Slovenija
43 ogledov

Prebijanje gasilcev do nesreče

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Oxxo 19:44 20.junij 2013.

    @becar Streljaš v prazno!!! Da ti zaupam: jaz vozim (z izpitom) že 24 let. In ta tvoj "še ne dolgo nazaj" je iz trte izvit!Me zanima, če boš še tako razmišljal in pisal, če se ti bo (bog ne ...prikaži več daj) kaj zgodilo na AC in boš čakat gasilce da te izrežejo iz pločevine.

  • majdas 16:35 20.junij 2013.

    Odstavni pas je potreben za tiste "reveže", ki ne morejo stati v koloni in morajo NUJNO prehitevat po desni ... (pa čeprav samo za 2-3 avtomobile) :P

  • Oxxo 14:22 20.junij 2013.

    Posnetek priporočam politični (ne)vladavini - desni in levi in previrantski, da bodo naslednjič, ko bodo v klimatiziranih pisarnah in dvoranah tuhtali koliko še vzeti gasilcu stran od plače bolj objektivni!!!! In da bodo razumeli, da sami v taki opremi ...prikaži več ne pretečejo - še komaj prehodijo na +30° C 25 m in da naj začnejo tudi to delo bolj (pošteno) ceniti!

  • Oxxo 15:37 20.junij 2013.

    @becar Tebi tudi ne bi škodila: strokovna pomoč! Poišči si jo!

  • becar 15:52 20.junij 2013.

    Oxxo in Specijalec: verjetno ne vesta, saj sta še premlada, da je bilo pravilo še ne tako dolgo nazaj drugačno in da ne more bit izgovor, da pa je bila sprememba enkrat objavljena na TV. Očitno imata izpit 2 leti ...prikaži več in obvladata pravilo o umikanju, vsaka čast. Upam, da imata tudi vsak po 1.000.000 km izkušenj za seboj.

  • becar 15:53 20.junij 2013.

    Vsi so debili, ti pa si car, ker si ravno takrat gledal TV, ko so kazali, kako se po novem razvršča. Vsaka ti čast.

  • puys 16:03 20.junij 2013.

    Veliko bolj pametno bi bilo pravilo, da se na prehitevalnem pasu pomakneš skrajno levo (kot sedaj) na voznem pa bi se moral umakniti skrajno desno na ODSTAVNI pas (kot so to storili v zadnjem delu posnetka). Tovornjak zasede skoraj cel ...prikaži več vozni pas in ne pomaga, če stoji skrajno desno na voznem pasu. Virant, popravi to.

  • laibach123 16:57 20.junij 2013.

    tuki se lepo vidi, da bi bil že čas, da se tranzitne šleparje spravi na vlak!!!!

  • mickmack 18:15 20.junij 2013.

    Becar, odstavnega pasu tudi ni povsod.

  • Specijalec 19:43 20.junij 2013.

    becar, če ti ne spremljaš kaj se dogaja okoli tebe pa da se pravila spreminjajo, še ne pomeni, da drugi tega ne delamo. Se pa lepo vidi, da si še eden izmed ljudi, k so na cesti popolnoma nepoučeni. Ko ...prikaži več boš imel toliko prevoženih km kot jaz se mi pa delaj pametnega...pa ne z avtom ampak s kamionom.

  • Maši 19:38 20.junij 2013.

    najhušje pa je, da so pol na koncu gasilci taslabši, ki hodijo tak dovgo..

  • Specijalec 19:38 20.junij 2013.

    Res svaka mi čast..:), k boš imel toliko km prevoženih k jaz se pa oglašej! Jasno?! pa ne govorim z avtom ampak s kamionom. Glih kar si nehu sesat mleko, pa si že pogumen...pejt nazaj k mamici pa si ne delat sramoto...

  • becar 21:53 20.junij 2013.

    Uf a kar s kamionom... Potem pa bom res odnehal, ker nisem za ta nivo primeren. Taprav specialc si ti.

  • orehek 21:55 20.junij 2013.

    Ve špila, dokler v na odstavnem pasu ne stoji kakšen pokvarjen kamion ;)

  • mia 23:00 20.junij 2013.

    odstavnih pasov ni po celih dolžinah avtocest, drugod jih ni nič.

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 23:40 20.junij 2013.

    Joze Semrov - ni res. Ko se ne odstavnem pasu znajde pokvarjen avtomobil pa naj vsi stojijo, z resevalci vred?

  • KOJAK 23:52 20.junij 2013.

    POJMA NIMAŠ ZATO NE NABIJAJ... v Nemčiji in Avstriji velja enak sistem in slovenci smo zadnji, ki bi ga izumili. In upam da preden boš šel s svojo pametjo na tuje avtoceste da se boš seznanil s pravili, ki veljajo zunaj.

  • Specijalec 15:43 20.junij 2013.

    gledam posnetek in moram reči, da je sramota, kar se dogaja! Profesionalni šoferji pa se ne znajo umakniti...DEBILI ( da ne omanjam avtomobilov)! Pa ne mi iskati nekih izgovorov, češ ni prostora ipd. če upoštevaš varnostno razdaljo in pa malo ...prikaži več razmišlaš vnaprej imaš prostor in čas, da se umaneš...drugače pa tako, za vsakim vozilom na intervenciji (npr. gasilci) treba "v konvoju" poslati policijo...pa da vidimo...me zanima če bi kdo tole naredil v Avstriji ( se ne umaknil), tam je kazen 5000 EUR...kako hitro bi se ljudje naučili razmišlanje vnaprej...:)

  • Fužir Marjan 18:33 20.junij 2013.

    TARČIBALT ne piši neumnosti v Avstriji je Karen za nepravilno razvrščanje 1000 € tk da Ni to pravila Slovenski Izzum.

  • orehek 23:49 20.junij 2013.

    V avstriji vidim da že dolgo nisi bil. Tam so to pravilo iznašli in tudi zelo dobro špila. Res pa je da so informativne table na vsakemuvozu, kako ravnati ob nesreči, pa kazni zelo visoke za tiste ki takšnega razvrščanja ...prikaži več ne upoštevajo. Nič ni naša iznajdba tole .. Odstavni pas je pa za okvarjena vozila.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.