Svet
33051 ogledov

Predsednik Zelenski premierju Golobu: "Robert ..."

Komentarjev 89
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Idioti 17:23 03.april 2023.

    Vpraš svojga Plešca kerga dohtarja ma , da te priporoči , da ne boš čakal , kajti rabiš rdečo napotnico ,

  • Kmodri 22:45 01.april 2023.

    V Putlerjevo Rusiji je demokracija na višku. Tako, da ljudje skačejo skozi okno in preiskušajo debelino ledu. Drugi od sreče kar umrejo.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 05:56 02.april 2023.

      Mater ste prfuknjeni, sedaj je Putin kriv, če se nekomu vdre led sredi Volge.. Najbrž mu je tale tip navrtal luknjo od spodaj, morda je uničil tudi Severni tok... https://disk.yandex.ru/i/Pk52I-H8Bk52EA

    • Kmodri 11:54 02.april 2023.

      Polonij je zgolj sirup za prehlad!

  • Jernej65 19:38 01.april 2023.

    Tudi Slovenija je med osamosvojitvijo izpod JLA bila vesela vsakršne podpore. Prav je, da se podpre narod, ki ga agresorski Putin tepta z vsem mogočim orožjem. Nikoli ne vemo, kdaj bomo zopet mi rabili takšno podporo. Putin že krepko steguje ...prikaži več prste po velikem delu Evrope.

    • Avatar NickMason
      NickMason 20:45 01.april 2023.

      Kaj se sekiraš,ti se strinjaš z ameri in boš rade volje šel za kanonfuter proti rusiji a ne.

    • smoljo 21:44 01.april 2023.

      Jernejček ,očitno maš fejst pomešane pojme...slovensko osamosvojitev primerjaš z vojno v ukri ....o joj ...zgodovinska dejstva ti pa niso nek močen argument

    • Idioti 22:45 01.april 2023.

      Dej no pejd že v Polje po tablete , potrebuješ jih pod nujno !

    • Jernej65 01:20 02.april 2023.

      NickMason, muzikantar mogoče boš ti sviral kurcu morilskemu Putlerju, ko bo začel stegovati roke po tebi. Ameri so za Slovenijo v zgodovini naredili že bistveno več koristi, kot posiljevalski Rusi.

    • leonardo 07:25 02.april 2023.

      Jernej 65 si v velikem zaostanku glede plusov. Kot kaže je v Sloveniji večina tepcev, ki vidi malo dlje od nekaj napumpanih ljudi s strani Amerike. ja, Jernejček, Amerika se počasi zgublja. Ona nima kaj pokazati kot orožje in s ...prikaži več tem služi mastne denarce. Sedaj že 10 letnim otrokom na Floridi dovoljujejo nakup orožja. BRICS se počasi in vstrajno krepi.

    • Jernej65 08:14 02.april 2023.

      Ne rabim plusov rusofilskih trolov. Hvala bogu, da vas okoli mene ni in ste samo v svojih kleteh, v trdi temi. Kar nabijajte si svoj ego z talanjem plusov za bedaste komentarje, kot so smrt ZDA in podobnim hujskaškim parolam. ...prikaži več Že po teh parolah se vidi, da ste navadni izmečki človeške vrste.

    • Jernej65 09:01 02.april 2023.

      leonardo, BRICS je združba diktatorjev, ki se res krepi. Zapomni si, tudi ti jih ne boš vesel, če bodo v svetu začeli imeti vodilno vlogo in ti začeli vsiljevati svoja načela, še kolcalo se ti bo po Amerih.

    • janči 10:09 02.april 2023.

      Hahahah, kaj so pa Američani drugega kot diktatorji, hahahha, uhhhh Jernejček, si me nasmejal za dobro jutro. Še so nedolžni, naivni otroci, stari čez petdeset let, na tem svetu, uffff, hahahah, ubožec ubogi.

    • Jernej65 10:12 02.april 2023.

      janči, ne občutim nobenega diktata od njih, če ga ti se preseli v svobodno Rusijo.

    • janči 10:14 02.april 2023.

      Hahahahahah

    • Jernej65 10:15 02.april 2023.

      Kaj je smešno, a tebe Ameri natepavajo?

    • smoljo 10:17 02.april 2023.

      Jernejcek ,ne samo timast,tut slep si,očitno doma copata ,da te žena vodi ...pa nč ne čutiš

    • Jernej65 10:19 02.april 2023.

      A zase govoriš? Kdo te pa natepava, da čutiš.

    • leonardo 11:14 02.april 2023.

      Jernej 65 kjerkoli se pojavi Amerika napoveduje pogreb . Težko se narod spet postavi na noge. Oni so srečni samo, če na veliko prodajajo orožje ker drugega nimajo. A ja, pa velike količine mamil se šverca v Ameriko in to ...prikaži več je njihov dobiček.Ne vem Andrejček zakaj bi silil pod takšno oblast?

    • janči 11:33 02.april 2023.

      Glede natepavanja Jernejček bi ti pa toplo priporočil, da malo razčistiš pojme glede čustev, ki se ob tem porajajo. Razen seveda, če ti ne sodiš med normalne, hihi.

    • Jernej65 12:07 02.april 2023.

      leonardo, kaj bluziš. Ameri so pokvarjeni, kar trdim tudi jaz. Problem je v tem, da so trenutno Rusi z morilskim Putlerjem veliko bolj. E tu je point cele zgodbe.

    • Jernej65 12:13 02.april 2023.

      janči, ti govoriš non stop o nekem ameriškem maltretiranju, to si nisem jaz izmislil. Ker jaz tega ne občutim in ne doživljam, je najbrž to tvoj problem, a ne. Jaz te samo sprašujem, kdo te tako maltretira ali drugače rečeno ...prikaži več natepava. Da morilski Putler zadnje čase to na veliko počne, pa že itak ves svet ve. Mednarodna tiralica je dokaz tega. Že Gruzija mu je zagrozila z aretacijo, če se tam pojavi. A ti to nič ne pove.

    • janči 13:22 02.april 2023.

      Ne, Jernejček, meni ne pove nič. Tebi pa očitno veliko o tem, da bodo Putina aretirale države, ki so pod diktaturo EU, alias Amerike.

    • Jernej65 13:30 02.april 2023.

      Si bluzator, da ni večjega. Kdo je že napadel Gruzijo?

    • janči 13:46 02.april 2023.

      Haha Jernejček, enako dogajanje kot sedaj v Ukri. In, če bi že takrat ameriška palica segla do Gruzije, bi bili priča popolnoma enakemu scenariju. No, morda se pa to zna hitro zgoditi v bližnji prihodnosti, če bodo Gruzijci klonili pred ...prikaži več EU in Američani. Zato ne bluzi, če ničesar ne razumeš ubogi Jernejček, haha.

    • Jernej65 13:54 02.april 2023.

      Ni kaj razumeti, ker pišeš nesmisle. Vse bivše države Sovjetske zveze vse bolj sovražijo morilskega Putlerja. Ostal bo osamljen, pozabljen, preganjan, lajajoči zločinec in Kitajski pudelj.

    • Avatar pantani
      pantani 19:25 02.april 2023.

      ahahahahaaha in spet na repu in osamljen!!!

    • Avatar pantani
      pantani 19:25 02.april 2023.

      Takole bo pa zeleni končal: Zapit in objokan v kotu ležim sam z mislimi sam sred' ljudi depresija depresija v očeh depresija me spremlja depresija depresija na obrazu depresija me spremlja

    • Jernej65 01:21 03.april 2023.

      pantani, res si srečen da te podpira toliko tebi podobnih bedakov. Med bedaki in rusofilskimi kreteni si res neizmerno popularen. In kdaj se pridete dret v Ljubljano?

    • Idioti 17:24 03.april 2023.

      Jernej @ Vpraš svojga Plešca kerga dohtarja ma , da te priporoči , da ne boš čakal , kajti rabiš rdečo napotnico ,

    • Jernej65 17:41 03.april 2023.

      Idioti, katerega plešca misliš? Če misliš zblojenega Janeza, ga kar sam vprašaj, da ti svetuje, kaj mu je ženkica predpisala. Mogoče bo še tebi pomagalo, da ne boš cik cak hodil.

    • Avatar NickMason
      NickMason 17:46 03.april 2023.

      Jernej65,jezni možiček,nihče te ne mara🤣

    • Jernej65 18:01 03.april 2023.

      Muzikantar, če bi ti imel kaj samozavesti in kaj veljal, se ne bi predstavljal in zlorabljal imena Nicka Masona. Cenjen si samo med rusofilskimi idioti tule gor. V resnici si pa velik luzer.

    • Avatar pantani
      pantani 19:20 03.april 2023.

      "V resnici si pa velik luzer", lepo da priznaš,da si luzer,imaš moje globoko spoštovanje!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.