Slovenija
33 ogledov

Popovič spoznan za krivega

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marko 10:39 12.april 2014.

    se strinjam poplnoma,Pope je saj nekaj naredu za občane drugi prejšni so kredli na veliko in niso nič naredili,danes komandirajo od zadaj strčki in tetke.drugače ima on maslo samo še vedno ne toliko kot ga imajo ostali samo vedno nasrka majhna ribica

  • marko 10:40 12.april 2014.

    koga bi pa dal na medo nega,daj mi ime vidiš da kandidirajo same parazite

  • marko 10:50 12.april 2014.

    Popoviča v Kopru spoštujejo in ga bodo spet volili 70% volilco,res ima prevelik gobec res je diktator samo če ne bi bil tak kreten kot je koper bi bil še danes prčvarnik,obsodili so ga za banalno zadevo brez podlage in ...prikaži več zato bo sodba padla na višjem sodišču , nekaterim on ne paše ker je to on z dvogneno glavo in ne posluša druge zna samo pluvat .samo on bo na županskem stolčku še dolga leta,,to je moje mišlenje.

  • dragec 11:42 12.april 2014.

    IN ON BO KANDIDAT NA LOKALNIH VOLITVAH??????

  • mph 12:22 12.april 2014.

    Ha, ha, ...kot, da sem jaz napisal zgoraj. Točno to rad pogosto rečem, če ne bi bil tak "bedak" in če bi bil malo manj aroganten, bi zbral čez 90% glasov. :-)

  • mph 15:26 11.april 2014.

    Zdaj pa takoj porušit novo šolo, nov zdravstveni dom, razorat vse ceste po Kopru, obvoznico zapret in vrnit teren Luki, ulice spet spremenit v ceste in odlagališče pločevine, ... da ne bo ostala nobena sled za njim. :-) Pa, mimogrede, ...prikaži več nisem njegov volilec. In se strinjam z Uriah Heep na vrhu.

  • olaf 15:35 11.april 2014.

    Koprčani se ga hočemo znebiti. Tisti, ki se ne prodamo za porcijo kalamarov in ognjemet iz občinskega proračuna.

  • allstarr111 15:36 11.april 2014.

    A samo tri leta ? Madona v bistvu vsi lopovi kar jih je v SLO arestih skupaj niso ukradli 10 mio evrov, in imajo za eno biblijo aresta, ta pa samo tri leta, se pravi bo notri ČE sploh, preživel ...prikaži večl nekje 6 mesecev kje na odprtem oddelku.Pa naj en rače da se kriminal PRI NAS ne splača ??

  • alfredo 15:47 11.april 2014.

    Samo, da ne bo koga razneslo od navdušenja...

  • olaf 17:30 11.april 2014.

    Palme so bile iz Miami-ja neprimerne za naše podnebje, šola narejena na hitro zaradi volitev, pozna se nekvalitetna izdelava, pa tiskan beton, ki razpada, pa koprska "Sagrada familia", pa kičaste LED lučke, pa projekti za raznorazne stolpe, umetne otoke,......

  • ac-dc 18:20 11.april 2014.

    Priznal je, da Slovenijo vodi mafija in pravi, da je nedolžen.....ali ti ta izjava malo smešna?

  • ac-dc 18:22 11.april 2014.

    Oprosti, ampak po ovadbah je verjetno rekorder mr. Bucket (Kanglar). In to mogoče celo v Evropi.

  • olaf 15:33 11.april 2014.

    mphVse to bi lahko naredili za manj denarja (brez provizij) in bolj kvalitetno. Kje pa so palme mph?

  • alfredo 14:20 11.april 2014.

    Zdaj obsodijo vse...

  • modrec 14:29 11.april 2014.

    Marš u lukno!

  • olaf 14:38 11.april 2014.

    Za, za, za, zapahe. Ali bo končno Koper osvobojen?

  • ac-dc 14:50 11.april 2014.

    Bom verjel, ko bom videl in doživel.Zdaj se jih pa kar nekaj nabralo teh smradov...za en goli otok.

  • Avatar hal69
    hal69 14:52 11.april 2014.

    Končno!!!!!!!! Zdaj pa še Zoki.

  • URIAH HEEP 15:08 11.april 2014.

    Da je pokvarjen je velika verjetnost.Da se ga nekdo hoče znebiti že veliko let pa je dejstvo, ker še nobeden župan v Sloveniji ni tako intenzivno preganjan...

  • URIAH HEEP 15:09 11.april 2014.

    Mene samo zanima, kdo se ga hoče znebiti?Zakaj, pa mi je itak jasno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.