Slovenija
178 ogledov

Pop TV zdaj preiskuje še Akos

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boris Odreitz 13:48 08.februar 2017.

    končno POP TV to je IPF,sindikat glasbenikov slovenije ,sony Vshodna evropa in tukaj želijo imeti monopol. Ta POP TV je portebno uničit, lastnik pa pred strelski vod JLA .Dovolj škode je že naredil z svojo familijo !

  • Avatar praufo
    praufo 14:05 08.februar 2017.

    si se pa razpištolu ti boris ... no pa sej maš prov

  • Avatar praufo
    praufo 14:10 08.februar 2017.

    kakšen JLA ? a to še obstaja ? ... malo pogleaj na koledar kerga leta smo

  • Bozidar.Frelih 14:33 08.februar 2017.

    Večina je rekla da bodo to naredili ko pride podražitev. Računi še niso prišli, tako da bomo videli. Kar se mene tiče mi operater lahko vsili tele programe, ampak plačal jih bo on. V to sta lahko oba prepričana, ti in on.

  • Avatar praufo
    praufo 17:23 08.februar 2017.

    šta znači "nula koma josef", tudi na žurnalu maš kakšno reklamo, pa v vsakem cajtungu ali reviji, ki ga plačaš, maš reklamo, pa to ni prav nič narobe, samo neka meja mora bit, ki jo pa potrošnik oceni in se ...prikaži več odloči kaj bo gledal, in kaj bo plačal, po želji ... po mojem smo že razčistili, al pa tud ne

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 10:40 09.februar 2017.

    Nas jih razbijejo kot pičke,to bando.

  • Lavdan 11:23 09.februar 2017.

    In kdo koga preiskuje, POP tv AKOS ali AKOS POP tv.

  • korisnik_362 13:38 09.februar 2017.

    izRODEk, skoraj prepričan sem, da RTV ne plačuje predvajanja tega filmčka, ampak da Pro plusu še teče odpovedni rok za pogodbo o oddajanju. Lahko pa preverimo.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 04:45 10.februar 2017.

    ha ha ha,se je mal zafrknu

  • boogin1 08:29 08.februar 2017.

    DVOM ŠTEVILKA 3:S POP PLUS-om so pohiteli in podpisali dogovor operaterji za plačevanje njihovih storitev, med večjimi operaterji izstopa Telemach, ki je sicer podpisal pogodbo s PRO PLUS, ni pa podražil svojih storitev.-ali to pomeni , ...prikaži več, da ni kartelnega dogovora, če T2, Si-mobil in Telecom podpišejo pogodbo s PRO PLUS-om, Telemach pa ne oz. bi bil nasprotno katerlni dogovor, če bi vsi operaterji zavrnili PRO PLUS ?-laično razmišljam, da je Telemach med prvimi, ki se je strinjal s plačevanjem, ni pa se odločil za podražitev, kar vzbuja sum, da Telemach namerno ni podražil storitev, morda zato ker namerava preko ameriških skladov kupiti PRO PLUS

  • izRODEk 08:57 08.februar 2017.

    Urednik Zalaznik, spet se bom ponovil: se spomniš, da sem takoj tistega dne, ko je Pro Plus prekinil oddajanje programa, opozoril na to, kdo RTV Slovenija plačuje oddajanje tega promo filmčka na Anal Kanalu in 24kur. In še vedno vztrajam: ...prikaži več zakaj nihče ne vpraša RTV Slovenija, koliko mesečno (konkretno za mesec februar 2017) Pro Plus plačuje za predvajanje te reklame na Multiplexu A. Ker to je osnovno vprašanje: Če je zastonj, bi tudi jaz rad dobil svoj kanal in bom vrtel, kar se mi zljubi.

  • Avatar praufo
    praufo 09:16 08.februar 2017.

    tiho so ko riti ...

  • Boris Odreitz 13:55 08.februar 2017.

    saj tudi je najbolj grozna država na svetu, v parlamentu sami pokvarjenci ustvarjajo za ljudstvo škodljive sužnjelastniške asocialne zakomne, Davčna politika je ubijalska.Nihče se ne sprašuje kje je denar od davkov vsak dan se ga nabere najmanj za2 miliona ...prikaži večna evrov.Brez glob in ostalih podobnih svinjarij . Kje je ta denar kaj se z njim dogaja !?Razni taki kot je lastnik popa in na tisoče je takih živijo v lagodju se ponujajo z vsem med tem ko nekateri nimamo za osnovne življenske potrebe. Čas je za akcije, čas je za borbo proti tem tajkunom, barabam podkupljenim politikom Slovenija je polna korupcij in dobičkarstva na nemoralen pokcvarjen način.Imena so znana naslovi ,vse je jasno. Samo začet je treba !Smrdljivi ribi glavo odrezat !

  • boogin1 08:28 08.februar 2017.

    DVOM ŠTEVILKA 2:Če bi POP PLUS dovolil poseben paket na račun največje gledanosti, bi se zgodilo naslednje:-bi vsi ponudniki TV imeli paket POP v ponudbi-SEVEDA-bi vsi kupili dodaten paket-NAJBRŽ SAJ JE NAJBOLJ GLEDAN IN VSI SI ...prikaži več GA ŽELIJO-bi se podražili paketi-NAJBRŽ SE NE BI, saj ponudniki ne bi imeli večjih stroškov, ker bi bil poseben ločen paket, paket pa bi tako ali tako vsi kupili in za dodaten paket tudi plačali-se je PRO PLUS zbal, da pa gledanost le ni tako velika in bi le peščica dodatno plačala paket-ZELO VERJETNO

  • Papaja Popi 10:35 08.februar 2017.

    Zakaj nihče ne naredi raziskave, za koliko se je gledanost Pro plusa zmanjšala, oziroma, za koliko se je povečala gledanost drugim kanalom ? ? ?Še vedno čakamo odgovore od novinarjev ! ! ! ! ! ! ! ! <br ...prikaži več />Pa ne mi spet reči, da je minilo premalo časa.

  • KOJAK 11:33 08.februar 2017.

    VERJEMI da POPTV ima gledanost. Povprečen slovencelj rad gleda tista nervozna poročila, kjer se ti zdi da živiš v najbolj grozni državi na svetu, uživajo v žajfnicah in neumnih humorističnih oddajah... Tako kot so najbolj bran časoopis v Sloveniji SLOVENSKE ...prikaži več NOVICE (Franc zaklal Marijo, Šel v trgovino po kruh, prišel nazaj v krsti ... take naslove imajo slovenceljni radi).

  • boogin1 08:28 08.februar 2017.

    Vsi operaterji so hitro in z lahkoto podpisali pogodbo s PRO PLUS saj operaterji ne bodo imeli s tem nobenega stroškaPRO PLUS in operaterji sicer navajajo, da so to storili zato, ker da so PRO PLUS programi najbolj gledani, ...prikaži več operaterji pa se sklicevali, da se s PRO PLUS-om ni bilo mogoče dogovarjati o uvrstitvi PRO PLUS programov v poseben paket in da je tako zahteval PRO PLUS enako po načelu: sprejmi ali pusti celotno programsko shemo POP PLUS-a. Če bi to držalo in je gledanost PRO PLUS-a programov res najbolj gledana, potem bi lahko PRO PLUS brez skrbi ponudnikom ponudil poseben paket njihovih programov, saj če so  PRO PLUS programi  najbolj gledani,  bi si jih vsak želel , naročil in tudi plačeval. Vendar se tako POP PLUS kot ponudniki zavedajo, da temu ni tako in mimo svojih naročnikov, ki plačujemo njihove storitve sklenili dogovor in vedeli, da bodo ta način dodatno zaslužili tako PRO PLUS in ostali podnudniki IP ali kabelske TV. Dvom za najbolj gledane programa PRO PLUS-a j

  • boogin1 08:28 08.februar 2017.

    PRO PLUS in razlaga operaterjev ne zdrži razmišljanja zdravega razumaZavajajo, lažejo in se norčujejo iz svojih naročnikov-zakaj-ker:DVOM ŠTEVILKA 1:Da so se ponudniki in PRO PLUS kartelno dogovorili je dejstvo, saj so tako POP PLUS in ...prikaži več ponudniki zaslutili lahek zaslužek na naš računAVK bo najbrž ugotovil, da je bilo vse zakonito, da kartelnega dogovarjanja ni bilo. V primeru, da bi pa vsi ponudniki odklonili izsiljevanje PRO PLUS-a, pa bi AVK najbrž ugotovil, da gre za kartelno dogovarjanje.Če bi vsi ponudniki zavrnili pogoje PRO PLUS-a bi se zgodilo naslednje:-nihče ne bi imel POP TV programov v shemi-DVOMIM-vsi naročniki bi odpovedali TV-TUDI DVOMIM, saj POP programov nihče ne bi imel in s tem ne bi nič pridobili-bi lahko ponudniki izposlovali boljše pogoje-LAHKO, saj v nasprotnem primeru komu pa sploh bi POP PLUS prodajal svoje negledljive programe

  • fritolin 12:41 08.februar 2017.

    Evo jih spet zurnalovci in "strokovnjak " za operaterdko problematiko g. Zalaznik.Ste pogruntali da je treba dat POPTV v naslov da se klika in da zafrustriranci komentirajo....Psi lajajo karavana gre dalje.....Operaterji si ( vem iz prve roke ...prikaži več ) manejo roke , ne zvozijo vseh novih prikljuckov...Cakalna doba na Totalu 3 mesece. Na telekomu jim je zmanjkalo skatlic.Preverite - sem urejeval priklop za starseToliko o mnozicnih odpovedovanju pri operaterjih... ::))))))

  • fritolin 13:43 08.februar 2017.

    boogin1 Se strinjam, vendar nisem govoril o tem....Govoril sem o poceni fintah novinarja Zalaznika in pa o tem da ljudje tukaj na forumih kricijo in pizdijo, naredijom pa nic...Se spomnim par tednov nazaj koliko je bilo komentarjev da ...prikaži več bodo vsi vse odklopili in sem sam napisal da se ne bo zgodilo nic , sem dobil milijon minusev :))))

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.