Slovenija
1472 ogledov

Pošta Slovenije le trinajst pošiljk opravila uspešno

Komentarjev 52
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • BorutK 20:33 27.maj 2015.

    Naša pošta je v kurcu. Za paket iz kitajske plačaš 3 evre, za paket k sosedu pri nas pa 3,5 evra, pa nej bo 10 kil al pa pol kile. Da ne govorim o dokumentih, ki mi jih folk ...prikaži več pošlje domov, pride kuverta tako strgana kot bi čez dve vojni potovala,

  • titty 23:29 27.maj 2015.

    Pa to ni res! Nemška pošta dostavlja pakete po Sloveniji!

  • titty 23:34 27.maj 2015.

    Poanta tega članka je, da se kritizira in blati PS. Folk komaj čaka kaj takega, da sprosti ventile in bujno domišljijo s komentiranjem!

  • BorutK 00:39 28.maj 2015.

    Resnica ni blatenje, pošta slovenije je za en K in še draga povrhu. Bi razumel, če bi mel zaposleni ful hude plače, pa nimajo. Mi plačujemo k budale, zaposleni majo mizerne plače, torej? Še jih zagovarjej...

  • gladiatorsy 07:35 28.maj 2015.

    Španska pošta: 5. maja sem iz Valencie poslal razglednico v Slovenijo. Danes 28.5. še ni prispela. 10. maja sem iz Madrida poslal še eno razglednico. Ta je prispela po šestnajstih dneh.

  • zdrej 09:05 28.maj 2015.

    Sem iz tujine prejel že marsikaj, pa skoraj nič ni bilo poškodovano.

  • zdrej 09:09 28.maj 2015.

    Da, meni so iz Farnella poslali neko elektroniko. Prišla v več kot dober mesec kasneje. JE pa bila precej razgledana. Namreč videla je med drugim tudi Indijo. Toliko o tujih poštah. So pa mi tudi pri nas enkrat poslali paket ...prikaži več na napačno pošto, enkrat so ga založili, pa po poizvedovanju. No sledilne številke delajo čuda v takih primerih.

  • zdrej 09:17 28.maj 2015.

    Mislim, da je članek že dober. Je namreč odziv na pisanje nekega pavšalnega raziskovalca, ki dejansko ne razume sistema. Za povrh tega pa še mu matematika ne gre. Zakaj pavšalnega?Pred tem člankom sem zasledil njegov prispevek na FB-ju, kjer ...prikaži več se zadeve hitro razširjajo. Tudi napačne ali delne. Zato je ta članek pomoč k kritičnosti do zadev na FB-ju.Tako ima druga stran možnost zagovora. Sama raziskava pa je zelo nestrokovna, ker ocenjuje evropski poštni sistem in ga predstavi ko slovensko pošto.

  • zdrej 09:27 28.maj 2015.

    @Hi5 Po eni strani imaš prav. Vendar napačna tema.

  • zdrej 09:34 28.maj 2015.

    Ne ga srat. Poslal priporočeno v Nemčijo in na nalepki bila sledilna. Cena? Nižja kot v Nemčiji ali avstriji. Datum? 20.4.2015.

  • zdrej 09:35 28.maj 2015.

    Aja, pa kot pišem, je zadeva laufala v sledilnem sistemu.

  • zdrej 11:39 13.november 2015.

    Če je 35 dni je lahko precej hitra. 60 dni ni izreden primer.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.