Slovenija
38798 ogledov

Prestrašena bralka: V lastni garaži me je obkolila tolpa mladoletnikov

Komentarjev 50
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kmodri 16:48 20.november 2023.

    Danes je dan dan otrokovih pravic! Očitno si nekateri od teh otrok jemlje več pravic! Bo treba uvesti še dan Porednih otrok!

  • Grof 08:51 20.november 2023.

    Erik Brecelj, svetovalec za erekcijo, halo, ja kam pa je prišlo naše zdravstvo,, zdravstvo na psu, on pa on pa deli znanost o seksu

  • Naklonsky 08:35 20.november 2023.

    Golobizem. Komandant Stane bo pomagal.

    • Avatar Leon
      Leon 09:04 20.november 2023.

      Nabavite legalno orožje .. to si mislil ?

    • Naklonsky 09:22 20.november 2023.

      Legalno orožje ima že rdeča maškarada, ki se boksa v čelo na dan norcev oziroma borcev. Zakaj ga ne bi imeli še drugi?

  • RAJKO 09:32 20.november 2023.

    golobja mafija.

  • Avatar NickMason
    NickMason 07:52 20.november 2023.

    Ker ne bulijo v telefon kot telebani so pa nasilni,samo živi so in to je vse

    • h4ck3r 08:50 20.november 2023.

      Eno je biti "živ", kar je vsekakor zaželjeno, drugo pa je biti nevzgojen in problematičen, kot je to v tem primeru. "Živ" si če se samo spuščaš po klancu, jezikanje, kletvice in kraja...nevzgojena mularija, kateri se nič ne sme narediti. ...prikaži več No potem pa takšni zrastejo in začnejo streljati, kot v mariboskem primeru.

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:53 20.november 2023.

      Jaz pa mislim da ste ravno vi razvajeni,bognedaj da komu mir kali,čist se obnašate kot preplašene ovce,če pa ne zna kdo nekaj let stare mulce v red spravit pa naj trpi,kot je pa v medijih že običaj,je itak vse prenapihnjeno ...prikaži več ,v resnici je vse drugače,ampak nekateri slepo sledite vsem kar vam napišejo

    • h4ck3r 08:55 20.november 2023.

      Nick poglej si mojo drugo objavo...obračanje kamer je lahko tudi v prid stanovalcem. ;-)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.