Slovenija
913 ogledov

Premier Cerar: "Slovenec sem. Ne jamram. Iščem rešitve."

Komentarjev 47
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • stela 20:42 18.januar 2016.

    Kwa?? A pol se boste pa še vi futral al kaj?? Hahaha

  • Žvižgač 20:53 18.januar 2016.

    Sem mislil, da je Pahor bil najslabši predsednik vseh časov, pa je nato prišla Bratuškova, ki ga je po nesposobnosti premagala, vendar pa ta predsednik prekaša s svojo ekipo oba tako po nesposobnosti, kot pri sprenevedanju in neetičnem delovanju. Mramor ...prikaži večr ni bil kar tako Jankovičev sošolec in to vseskozi kaže v praksi saj imata veliko skupnih znanj in modusov operandi. Ta profesorska klika, ki vlada na marsikaterem področju v državi je pokazala vso svojo neetičnost in nesposobnost. (Tajnikar - TAM, Letališšče, Kovač - Droga ,Kolinska, Lahovnik - svetovanje Bošku Šrotu, TEŠ 6, nesposoben minister, Virant - prodajalec megle, sicer dober poznavalec javne uprave, kar je v vseh funkcijah zlorabljal in jo postopno uničeval in še bi jih našteval). Kakšne ukrepe je sprejela vlada po aferi z avtorskimi honorarji? Kaj so vsi ti raziskovalci naumili, da se pozna v tej državi? Prodajali so meglo, ki je bila bogato plačana.

  • izRODEk 20:54 18.januar 2016.

    Cerar je bil danes z Mramorjem *****DOGOVORJEN***** da slednji ponudi odstop, on pa ga zavrne.Te barabe je potrebno sklatiti z oblasti! Pri tem bi morali sodelovati tako levi kot desni!!! To, kar je sedaj na oblasti, je hujše ...prikaži več kot MAFIJA! Je brez časti, brez morale. Le dobiček in položaj šteje!**** MIRO CERAR = FAŠIZEM!*****SF/SN!

  • leonardo 08:14 19.januar 2016.

    Včeraj sem poslušal radio CENTER in eden od napovedovalcev je rekel, da bo vreme "ap dejtov" Ker nisem ravno računalniški tip, mi je morala vnukinja pojasniti, da je to nadgradnja ( mimogrede vnukinja je stara 9 let) Premišljujem in napenjam ...prikaži več možgane, kako bi Slovenija stopila iz megle. No, pa mi je ta "brihtni" radio Center dal idejo. Dobro bi bilo " ap dejtat" našega prvega ministra z vso ekipo vred. Ali to ali pa brca v rit. Drugega ni.

  • Tupamaros 10:08 19.januar 2016.

    To je grdi pljunek predsednika vlade v obraz poštenim državljanom. Na drugi strani ima verjetno sliko fakiča.

  • glicinija 10:47 19.januar 2016.

    Miro v SLO se govori slovensko in pika! Prosim za opravičilo!!!!Enako njegovi administraciji.

  • Jernej Hostnik 13:09 20.januar 2016.

    To je glasbeni odgovor g. Cerarju: https://www.youtube.com/watch?v=MGpV9vyMNPo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.