Slovenija
349 ogledov

Pred sodnika zaradi fotografije policista, ki je delal prekršek

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ludvik Miholic 16:46 21.januar 2017.

    ZELIM DA PRIDEJO DA MI OKLESTIJO MOJO RIT ALI SI ZADOVOLJEN

  • Avatar olor
    olor 09:09 17.januar 2017.

    Preveč demokracije tudi škodi. Če ne skrivaš nič, se nimaš tudi česa bati.

  • maresem 13:45 17.januar 2017.

    To je seronja, ne policaj.

  • Ludvik Miholic 14:45 17.januar 2017.

    zelim da ptidejo teroristi v slovenijo in bomo videli kaki heroji bodo nasi policaji in politicarji posrali bodo se

  • mima-šiš 15:16 17.januar 2017.

    "Želimo imet pametne policaje". ... Me pa res zanima. Za privabit pameten in kvaliteten kader, po vašem mnenju, koliko bi morala znašat plača? Da si nek brihten pošten, lepo vzgojen poba, ponavadi športnik, premisli in odloči postat policist in ne ...prikaži več it na pravno fakulteto, ali pa postat mojster keramike in delat za sebe? Kaj bi bilo pošteno plačilo po vašem mnenju?

  • kontrahan 15:36 17.januar 2017.

    Policajem se je treba klanjat in jim vse verjet kar rečejo. Če je črno pa oni rečejo, ne to je belo ,potem je belo pa pika. Čimprej to osvojite, lažje boste shajali z njimi. Tako pač je. Policijska država.

  • mima-šiš 14:40 17.januar 2017.

    cogocogo, pa ti bi imel Ramba za 50 eur da ti dela. Ja ne gre. Kmalu se bodo samo še migranti hotli zaposlit v policijo. To kar danes jemljejo not, bi 25 let nazaj obrnili že na vratih. Baje da ...prikaži več so na zadnjih testih vzeli samo 50 komadov, rabli so jih pa 150. V 90ih letih sem kri scal, da so me vzeli v kadetsko med 150 od več kot 1000 kandidatov. Pa skor da ne poznam več nobenga od moje generacije da je še ostal v policiji, vključno z menoj. Žal cogocogo to kar ti hočeš ne gre skup. Kvaliteten kader noče delat v spljuvanem poklicu za relativno majhen denar. If you pay peanuts you get monkeys - je star pregovor. Tko žal je, časi kadetske so mimo, že milijonkrat sem rekel, še kolcalo se vam bo po starih policajih ki so sklofutali mulca in ga za uha pripeljali domov k staršem. Takih cajtov več NIKOLI ne bo, aradi tega pa tudi tako vzgojenih mož ne. Namesto tega imate pomehkužene mamine sinkote katerim je glavni cilj dneva objavit dober status na fejsbuku in zmagat na komentarihin zbrat naj

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.