Magazin /magazin/odnosi-in-prosti-cas
287 ogledov

Pomagajmo Petru, ki išče simpatično dekle z ljubljanskega avtobusa

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • fantzbusa_ 22:11 10.januar 2015.

    Spoštovani. Na žurnal24 sem pisal ravno z namenom, če dotična morda pregleduje stran in bi videla objavo.Tega s sliko ne razumem. Kaj naj bi jo poslal, na uredništvo? Po eni strani bi se res lažje vedelo, kdo sem oz. ...prikaži več bi informacija lažje prišla do nje, po drugi pa nočem, da pol Slovenije ve kdo je ta Peter, ki je uredništvo zaprosil za pomoč. Sklepam da če bo ona naletela na objavo, bo že vedela za koga gre, menim da se podal dovolj natančen opis.

  • smejka 12:58 11.januar 2015.

    Peter...verjamem,da imaš ti sliko dekleta pred očmi non stop...morda niti nisi uspel vsega registrirat,ker te je prevzela...a barva bunde,kapuca,muc okrog kapuce,kroj,opis torbice?Pomisli kako bi to opisoval policistom-čim več in čimbolj natančen opis...kje je vstopila...vstopna in izstopna točka naj ti bosta ...prikaži več v oporo...Vsekakor ti privoščim,da ugotoviš kdo je in da se razvije zdrava,lepa zgodba-saj nam boš zaupal,kajne? Srečno,Peter

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:24 11.januar 2015.

    če se jo dobr spomnš greš lahk k risarju pa da jo prbližn nariše. drugač pa naslednji petek probi ob istem času na istem mestu če jo najdš. no pa tud vsak drug dan. mogoče ima nek stalni urnik ...prikaži več al pa navado pa vedno na isto lokacijo gre ob določenem času. v glavnm defentiivno imaš nekaj možnosti če si punco dobil ob neki rutini. Ob tem ne pozabt da možno da ima to rutino tud sam na en mesec ali enkrat na 2 tedna ker obstajajo tud take dejavnosti.

  • smejka 15:04 11.januar 2015.

    Poskusi tu na vstopni lokaciji...res bi kar tja šla in ti pomagala najt to punco...upam,da kaj klika po teh straneh...fb bi bil verjetno bolj učinkovit

  • fantzbusa_ 15:23 11.januar 2015.

    Mislim da bo izstopna lokacija boljša opcija, ker se jo videl tam izstopiti,medtem ko za vstopno nisem povsem prepričan, vem le da nekje med Staro cerkvijo in Dravljami. Pa tudi sicer se to širi po FB, tako da... :-)Kako ...prikaži več si pa mislila, da bi mi lahko pomagala? :-)

  • fantzbusa_ 21:49 11.januar 2015.

    Vse je bilo tako hitro, tako iznenada, da sem se izgubil in nisem uspel pravočasno odreagirat. Ko se boste vi kdaj znašli v taki situaciji, boste (morda) razumeli. Tako izza ekrana je lahko modrovat. Pa brez zamere, ne mislim nič slabega. ;-)

  • antitrust 19:50 10.januar 2015.

    Pomagajmo cagavcu, da najde svojo bejbo.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 21:39 10.januar 2015.

    Pomoje edini k lahk pomaga je ta punca k se je spogledala z njim. Na avtobusih je namreč kup neznancev. Da bi jo kdo poznal pa bil ravno takrat na avtobusu je verjetno minimalno verjetno.Pa verjetn bi pomagal če ...prikaži veče bi se opogumu pa svojo sliko poslal. Pol bi se verjetn tud na socialnih omrežjih lažje širl.

  • Janez_53 08:54 11.januar 2015.

    Ja, najbrž se ti kar cele rajde deklet nasmihajo vsak dan! Si pomislil na možnost, da se ti nasmihajo, ker smešno izgledaš?

  • Janez_53 08:55 11.januar 2015.

    Tudi jaz upam, da ti bo uspelo najti neznanko, še bolj pa upam, da je prosta!

  • Avatar roksa
    roksa 09:08 11.januar 2015.

    Pjoter, če je šla na postaji Podgora dol, bo šla tu tudi gor.Razmisli o kakem šotorenju...;))))

  • Bigano 10:01 11.januar 2015.

    Fant kaj če bi malo več napisal o tej punci. Oblačila,kakšen predmet na njej itd......

  • fantzbusa_ 11:17 11.januar 2015.

    Imela je na sebi jakno oz. bundo, hlače, v roki pa torbo. Saj vem, nič uporabnih informacij, pa vseeno. Mi je pa nekdo izmed komentatorjev dal idejo in glede na to, da mi je res do tega da jo še ...prikaži več kdaj srečam, jo bom tudi udejanil. :-)

  • fantzbusa_ 13:00 11.januar 2015.

    Težka bo, ker nisem iz Ljubljane, poleg tega mi polovico dneva pobere služba 60 km stran od LJ. Vseeno hvala za predlog.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 13:04 11.januar 2015.

    Glede na podatke,ki jih je dal o tem dekletu je po moje to Zofka Kveder dekliški priimek Gojzer!

  • KOJAK 14:45 11.januar 2015.

    @fantzbusa_Na tablo postajališča Podgora daj svoje obvestilo in nek email naslov. Če je šla tam dol, gre verjetno tudi gor.

  • fantzbusa_ 15:45 11.januar 2015.

    Na eni strani je izstopna postaja, čez cesto pa vstopna, kajne? :-)

  • smejka 16:17 11.januar 2015.

    Skušala bi te nadomeščat in opazovat v času,ko ti ne bi mogel...skica bi bla res idealna...nimam prave ideje,a podporo imaš pri meni 100%

  • fantzbusa_ 16:36 11.januar 2015.

    Uf, znam risat, ampak za portrete pa res nisem oz. kar bi narisal, ne vem če bi ji bilo kaj podobno. :-P Razen če bi najel profesionalnega risarja, ki bi jo narisal po mojem opisu. Sem pa res vesel, da ...prikaži več mi je nekdo pripravljen pomagati. ;-)

  • fantzbusa_ 17:22 11.januar 2015.

    smejka, če si mi zares pripravljena pomagati, mi piši na peterslo1985@gmail.com , pa se bova tam zmenila. :-)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.