Slovenija
15113 ogledov

Popolna treznost 0,0 mg/l za vse voznike?

Komentarjev 62
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pckfrdmn 10:03 10.november 2018.

    0,0 podpišem takoj,ampak mora veljati za vse..tudi tiste z CD tablicami in tiste ki imajo pravi priimek (jankovič,janša,cerar,popovič,itd itd).

  • borut08 15:34 11.november 2018.

    Policija ze 27 let nagrajuje lopove s tem,da jih sciti in nikoli nihce ne odgovarja v nasi drzavi,terorizira pa nas drugace mislece postene.Imamo komunizem po komunizmu in diktaturo ali pa ce hocete demokracijo v kateri odloca komunisticna vecina.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 15:00 10.november 2018.

    Če bo šlo tako naprej bodo ustanovili strelski vod in nato zaplembo premoženja!! Ne vedo drugega kot obdavčevati in kaznovati!! Nič ne bi rekel,če bi z denarjem od kazni popravljali ceste ampak ne ta denar preprosto skopni!! Naša država je ...prikaži več obsojena na propad tako kot se ti politiki obnašajo do svojih državljanov!!

  • Tadej 17:48 10.november 2018.

    Pri meni sta ze 2 pira dovolj, da se ne pocutim 100%.

  • Avatar cvichekbrother
    cvichekbrother 00:31 11.november 2018.

    Če bo 0.0 bo bolje za nas strastne pivce. Zdaj razmišljamo če bi po prvi rundi še eno al ne? Potem ne bo več dileme, po prvi jih bo komot palo še pet! 0.0 smo itak že s prvo pustili ...prikaži več za sabo! Sploh pa na Dolenjskem alkotesterji ne kažejo 0.0, toliko je hlapov v zraku! Na zdravje!

  • maresem 13:33 10.november 2018.

    Se strinjam.. ampak tudi za tiste, ki bodo to nadzirali, kar nekaterim niti sedaj ni uspevalo a to je že druga zgodba - bogovi v modrem.

  • ton 06:34 11.november 2018.

    jaz sem za. samo tisti kateri vozijo pijani in brez vozniške bodo to počeli še naprej

  • NeAnonimni 14:28 15.november 2018.

    Na bencinskem serivsu Mol na rudniku med tankanjem oglašujejo Špricer s poljubnim vinom za 0,99€ ... je to primerno?

  • matermila 16:24 13.november 2018.

    Kaznovanje opitih odvisnikov je učinkovalo le pri sedmih odstotkih." In kaj bi se tu spremenilo,če se uvede 0,0.Nič,zero,

  • matermila 16:39 13.november 2018.

    A pol tud solate z domačim vinskim kisom ne bom smel?Pa saj niste normalni.

  • borut08 20:57 13.november 2018.

    To je se.najmansi problem,problem je da se policija ukvarja z menoj in meni podobnimi,ki ne podpiramo lopove in se jim klanjamo oz.mafijski drzavi kjer imamo tako imenovano demokracijo kjer ze 27 let odloca komunisticna vecina in njih sluge.Komunizem po komunizmu!

  • bojovi 18:28 10.november 2018.

    Že vidim Štajerce kako zganjajo paniko :D

    • zdrej 00:10 11.november 2018.

      Saj se bodo upravičeno. Tu na Štajerskem je že nekaj promilov v zraku, tak da morajo imeti policaji drugače umerjene alkoteste. :-)

  • porko2 15:37 10.november 2018.

    Najprej le treba dat pihat policajem in vsem tistim v skupščini. Vsi ti naredijo največ neumnosti v državi.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 11:04 10.november 2018.

    zarad mene lahk tud -0,001, ne pijem alkohola, briga me

    • mph 13:10 10.november 2018.

      Smo pa redki. :-) Niti kaplje. Pa se mi je uprl že konec osnovne šole, ko so se vsi okoli nalivali (tudi sošolci pa sorodstvo, kar je pogosto, če se rodiš v okolju s trtami), morda sta vplivala dva pijanca ...prikaži več v sorodstvu, da se mi je zagnusil že takrat. Seveda, ne postane vsak nasilen po alkoholu in ne postanejo vsi pijanci, ki občasno popijejo .... ampak kot pravijo, vsak pijanec je začel s prvim kozarcem. :-)

    • Snežinko 16:06 10.november 2018.

      Darko, mph--- bosta že videla, ko bosta enkrat "napihala" in se čudila odkod vendar? Ja, tudi sok lahko povzroči nek odstotek alkohola v telesu, saj vsebuje sladkor, ki se v telesu lahko spremeni v alkohol. Zato 0,0 NI primerna zakonodaja!

    • AnGus 16:31 10.november 2018.

      Ko te povozi pijanec, ti dejstvo, da si trezen, ne pomaga ravno veliko!

    • igorgeus 19:23 11.november 2018.

      Ko te povozi pijanec, ti tud dejstvo, da je meja 0.0 ne pomaga prav veliko.

  • Avatar vec
    vec 17:05 10.november 2018.

    A en štrajkajo policjoti ? Alora za nabirko so aktivni drugač pa štrajk, jest bi tole kr poslal domov na neplačan dopust za nedoločen čas.

  • Hudobec 08:22 10.november 2018.

    Itak da bi moglo bit 0.0. Pač alko po vožnja ne gresta skupej. Potem pa folk kalkulira,...ja..2 pera sta še ok. Mogoče tri, če grem poj še na burek. Mah sej tut če jih 5 spijem,..sj sm jih v 3h ...prikaži več urah,....pa sej četud koma pelem dam, sej ne bo zdele polcajov pa samo 10minut mam do doma, ...pa itak sm trezen,...….

    • Vozniček 14:09 10.november 2018.

      Točno tako!

    • porko2 15:39 10.november 2018.

      Kako se lahko oglašajo nepismeni ljudje? Niti ena beseda ni slovnična. Bolje govorijo Šiptarji, ki so 5 let v SLO.

    • Hudobec 19:10 10.november 2018.

      Če bi osnovno šolo delal v Sloveniji bi vedel, kaj je to pogovorni jezik.

  • letalec 20:11 10.november 2018.

    Popolnoma pravilno!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.