Slovenija
1225 ogledov

Poraba elektrike nič, račun pa dvajset evrov!

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alibaba 23:47 16.marec 2016.

    Piši to našim idiotom v parlamentu.

  • alibaba 23:49 16.marec 2016.

    Treba bo spet v partizane,ni druge rešitve.

  • westal 05:32 17.marec 2016.

    A od15 pa do 17 evrov ti pa država vseeno ukrade.

  • Ferluci 14:54 17.marec 2016.

    Napisano je pravilno, kratica je W. (torej vat, kilovat, megavat) pišemo s kratico W, KW, MW. Vsebinsko članek štima in je dober, le moč pri sesalnikih je malo pretirana.

  • Ferluci 14:56 17.marec 2016.

    Pa kaj je s tabo, a delaš na elektrogospodarstvu? Malo se zberi.

  • erikkk 17:04 17.marec 2016.

    No jst plačam čez 33 EUR na mesec če me cel mesec ni doma (torej pomen da so vse varovalke iztaknjene) pa imam tud 3kW 1x20A tako da ne vem od kje vam Žurnal 5.53 evra,če vseeno plačujem 33 EU ...prikaži več ko me ni doma cel mesec...Jst osebno mislim da je to del še enega odiranja ljudi za praktično noč ... nekdo bi temu mortal narediti konec ...

  • blayo 17:31 17.marec 2016.

    Če jim ne javljaš vsak mesec odčitka števca, potem ti obračunavajo pavšal glede na predhodno letno porabo (čaš med dvema odčitavanjema števca). Na koncu obračunskega leta ti naredijo poračun in se vse pogliha, razen seveda prispevka za recimo povečano porabo ...prikaži več (nekateri to obračunavajo če presgaš povprečno porabo), ki ti ga nikoli ne vrnejo...

  • speris 11:45 16.marec 2016.

    men ni jasno kako smo slovenci sploh se zivi.. sam davke placujemo..

  • Avatar čavez
    čavez 09:15 16.marec 2016.

    Pa poskusimo mi državljani ukrast 20 evrov mesečno za nič pa da vidimo kje se bomo znašli.

  • mihatirs 09:27 16.marec 2016.

    Na vikendu nimaš kej met 10kW zakupljene moči-če ti mal matematika dela, razn če opravljaš kakšno dejavnost da uporabljaš stroje itd...v tem primeru pa to ni več gospodinjski odjem in se prjav na industrijskega

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.