Zdravje /zdravje/aktualno
347 ogledov

Prepoved zbiranja papirja in zamaškov za revne otroke?

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • blueone 22:24 27.april 2017.

Zakaj bi prepovedali zbiranje papirja in zamaškov?

• mirac 22:05 27.april 2017.

Namesto, da bi spodbujali vsakršno zbiranje odpadnih surovin, še posebej starega papirja, ki ga šolarji vsako leto zbirajo še iz časov, ko smo mi bili šolarji (pa je od tega minilo že 30 let), bodo sedaj prepovedali. Pa kaj se ...prikaži več dogaja v naši ljubi državi? Vse gre narobe in vse gre samo še navzdol ...

• stanekos 21:36 27.april 2017.

Ni druge. Tistega, ki je predlagal tak aboten zakon in tiste, ki so bili za, je treba kazensko ovaditi. Gnide.

• Boris Odreitz 20:54 27.april 2017.

točno tako stranka, in njeni predlagatelji to je zločin zoper človeštvo, to je hud poseg v osnovne človekove pravice in svoboščine. Okupatorjem se je potrebno upreti, to je naša pravica in dolžnost !

• srecnii 20:25 27.april 2017.

ne vejo več kje bi še lahko kradl

• maresem 20:05 27.april 2017.

Gnoj od slovenske banana države... bruha se mi.

Darko Capek 19:19 27.april 2017.

kreteni da jih ni večjih, zastrupit jih je treba k podgane

• kontrahan 18:36 27.april 2017.

barabe lopovske so zaznale, da lahko še tukaj kradejo. Jaz jim papirja ne nosim več v kontejnerje.

• Papaja Popi 17:18 27.april 2017.

Komunalna podjetja, Dinos in Surovina, so polni denarja od ločenega zbiranja vseh odpadkov saj jih dobijo zastonj in zakaj bi jih potem še kupovali.Denarja imajo vrh glave.

• mirror 17:10 27.april 2017.

Občinska komunala zbran papir v ločenih zabojnikih verjetno proda DINOS-u. Glede na količino reklamnih letakov, ki jih prejme vsako gospodinjstvo tega ne more biti malo.

Leon 19:55 27.april 2017.

...........Uredbe o obvezni občinski javni službi zbiranja komunalnih odpadkov..................V Mariboru prihajajo iz HR s kombiji in praznijo zabojnike s steklenicami ,plastenkami in papirjem pa se nihče kljub opozorilom komunalcem ne zmeni .

• Komentirajte

Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.