Avto
77 ogledov

Prehitevajo kilometre

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Slodrifter 12:16 26.november 2012.

    OBA STA RETARDIRANCA. Zjebano cestišče? Kaj voziš? Cliota? Ne serji budala neprištevna, spizdi z levega pasu, če nimaš tam kaj počet!

  • feferon 17:09 26.november 2012.

    Večji problem je , ko tovornjak prehiteva drug tovornjak. Tedaj je šele fajn.

  • Skippy 09:01 26.november 2012.

    Tudi ko v Avstriji vidiš koga, ki neupravičeno vozi po levem pasu, veš da je to Slovenec. Naša policija pa rajši lovi vse druge kot te kršitelje, pa je ravno te najlažje uloviti s Providami.

  • tralala 13:12 26.november 2012.

    Zaradi takih, kot si ti - ostanejo ljudje brez članov družine, svojcev. Ti da to kej mislit?

  • tralala 13:13 26.november 2012.

    Se pridružujem Slodrifterju: Prehiti in se spelji iz prehitevalnega pasu. Nimaš kej tam kampirat!

  • Lavdan 14:25 26.november 2012.

    Vozim 150 km na uro po levem pasu mimo kolone, a zadaj mi žmiga X6, ki bi rad vozil 180, kaj naj storim. Naj mi na to odgovori strokovnjak Kuzmič. V Nemčiji je popolnoma normalno, da po prehitevanju zgineš na ...prikaži veča desno, ker ni omejitve, pri nas pa je pravi cirkus. Kamionarji se znajo prehitevati na kilometre dolgo, ker jim je dovoljeno in vozijo na deset metrski varnostni razdalji.

  • pikijakob 15:35 26.november 2012.

    in naj iz 130 stalno bremzam na 80. potem bi res bil retardiran če bi to počel.

  • bla_blabla 16:44 26.november 2012.

    kuzmic, policaji, pa se par budal v komentarjih mislijo da imamo 3 al 4 pasovne AC in nic kamionov na njih. In pol so krivi tisti ki mogoce peljejo 150...oooo v prekrasni Sloveniji je vedno vec IDIOTOV!!!Po vseh vasih ...prikaži več ugotovitvah bi moralo ze pol Nemcije bit mrtve. Res v Sloveniji najbolj uspeva neumnost in zaplankanost!

  • ti-si-to 22:14 26.november 2012.

    imaš družino????????da te ni sram,zarad takih kot si ti...ne morm pisat naprej

  • Boco 07:44 27.november 2012.

    Že tvoj nickname, ki si si ga dal, da vedeti da nisi ravno med pametnimi...

  • dragec 08:16 27.november 2012.

    Samo ti lepo vozi 150km na uro. Tebe in tebi podobne je potrebno pošteno oglobiti.!!!

  • zcmr 20:51 28.november 2012.

    Razvite drzave imajo 3 ali 4 pasovnice na obremenjenih delih....zaostala nerazvita slovenija ima dvopasovne hitre ceste z omejitvijo 100 /110....

  • ateist 02:10 29.november 2012.

    Desni pas je za klasično vožnjo, levi za prehitevanje.Omejitev je jasna - 130 km/h.Kdor tega ne zastopi, je preprosto butelj.

  • atzz 13:52 26.november 2012.

    Mislim, da so na slovenskih avtocestah še dosti hujši problemi od tega prehitevanja. Recimo nepretrgane kolone kamionov vlačilcev, ki jih nismo sposobni spraviti na oprtne vlake (primer Avstrija!), divjaki, ki mislijo, da je omejitev na AC 330 km/h in ne ...prikaži več 130 km/h, prehitevalci po desni (ti so itak največji frajerji), tisti, ki se lepijo na rit vsakomur, ampak resnično vsakomur, tudi če ta pelje krepko čez 130. V glavnem totalni kaos, ki je predvsem posledica nikakršnega nadzora policije. Verjetnost, da te dobi radar na slovenski AC je enak =,005% ali pa še to ne. In temu primerna je vozniška "kultura".

  • DUSANJ2000 17:41 28.november 2012.

    In Brane Küzmič pozablja, da takrat ni bilo na AC tovornjakov, šleparjev itd., ki bi ti zaprli vozni pas in, ki se sami med sabo po prehitevalnem pasu prehitevajo par kilometrov. Pa še to, da je takrat bila policija bolj ...prikaži več pridna in skrbela za varnost ostalih udeležencev in ne samo za polnjenje državne blagajne - kot sedaj.

  • Bizgec 10:04 26.november 2012.

    Ce nekdo vozi manj kot 130 na levem pasu, pa ga prehitis voznem pasu, to zame ni prehitevanje - to je obvoz ovire na cesti!(seveda ne prevzemam nikakrsne odgovornosti ce kdo to dejansko izvede in ta izgovor ne ...prikaži več prime pri policiji) ;)

  • yorky 12:54 26.november 2012.

    Sam se držim omejitve na AC, torej 130Km/h, in vozim večinoma po voznem pasu, razen, če prehitevam grem na prehitevalnega, in v primeru, da gdo pride za mano ko še prehitevam, nikakor zaradi njega ne bom pospešil, ker bi pri ...prikaži več tem že sam prekoračil hitrost in ravno take bi morali kaznovati, ki blendajo za menoj, ker vozijo več kot je dovoljeno. Tako, da se večkrat vprašam, če jest morda stojim, ko keri švigne mimo mene, čeprav vozim 130. So pa na cestah tudi taki, ki vozijo po 60 na uro in ovirajo promet in bi morali kaznovati tudi njih zaradi oviranja prometa z počasno vožnjo. Lahko bi tudi sam vozil več kot 130 z audijem, toda se mi zdi vožnja bolj udobna in manj porabe goriva, predvsem pa varnejša.

  • Žurnalček 13:50 27.november 2012.

    Poglej misliš , da veš pa ne veš. Dovoljena vožnja po AC je 135km/h . Provida ne gre za teboj , če ne goniš mimo njih vsaj 150km/h . Za radarje veš kje so , za omejitve pa tudi . ...prikaži več In kaj imaš proti tistim , ki se peljejo 145 po AC . Če pa ti držiš po prehitevalnem striktno 130 , je pa to tvoj prepotentni ego, ki se gre radar in polcaja . Prehiti in se spel nazaj , al pa vozi 145. Pa Kuzmiću , čuden da te res ne motijo prehitevanja kamionov ciganskih registracij !Na AC proti KP do Razdrtega , je pa tako gost promet , da to ni več AC ampak lokalna dvopasovnica , nekaj takega , kot mestna obvoznica !

  • Žurnalček 13:57 27.november 2012.

    To , da je v dežju smrtno nevarno peljati po voznem traku, kjer so kamioni naredili kanale ,pa niti besedice. Jaz bi rekel , da je v izpit potrebno uvesti tudi praktični del vožnje z 150km/h po AC. Ne more ...prikaži več nekdo prehitevati kamion, ki vozi 110km/ h z Cliotom , ko pa se še nikoli ni peljal već kot 120km/h. To so norci na naših AC ne pa tisti ki gonjo 160 !

  • JaneDoe 02:30 09.december 2012.

    Jp, tako je. Ker so sami balkanci in neuravnovešeni kmetavzarji na cestah s predobrimi avtomobili na lizing.. Včasih opazujem kakšnega tujca, saj se revež čisto prestrašeno vozi po desnem delu voznega pasu in vejetno samo moli, da bo čimprej ven ...prikaži več iz "te slovenije". Tudi jaz bi vozila 160 ali 180 ali 200, z veseljem, če bi imele naše AC pogoje in dovoljenja za to. Tako se pač ne. Ampak eni tega nočejo razumeti in bi se najraje rezpočili od jeze, kadar ti pridivja s 170 na rit in misli, da se mu bomo vsi umikali še preden prehitimo počasnejše vozilo. Yeah right, dol mi visi če ima on preveč konjev, kot jih je sposoben shendlat :)) In da mi je videt junaka, ki se bo zaletil vame od zadaj, ja :) Če preživiva, mi bo garantirano plačeval do konca življenja. Garantirano :) Enkrat sem enmu samo toliko stopila po bremzi, da mu je zasvetila lučka, češ "ajde, smanji malo", pa je dobil histeričen napad skoraj. Kar je več, kot očiten znak, da je ves nestrpen, napet in živčen,

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.