Slovenija
176 ogledov

Pop TV zdaj preiskuje še Akos

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rhombur 08:26 08.februar 2017.

    Dobro, da je ProPlus umaknil programe in je tako deležen pravičnega srda ljudskega zaradi eur, dveh na mesec. Kaj pa veš, morda bi nas drugače obremenjevala zdravstveno-davčna reforma (več dnarja, manj pravic), dodatek za TEŠ (več dnarja), uporabnina za ceste ...prikaži več (več dnarja, slabše ceste).

  • Bozidar.Frelih 08:16 08.februar 2017.

    V bistvu je tako da ProPlus kar ne more verjeti, da je tako z lahkoto prišel skozi s svojim prevratom. So pa tako prebrisani, da svojih frekvenc na DVB-T niso vrnili oz nehali oddajati. Karkoli že oddajajo. Za vsak slučaj, ...prikaži več če bi naša država slučajno opravila svoje delo in jih ustavila. Ker v primeru da se ProPlus uvrsti v prosotovoljno plačljivi del kabelskih operaterjev, lahko štacuno zaprejo jutri. Tako pa bi se lahko vrnili na DVB-T in nam prodajali kako gledani so.

  • izRODEk 09:01 08.februar 2017.

    PS: da ne bo narobe razumljeno: Pohvala Žurnalu 24, ker je vodilni spletni medij, ki se s to problematiko ukvarja. Recimo main stream Soroš TV (MMC RTV SLO) o tem molči, pa ga neposredno zadeva.

  • Avatar praufo
    praufo 09:09 08.februar 2017.

    a je kdo slučajno zasledil kakšen prispevek na kateri tv na temo te štale ... jaz ga nisem

  • Bozidar.Frelih 09:18 08.februar 2017.

    Ne, ker si vsi obetajo del od vojnega plena. Tudi politika je popolnoma tiho, kar po moje dokazuje da je tudi ona vpletena. Tole je totalna ugrabitev države, praktično lahko rečemo da smo izgubili suverenost.

  • msslosar 09:53 08.februar 2017.

    https://www.pravapeticija.com/proti_izsiljevanju_pro_plusa__pop_tv_in_a_kanal

  • Avatar Leon
    Leon 10:03 08.februar 2017.

    In kdaj bodo preiskovali RTVS ,kjer imajo nekateri zaposleni status nesmrtnosti in delovni čas po lastni želji ! Malo prezračite ,ker zelo smrdi .

  • tudbognasvečnereši 10:07 08.februar 2017.

    Vse bolj se mi dozdeva da je to prvi udarec na nas s strani CETE.

  • k0libri 10:13 08.februar 2017.

    Aleluja. Da bi stisnile pop parazite in to čimprej in ne šele čez 4 leta, kot je v navadi za take postopke.

  • Avatar praufo
    praufo 11:01 08.februar 2017.

    suverenosti nimamo 25 let ker se ne moremo odjavit od rtv-ja ... lahko sicer pod pogoji, pa če si taprav, ki ga ne bodo dregal če maš tv sprejemnik ... rtv podpiram, ampak tukaj je potrebna totalna reorganizacija tee firme, ...prikaži več žal ni preveč sposobnih, ampak ločit je treba infrastruskturo, ki jo država rabi in ki jo rabijo operaterji in od osnovne informacije za državo, od komerciale, ki jo rtv tudi rabi ... rtv je velika firma ... no ampak spet smo pri politiki, ki je nesposobna in ne dela

  • Avatar praufo
    praufo 11:03 08.februar 2017.

    kdo je to cete ?

  • Omega_v6 11:06 08.februar 2017.

    Če bi imel PRO plus res tako gledanost bi ustvaril svoj PAKET in ga tržil za večje denarce!! Vendar pa niso,ker se bojijo polomije!! Ne verjamem,da bi ta paket tržili!! Le kdo bi plačeval za reklame in že večkrat gledane ...prikaži več filme?? Pa tudi ti resničnostni šovi so postali totalno ZANIČ!! Vendar pa je Slovenija tako visoko demokratična država kjer takšno dogovarjanje "pod mizo" ni kaznivo saj politika ne more kaznovati nekaj kar dela sama!!

  • Avatar praufo
    praufo 11:07 08.februar 2017.

    gledanost je podatek ki si ga vsak izmisli ... pa se ukvarjaj z njim, pa to sploh nima veze s to situacijo

  • Avatar praufo
    praufo 11:56 08.februar 2017.

    kdor ga gleda, naj ga gleda in naj zato plača, o slovenskih novicah pa škoda besed, kdor kupi ta cajtung naj ga, mogoče še za podkurit ni dober, ampak ... PAY TV, ki je dejansko na digitalcu, samo tukaj gre ...prikaži večre za neke pakete, ki jih plačujemo hočeš nočeš

  • Milan Novak 12:00 08.februar 2017.

    Same prevare na Soroševi TV

  • boogin1 12:45 08.februar 2017.

    Če je tako kot praviš, potem sploh ne vidim problema, zakaj nisi programi POP PLUS v posebnem paketu, saj jih vsi hočejo, Zakaj bi morali tudi tisti, ki jih nočemo plačevati ?

  • Bozidar.Frelih 12:52 08.februar 2017.

    Fritolin, priporočam da se fokusirate na stalinistično-visoko demokratično- in freedom of speech stran www.24ur.com kjer je vsaka omemba in vprašanje o tej problematiki v nasprotju z njihovo "etiko" in v roku minute izbrisano. Še v Severni Koreji bi bili ponosni nanje.

  • fritolin 13:07 08.februar 2017.

    Mi niti na misel ne pride - kolikokrat moram se povedat da jih proplusovce sploh ne maram, na zivce mi gredo, se bolj pa mi gredo na zivce zafrustriranci in zastonjkarji.In novinar ki malo na pocez komentira stvari , ...prikaži več z osnovnim in primarnim namenom visoke branosti, hkrati pa se zgraza nad pocetjem medija ki pocne popolnoma enako

  • Bozidar.Frelih 13:44 08.februar 2017.

    Koliko me stane Zurnal? Nula koma josef! Jutri ? Isto, nula koma josef. Reklame mam blokirane po defoltu. Popi... is in kanalizacija? Jih ne gledam, ampak mi bodo vseeno računali. Tako da enačaja ni. Kliki sobpa zato ker je to ...prikaži večo pereča tema, in ne kar samo po sebi. Stvari ki me ne zanimajo oz se me ne tičejo ne klikam-o.

  • Avatar praufo
    praufo 13:45 08.februar 2017.

    poptv al pa proplus je en ponudnik storitev tv produkcije, in kdor jo hoče gledat in konzumirat, naj jo plača, oz ne, če je ne gleda ... a se da še bolj na kratko napisat ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.