Slovenija
345 ogledov

Pred sodnika zaradi fotografije policista, ki je delal prekršek

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tecumseh_1975 10:31 17.januar 2017.

    kaj pa to da uslužbenci JP-LPT slikajo napačno parkirana vozila. Zadnjič je model mojega slikal kar z menoj za volanom. Nič me ni vprašal če sme, in kazen sem na podlagi te fotke tudi dobil. Kaj potem? Kam se pritožim ...prikaži več glede nepooblaščenega slikanja?

  • Zmago 10:36 17.januar 2017.

    "glas večine Slovencev" ;-)))))))) .................a si se ga spet napohal ???

  • Dragan Marina Mudrinic 12:10 17.januar 2017.

    teroristi in kriminalci pridite v SLO , ker pri nas če vas slikajo ali ujamejo varnostne kamere , jih lahko tožite za zasebnost in nepooblaščenega slikanja

  • Vesna Dolšak 13:08 17.januar 2017.

    Se strinjam z Leonom.

  • mufo 14:13 17.januar 2017.

    Sanjin Jašar. To ime pove vse. Če bi se prijel kakega dela in ne bi opletal po Mariboru sem ter tja, mu tudi slikanje ne bi prišlo na misel. Naj se loti pobiranja polivinilastih vrečk ob Dravi, bo naredil vsaj ...prikaži več kako družbeno koristno delo.

  • Ludvik Miholic 14:38 17.januar 2017.

    pa ti si uvozeni idiot kaj sploh delas v Mariboru parazit

  • endrug 18:09 17.januar 2017.

    Ah, pričal bo. Ni samo foto dovolj. Pa takšna panika. Boste potem tudi objaviličlanek, provokatorji.

  • občan1 15:01 17.januar 2017.

    Iz dejanja, ki ga je storil policaj, se vidi, da je samo človek. Zakaj ne "kaznuje samega sebe" Ko pa pride v službo, se pri navadnih občanih sprevrže v kaznovalni stroj.TO LJUDEM NI VŠEČ. Želimo imeti pametne policaje.

  • Boris Odreitz 19:16 17.januar 2017.

    a še verjamete da Slovenija ni totalitarna dežela in da nas vsepovsod samo drkajo in maltretirajo!

  • Boris Odreitz 19:19 17.januar 2017.

    Oprosti Sanjin Jašar je zelo fin in delaven gospod, ga osebno poznam pa ne žali ljudi prosim lepo. Pa brez nacističnih in fašističnih izjav, nestrpnosti in hujskanj !

  • Boris Odreitz 19:20 17.januar 2017.

    pravi policaj ne bo kar tako pisal nekih glob saj ve da lahko globa ubije revnega državljana.!

  • Boris Odreitz 19:22 17.januar 2017.

    prosim uredništvo da take komentarje briše saj ni nič druga kot hijskanje sovražni govor in verbalno nasilje !Pa še namesto imena in priimka katerega skrivajo saj bi tudi mene bilo sram kaj takega napisati ali povedati !

  • Boris Odreitz 19:22 17.januar 2017.

    takemu pa samo metek v čelo to so lopovi !

  • Boris Odreitz 19:24 17.januar 2017.

    in nakradenega od nekih glob katere sploh ne bi smele obstajati kaj še le tako visoke.

  • Zmago 19:50 17.januar 2017.

    Kaj se naprezaš nemškutarček Odreitz. Malo svoje komentarje poglej, ko včasih groziš s smrtjo, pa po sodiščih so te tudi že vlačili zaradi groženj,........

  • stanekos 22:10 17.januar 2017.

    Policaj in ves aparat za njim so godni za kazenski pregon, ki pa bi ga morali voditi organi izven te zablojene države. Teslo se vozi kot da je njegovo celo mesto, njegovi delodajalci ga pa še ščitijo. Samo pri nas.

  • allstarr111 22:10 17.januar 2017.

    kako delaven če je na socijalki ? sem vidu fotko zapisnika z zaslišanja ali neka tak papir iz sodišča nekje na netu, edin če ni vmes že dobil službo

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 00:14 18.januar 2017.

    Vrana vrani ne izkljuje oči! A.C.A.B.

  • Avatar olor
    olor 08:10 18.januar 2017.

    Če je vozil v napačno smer je naredil prekršek in pika. Prav tako je bil na javnem mestu. Je pa zakonodaja tako napisana, da ščiti barabe, tako kot v tem primeru.

  • wizeman 10:17 18.januar 2017.

    Natanko tako. Če je bil v uniformi, je javna oseba, in se tako nima kaj sklicevati na zasebnost. V tem primeru ga je treba ovaditi za krivo prijavo, pa še kakšen člen KZ bi se našel v zvezi z izkoriščanjem ...prikaži več privilegiranega položaja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.