Slovenija
54 ogledov

Prepovedali kratke hlače

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nja 10:24 13.avgust 2013.

    Pa saj niso normalni, no! A so se jim možgani od vročine skisali? V kratkih hlačah in japonkah, kratki majici, bi si jaz mislila zgolj to, da se je nekdo oblekel letnemu času in temperaturam primernu. Če je pa za ...prikaži veča nekoga ETIČNO in KULTURNO, da pri 40 stopinjah (in ne pozabimo da vsi poslovni prostori nimajo klime) hodi v gvantu naokoli-je naravnost absurdno. Ugled se doseže z dobrim poslovanjem in dobrim odnosom...ne pa z obleko.

  • Robik 08:54 14.avgust 2013.

    Ali je tema sploh vredna toliko besed? Policisti, vojaki, cariniki.... imajo že od nekdaj predpisana oblačila (dolge hlače, kravate, obvezna pokrivala, čevlji...), pa se ni še nikoli zganilo toliko komentatorjev, kot tokrat, zaradi tega. Čas kislih kumaric, čisto zares...

  • Oxxo 08:50 13.avgust 2013.

    Zahteva povsem na mestu.

  • decva1 08:21 13.avgust 2013.

    No, meni je predvsem pomembno, da je tisti, ki mi ponuja nek izdelek prijazen, ne pa ali ima kratke ali dolge hlače.

  • punca05 08:29 13.avgust 2013.

    Se strinjam...služba, je služba...družba, je družba. Kultura oblačenja pri nas itak nazaduje. Kravate so skorajda le še spomin.Se spomnim očeta, ki je delal na bencinski....obvezna njihova garderoba in kravata!!....kot navadni delavec. Obstaja bonton in naj bi se tega držali.

  • brencl 09:25 13.avgust 2013.

    KONČNO!!! V tujini je že od nekdaj tako. Kako so pred leti napadali Pajenkovo, ko je želela v banki znova obuditi kulturo osebne urejenosti in oblačenja.

  • mph 10:09 13.avgust 2013.

    Se strinjam. Pri nekaterih se samo še manjka, da bi začeli zgoraj hoditi brez. Ne glede na vse, pa ne mislim, da bi zdaj morali vsi imeti srajce, kravate in reklce ter čevlje točno določene znamke. Ampak neke osnove kulturnega ...prikaži več oblačenja je potrebno upoštevat. No, morda bodo vsi čez 50 let hodili v spodnjicah in bosi v službe, ampak zaenkrat še ni tako. :-)

  • frogstomp 10:38 13.avgust 2013.

    slovenija, družba tisočerih pravil.. bi samo spomnu, kako je hilda od delavcev zahtevala red na gradbišču, saj smo vendar v visoko ugledni sloveniji... sam da je na vn vse lepo, pa bomo že nekako, neglede na gnilo ozadje... chill ljudje, ...prikaži več ne si pustit da mate dan pokvarjen ker vas nekdo ne postreže v kravati.. .al pa če vam pade listek iz sosedove češnje na pravkar pokošeno zelenico....

  • Sadistiq 10:45 13.avgust 2013.

    Ja, še posebej bo višek kodeksa in etike, ko me bo postregel prešvicanc s krajcarji do pasu izpod pazduhe. To pač ne bo odvrnilo moje pozornosti. :>

  • Oxxo 10:48 13.avgust 2013.

    kdo pa govori o fensi šmensi oblačilih... Se pa strinjam, da je poziv na mestu za zaposlene, ki delajo s strankami.mene osebno ne motijo kratke hlače,,, a če želi podjetje ohranjati en nivo - je to nujno potrebno.

  • šajana 11:00 13.avgust 2013.

    Mia, če misliš da so v trgovinah in pisarnah v teh dneh bile previsoke temperature, pa pridi v kuhinjo delat, te boš občutila visoko temperaturo

  • vladek 11:01 13.avgust 2013.

    Takšen zakon smo imeli v komunizmu,ali se vračana nazaj ?

  • dd 11:19 13.avgust 2013.

    Se strinjam s Telekomom. Naj pove kdo, etiko oblačenja še Alenki Bratušek.

  • punca05 12:37 13.avgust 2013.

    uzakonila bi, da v službah ne smejo smrdeti ljudje, ki imajo opravka s strankami ali otroki! Pri vsej kozmetični industriji, nekateri nimajo pojma o pojmu

  • Boschtjan Zupanchich 13:27 13.avgust 2013.

    Podpis !!!

  • Teodor Goznikar 11:47 14.avgust 2013.

    Strinjam se s pravilom...

  • vzev 13:42 13.avgust 2013.

    Noro pravilo. Tudi v mojem podjetju so si zmsilili enako pravilo pa sem šefu rekel, da se ne bom oblačil kot eskim ( pa se do sedaj še tud nisem). Sem veliko na terenu oziroma hodim strankam, ker je tako ...prikaži več lažje naredit projekte, pa ne mislim hodit na tisti vročini z dolgimi hlačami. Pa ne vidim nič slabega v tem da imam oblečene tričtrt hlače. Res pa ne moreš bit oblečen kot da greš na plažo.

  • Mrcina 08:56 13.avgust 2013.

    Se strinjam s tem.

  • mia 08:59 13.avgust 2013.

    če imajo zakonsko ustrezne klimatske pogoje je to v redu, pri tako visokih temperaturah, kot smo jim bili priča pretekle dni, pa je nečloveško od zaposlenih pričakovati, da se držijo kodeksa. če je zakon, naj bo za vse.

  • zic 10:37 13.avgust 2013.

    no, tkole, tam kjer zaposleni sodelujejo s strankami, je res, da morajo biti primerno oblečeni in ne kot, da gredo na plažo...Zaposleni, ki pa nimajo veze s strankami je pa čisto vseen ps kako so oblečeni...naj jim še tako plačo ...prikaži več zagotovijo, da jim bodo potem srali kako so oblečeni...ljudje še za preživetje nimajo s temi mizernimi plačami potem si bodo pa kupovali fensi šmensi oblačila!? wtf

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.