zraven in verjamem da ni prijetno. Samo verjetno so imeli tudi oni neke ukaze in jim je nekdo to diktiral. Če pa je bilo to v njihovem interesu ...prikaži več zaradi dobre volje potem pa je to drugače. Vemo pa kdo daje ukaze. Tudi jaz v službi delam, kar mi šef reče pa če mi ja prav ali ne. BTW: kje si pa ti bil ko plače nisem dobival 3 mesece? Moja poanta tukaj je da ne vem in ja - krivice se dogajajo in zato se sedaj borijo.

  • hpet 13:41 19.november 2015.

    Saj smo. A ne švicamo dovolj? ;)

  • Papaja Popi 13:49 19.november 2015.

    Zverca bravo.

  • butnskalabutn 13:55 19.november 2015.

    POKAŽ MI ENO DRŽAVO V EVROPI , KJER IMA POLICIST VEČJO PLAČO OD POVPREČNE V JAVNI UPRAVI . NEVEM ZAKAJ SE BUNITE .

  • butnskalabutn 13:57 19.november 2015.

    UPERU SEM SE TUD JAZ , PA NISE NE POLICIST IN NE VOJAK . PA SE ZDAJ NIMAM KOMU UPIRAT .

  • BenX 14:03 19.november 2015.

    policaji, kaj vam ni jasno?? vi ste navadne kurbe! ko vas politika rabi vas kupi, da tolcete po narodu (mariborska vstaja), ko ne, pa vas odrinejo, kot da ste zadnji drek na svetu. ko boste nehali po drzavljanih mahat s ...prikaži več pendreki (ker pas dobite tak ukaz?!) in izvajat inkasanstvo na cestah (za drugo ste itak v veliki vecini nesposobni, oz. se izgovarjate na pomanjkanje pooblastil), pote boste morda delezni kaj podpore.

  • Miran Bregar 14:10 19.november 2015.

    Očitno je Cerar izgubil stik z realnostjo in prav bi bilo, da spoka.

  • KOJAK 15:45 19.november 2015.

    Če ne bi bilo na svetu takih nestrpnežev kot si ti policistov sploh ne bi rabili.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.