Slovenija
913 ogledov

Premier Cerar: "Slovenec sem. Ne jamram. Iščem rešitve."

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 08:22 19.januar 2016.

    SMC je nadgradnja levakov, to nadgradnjo pa še izboljšat? ... ne, ne bo šlo!

  • Anastazija234 08:22 19.januar 2016.

    Mami in ati sta mi omogočila, da danes lahko cmeram.. ne samo njima ampak celi državi! Tako to danes gre, taki prosperirajo ??

  • Ferluci 08:25 19.januar 2016.

    Dogovorila sta se, to je jasno kot beli dan - ovce pa tako ne razumejo za kaj gre.. in se veselo režita in 'iščeta rešitve' še naprej, kako bi zjebala neumno rajo.

  • Avatar Dux_Ursus
    Dux_Ursus 08:34 19.januar 2016.

    Kdor ne jamra ni Slovenc - Joj, joj, joj!Kdor ne jamra ni Slovenc - Joj, joj, joj!Kdor ne jamra ni Slovenc - Joj, joj, joj!

  • 1slovenka 09:19 19.januar 2016.

    ta rešitev sam ne bi našel,če bi mu jih pred nos "parkirali"....še dobro,da ima štrikce...kot vse lutke....

  • 1slovenka 09:19 19.januar 2016.

    ta rešitev sam ne bi našel,če bi mu jih pred nos "parkirali"....še dobro,da ima štrikce...kot vse lutke....

  • september 09:28 19.januar 2016.

    Ne jamra...se pa cmeri?

  • glicinija 10:01 19.januar 2016.

    Ubogi Miro starejši, otroci in golobi "poserjejo" hišo!

  • dragec 10:16 19.januar 2016.

    Samo ne JJ

  • Senior 11:16 19.januar 2016.

    Sedaj se iz njega norčujejo tudi Hrvati. Res je pravi "siromak"! Ubogi Slovenci s takim predsednikom vlade!

  • valerijakregar 19:08 18.januar 2016.

    SLO - saj ni res...........PA JE !!!!!!!!!B E D A K !!!!!!!!!!!!se oklepa svojega stolćka, kot pijanec plota !!!!!!!!!!!!!!!!!!pa pijancu nič ne zamerim....................

  • macola 20:41 18.januar 2016.

    A šele sedaj si opazil meglo???? Enim pa brez JJ živeti ni :-) ..... bolniki!

  • franke 21:07 18.januar 2016.

    BANDA KRADLJIVA ,KJE SMO SLOVENČKI DA JIM TO DOPUSTIMO. SEDAJ BODO ŠE BOLJ LAHKO POLNILI SVOJE ŽEPE ZARADI BLAGAJN. DO KDAJ JIH BOMO ŠE GLEDALI IN PRENAŠALI? GREMO NA ULICE PROTESTIRAT!!!!!!!

  • lucija.cestnik 00:39 19.januar 2016.

    Malo se mu že "cufa". Saj po svoje ga gre razumeti. Človek celo življenje živi od državnega budžeta, o kakšnem zahtevnem delu za mali denar ali preživetju na podjetniškem trgu se mu niti ne sanja. Pač ne razume, da pozitivne ...prikaži več cifre in grafi na papirju ne pomenijo, da narod bolje živi. Nima stika z realnostjo. Ni sam kriv, vedno je bil priviligiran. Zanimivo bi bilo, če bi ga kakšen novinar presenetil z vprašanjem tipa koliko stane liter mleka, kila kruha, elektrika ... Po mojem se mu niti ne sanja, zato so pač računovodje in gospodinjski pomočniki. On ima "vizijo" ...Mi pa čakamo na novo superstrokovno protikoruptivno stranko ... Enkrat bo že ...

  • McClain 07:33 19.januar 2016.

    hahaha, Ziga Turk; prav v isto sem bilpreprican , ko sem tole videl. Da je nekdo, ne vem zakaj, ne vem cemu in ne vem ksko, pac digitalno pripopal nekaj kar nime ne repa ne glave. Ali pa, da je ...prikaži več samo od nekod vletelo vmes. Prava katastrofa in premieru v velik, morda dokoncen posmeh.

  • leonardo 08:53 19.januar 2016.

    No, če je pa Cmerar nadgradnja levakov, potem me je pa sram, da sem vedno stal na strani levih. Ker sem v dobri veri, da se levica le briga za reveže / no, naj bi se) upal, da bodo levi ...prikaži več res nekoč ( mogoče v pravljici) LE POSTALI LEVI.KER DANES JIH PAČ NI. NITI NA PRSTE ENE ROKE JIH NE MOREŠ PREŠTETI.

  • Avatar Leon
    Leon 09:14 19.januar 2016.

    ....................Iščem rešitve ? Ni važno kakšne ,tudi napačne samo,da iščem ! To je koncept slovenske politične scene ! Bojim se,da so vsi enaki pacienti ! Prihaja evropska pomlad sporočajo iz Berlina.

  • drenca 20:23 18.januar 2016.

    ma v p....mater KRETENI NESPOSOBNI.. Ne zastopim naših politikov z visoko izobrazbo? pod vodstvom MK kradljivske fore....povejte kdaj se boste nafutrallllll:::::kr enkrat bomo pa mi pršli pol bo pa hudo

  • mph 15:22 19.januar 2016.

    Osebno sem tudi zelo proti pozivom k odstopom, kjer je edini cilj delanje zdrahe. In takih je bilo dovolj iz vseh strani. Pa vendar .... "zasluga" Mramorja je predvsem uničevanje socialne države in dodatno bogatenje 0.34% najbolj bogatih Slovencev. Brez ...prikaži več njega, s komerkoli drugim na krmilu finančnega ministrstva, ne dvomim, da bi bilo bolje.

  • 1slovenka 09:14 19.januar 2016.

    po vsem tem bi moralo vse politike biti tako sram,da bi ven hodili samo ponoči.pa še to z vrečkami na glavi.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.