Slovenija
49204 ogledov

Pošta Slovenije: Pošiljke, tudi elektronske naprave, ponoči kar na snegu

Komentarjev 42
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar msenca
    msenca 08:05 05.december 2020.

    Svoj paket že čakam pet dni in ga še nisem dobil stoji na 1102, iz ta iste pošte pa prejel pošiljko poslano z enodnevnim zamikom. Kdo zdaj tu koga

  • Marcelko 09:07 05.december 2020.

    V tej jebeni državi gre vse samo še navzdol. Res bo potreben masoven reset.

  • Avatar Leon
    Leon 08:35 05.december 2020.

    Ali imamo v Zloveniji institucijo kjer se lahko nad taksen odnos PS pritožiš ?

  • stilist 09:26 05.december 2020.

    Paketi stojijo, ker poštna banda preverja poceni paketke iz kitajske. Zaračunajo 5 evrov, četudi je vse v redu s ceno. Namesto, da bi se ukvarjali z velikimi zadevami, jeb..o male ljudi...

  • lulibuc 09:10 05.december 2020.

    Važno, da je covid-19, NOVI corona virus pod streho in pod strogim nadzorom kriminalne fašistične kvazi vlade

  • abfall 10:45 05.december 2020.

    Nemška pošta je iz 850 km oddaljenega mesta uspela v Ljubljano dostavit paket v treh dneh. Pošta Slovenije ga ni bila sposobna v štirih dneh prepeljat zadnjih 100 km. Na paket še vedno čakam. Nazadnje, ko je bila situacija podobna ...prikaži več je paket 100 km po Slovenij potoval osem dni. Dobil sem razpadajočo embalažo s popolno premočeno vsebino. Takrat o koroni ni noben vedel še nič. Take poštne storitve ne rabim. Naj raje prepustijo delom tistim, ki ga znajo opravljat. Bo bolje za vse.

  • moder 10:54 05.december 2020.

    večina teh paketov še danes ni dostavljenih....

  • onxxx 09:54 05.december 2020.

    Delajo z robo kar hočejo,potem te pa še nategnejo z carino,ki je zaračunana na poštnino.Da ne govorim o robi ki čudežno izgine ko pride v Slo.

    • Eddie 11:05 05.december 2020.

      Žal se carinske dajatve vedno obračunajo na vrednost blaga plus transportni strošek. Sicer pa je v naši državi tako ali tako normalno, da se plačuje davek na davek na davek.

  • Eddie 11:07 05.december 2020.

    Tole sem dobil včeraj na mail: "Spoštovani kupec, zaradi morebitne zamude pri naročilih vas bom kontaktirali, Žal jim zaradi povečanega števila prejetih paketov pošti Slovenije ne uspe dostaviti. Naredilo bomo vse, da vam v najkrajšem možnem času dostavimo paket preko ...prikaži večko drugih dostavnih služb."

    • Avatar jezeran
      jezeran 11:28 05.december 2020.

      Druge službe so odpovedale še prej, jemljejo samo toliko kot lahko sfolgajo, ostale se vse seli v PS

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 12:05 05.december 2020.

    Gnila Pošta Slovenije... .Kadar gre zadeva preko nje,se vedno nekaj komplicira,vedno neki zamiki... .Tako,da najraje vidim GLS,DHL... .Vsi ti so normalni.Ne komplicirajo,so hitri... .Iz Zagreba (autoKrešo) mi je PS dostavljal amortizerje kakšnih 10 dni.

  • erikkk 14:45 05.december 2020.

    Jaz sem pri nakupu računalnika imel brcnjen paket na katerem se je poznalo stopalo. Pošte pa ne bom omenjal da jih nebi "užalu".

  • Janez_53 15:43 05.december 2020.

    A bo država koga poklicala na odgovornost??? Ljudje dajo veliko denarja za pošiljke, s katerimi Pošta ravna kot svinja z mehom!

    • pravičnik77 19:37 05.december 2020.

      pošta je že zjebala sama sebe že pred leti.. najslabša dostavna služba v SLO so...

  • abraham5 09:34 05.december 2020.

    sam da lahko kupiš sesalec na pošti...zspaketi pa delajo kot svinja z mehom

  • Ender3 13:31 05.december 2020.

    Vsa država je v razsulu, se kdo vpraša zakaj ? Samo butalci lahko vodijo Butale, vse ostalo so samo, kolateralna škoda in posledice.

  • janez846 17:19 05.december 2020.

    Žalostno plačamo pošnino največ v EU. Nato pa tako sranje. Paket mi hodi iz Ljubljane že teden dni. Pted prevzemom bom skrbno pregledal paket saj je notri ricever za 1000€.

  • alfabeta 17:28 05.december 2020.

    Ciganarija. Poeljite se enkrat tja, eden ne govori slovensko. Vsi imejo brade, kdo dela na kadrovski na pošti, je to kakšna slovenka ali????

  • alfabeta 17:29 05.december 2020.

    Lokacija je prava. Pošta, takoj zraven zbiralci železa in kurjači gum.

  • srecnii 16:47 05.december 2020.

    To pa se zgodi, ko delavce plačaš premalo. Vrjamem da bi se dalo pakete vseeno zložit.

  • abfall 10:10 06.december 2020.

    Predvidevam da to delo spada med naloge za katere je odgovoren direktor Tehnologije, mreže in logistike g. Klemen Bončina. V info: moj paket je še vedno lociran na istem mestu v LJ kamor ga je odložila nemška pošta pred petimi ...prikaži več dnevi (glej moj prejšnji post). Danes dežuje. Upam da se je g. Bončina spomnil in pakete vsaj prekril s folijo, da ne bom zopet dobil paket s premočeno vsebino. Enkrat v Sloveniji mora postati jasno da je mesto direktorja zelo odgovorno in da za direktorja ni rojen vsak.

  • nibbmangcont 04:58 06.december 2020.

    www︎.︎Devmar︆.︆net - odličen prrojekt za odrasle, ki želikko najti parrtnerja za sseks

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.