Slovenija
46 ogledov

Poslanci o smrtonostnih nalivnikih in eksplozivnih radirkah

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jaki 08:24 19.marec 2015.

    Poleg Titove slike imaš v dnevnem prostoru tudi Jazbinškovo, ka-li?

  • mph 13:27 19.marec 2015.

    Ta stranka je tam, da ne sprejema neoliberalne ali drugače izkoriščevalske ali nečloveške amandmaje, da preprečuje krivice ljudem, ... in zato pridobiva na glasovih. Zato je trenutno iz prižnic absolutno najbolj na udaru ravno ZL, pljuvajo župniki specifično po njej, ...prikaži več da se kar kadi. Razlog več, da imajo pri ZL vso mojo podporo.

  • mph 13:57 19.marec 2015.

    In to so DOKUMENTIRANA

  • mph 13:57 19.marec 2015.

    ... in javno dostopna dejstva oz. podatki. Mislim, da je spravil na kant kar nekaj ljudi, ko je z malverzacijami spravil firmo v likvidacijo.

  • dragec 13:59 19.marec 2015.

    Bizarno,sejo je vodil moderni Gebels,ob njem veliki vodja, Hrvat, agent KOS, strokovnjak,ki je bral iz PP in še dva, ki nista vedela zaka jsta tamo

  • Johan Spohan 17:19 19.marec 2015.

    Veleumni Milanček pozabil si napisati "rudeči"

  • s.i.k. 17:30 19.marec 2015.

    . hihihi..pa ne da so tudi paniki tam.. ? upravičeno , morda...../ sicer pa Groza s čim vse se imajo cajt Ukvarjat.

  • tomaz 18:55 18.marec 2015.

    Stran metanje časa. Marsikaj se je dogajalo tako na eni kot na drugi strani, samo to je naša zgodovina, prav popolnoma nič več ni važno za današnji čas. Danes naj se ubadajo s tem, kako bodo pomagali zagnati gospodarstvo, s ...prikaži več kakomi ukrepi in kakšno zakonodajo bodo pomagali do boljših zaslužkov in ustvarjanju normalnih pogojev za življenje. Z zgodovino naj se pa ukvarjajo zgodovinarji.

  • mph 20:22 18.marec 2015.

    Bravo Luka. Enako Vatovec, Hanžek, Violeta, .... vsakokrat znova mi se potrjuje kako prav sem naredil, da sem dal glas ZL. Luka je "zaščitni znak" levice, ima pa stranka še veliko drugih res pravih socialnih kadrov. Upajmo, da se komu ...prikaži več od njih ne zgodi Kramberger, :-) prenevarni postajajo obstoječim oblastnikom.

  • mph 22:49 18.marec 2015.

    In v čem je problem takega dodatnega preverjanja ene največjih zlorab v Sloveniji?

  • janban 08:45 19.marec 2015.

    Tvoji možgani so kot kaže oleseneli, ni mi jasno kaj ima skupek zadetih izmečkov ki se skriva za imenom ZL veze z Krambergerjom? Kramberger je bil časten človek, in umreti je moral ker se je zameril levici in patuljku z ...prikaži več murgelj, zato te naprošam da ga ne primerjaš več z izmečki!

  • dragec 13:40 19.marec 2015.

    In kdo je Roman Ljeljak?Odgovor:1. podčastnik JLA, usposobljen agent KOS, ki je bil zadolžen, da spremlja disidente v JLA,2. najbolj osovražen podčastnik JLA v MB,3. sodeluje v več nečednih poslih in biva pravnomočno obsojen (kriminalec),4. ...prikaži več v zaporu dokončuje faks in pristopa SSDSS,5. v Radencih mu firma gre v likvidacijo,6. danes ga financira stranka SSDSS in kot dober agent KOS deluje kot dober poznavalec svoje prejšnje službe - UDBE------ slab Hrvat

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.