Slovenija
79 ogledov

Priseljenega učenca bodo skušali prešolati

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Blof 10:58 19.december 2014.

    Moja realnost je bila,ko sem pretepen ležal v bolnici in nisem vedel zakaj.kaj pa je tvoja realnost?

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 15:14 19.december 2014.

    1. Kaznujte učiteljico"Nerodno je tudi s strani učiteljice, ki je bila takrat dežurna in ni sama ukrepala"2. Kaznujte učence, ki so nestrpni3. S starši problematičnih otrok se dogovorite za vedenjsko (pre)vzgojo.4. Na šoli učite vse učence ...prikaži več o pomembnosti strpnosti. Pač nekdo ni avtomatsko dober/slab sam zato ker je x ali y narodnosti. 5. Naj se starše osnovnih šol da na obvezen sestanek enkrat na mesec po eno uro o vzgoji kjer bi pač izpostavili in izmenjali izkušnje kako se soočit z problematičnimi situacijami otrok. Dober starš si bo vzel tisto eno uro za dobrobit otroka in ne bo o seb razmišljal kot da dve glavi vesta več kot 20 glav.6. Ravnatelj naj pusti otroka na šoli, pa naj se poskrbi da so tisti ki so se zgražal nad priseljencem mu opravičjo pa prnesejo kako simbolično darilo. Ne morš ti it naprej kot da ni nič če pustiš za sabo nerešeno preteklost. More se rešt zadeva točno tm kjer boli in se je travma za dečka pojavla.Ne pa d

  • dragec 16:04 19.december 2014.

    Krivi so starši.Znano je,da slovencii mamo radibaklave,bureke,ćevape da pa nimamo radi priseljence,takoimenovane jugoviće. žal,smo ksenofobični.

  • Blof 14:11 19.december 2014.

    Upam,da res ne bo ravnatelj odstopil.Objektivno odgovornost nosi minister in za njim predsednik vlade.Pa smo spet pri levičarjih,kakšno naključje.

  • donator 09:43 19.december 2014.

    Dej Ferluci pa taki fosili raje zadržite svoje budaleščine zase. Ta moment je kar nekaj Slovencev na novo naseljenih samo po avstriji, pa si predstavljalj, da se tam obnašajo do tvojih tako, samo zato, ker si iz Slovenije. Avstrijci na ...prikaži več Slovenijo ne gledajo kot na Švico, mimogrede - prej kot mi na Romunijo. Da ne bo kdo kaj sanjal.Niti slučajno ni prav, da se otroka prepiše v drugo šolo, ampak se mora nevzgojene, nasilne pamže prepisat v šolo s prilagojenim programom, da je najprej naučijo socializacije in osnov človeške kulture - če jih že starši niso. Starše naj pa pokličejo na socialno, da se pogovorijo a vzgajajo doma bodoče problematike, ki dvigujejo odstotek kriminala z leti na vedno višji nivo.V Nemčiji se bo tvoj otrok že v vrtcu obnašal tako, da bo napadal druge in ne bo ubogal navodil, pokličejo starše v vrtec in morajo takoj pridet, da se jim pove kaj je narobe z njihovim otrokom in očitno tudi njimi, potem je pa starš CEL MESEC v vrtcu z otrokom in vz

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 12:21 19.december 2014.

    Največjo krivdo nosi ravnatelj,ki ne upa ali noče naredit red in problematične mulce razgnat po drugih šolah ali razredih.Tega ravnatelja bi moral odpustit,ne pa,da vleče bogovsko plačo za nič dela in neodgovorno ravnanje!!

  • Izudin 13:23 19.december 2014.

    In ta osebek, ki zastopa mesto ravnatelja pravi, da mati fantka zadevo napihuje. O tem, kakšne fizične in psihične posledice so nastale nad njim, bo najbrž sodil kdo drug, ki je za to strokovno podkovan in ne on. Poleg tega ...prikaži več bi morali prešolat nasilneža in ne fantka, kot misli narediti, torej bo ga s tem še dodatno stigmatiziral. Iskreno upam, da bo ministrstvo zoper to gnilobo Vojka Simčiča ustrezno ukrepalo.

  • Blof 09:43 19.december 2014.

    Katastrofa kaj počnete mediji.....Moja izkušnja je sledeča:obiskovanje srednje šole na Jesenicah.V prvem letniku me čifurji pretepejo,brez razloga.Ker mi nobeden (šola,policija) ni nudil zaščite sem sam poskrbel za svojo varnost,brez medijskega pompa.Da bo jasno,dejanja,ki se je zgodil ne odobravam,obsojam,ampak,to kar sem ...prikaži več včeraj slišal na odmevih od Bobovnika pa je pretirancija.

  • Izudin 09:45 19.december 2014.

    Najbrž nimaš otrok, če pa, potem so nevzgojeni, ker se ti to zdi čisto nekaj normalnega. Tudi mojega sina je v nižji stopnji OŠ maltretiral en mulc, pa sem poklical njegove starše in je hitro bil red. V tem primeru ...prikaži več bi moral pa ravnatelj ukrepat, na razgovor poklicat starše problematičnih mulcev, ne pa jim neke opomine deliti, tako bolj za okras, kako sta kul. In ravnatelj govori o pretiravanju ... pri nasilju ni pretiravanja, ni tolerance. Ta tipček ki ima funkcijo ravnatelja bi moral takoj odstopit oz. po tem kakšna je njegova reakcija, najbrž sploh ne pomišlja na kaj takšnega, zato bi ga moral odstavit minister.

  • Blof 10:57 19.december 2014.

    Problem je v starših,ker so neprilagojeni in tudi deček se nikoli NE bo zanl prilagoditi,pa čeprav bo star 30 let in 20 let v Sloveniji.Ni prav,da so ga pretepli......da se razumemo.Samo NE odobravam medijskega pompa.Izudin in jaz ne žalim nobenega ...prikaži več z butcem in kaže,da si eden od nestrpnih in neprilagojenih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.