Svet
32 ogledov

Privezal psa in ga pretepel s kolom

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Klavdija Lisjak 15:26 06.marec 2012.

    Zgodba o psu Oberonu, ki ga je ustrelil hrvaški lovec, je res žalostna. Zato pozivam vse, ki kar na pamet komentirate in obtožujete, da preberete vso zgodbo in vse okoliščine, ki so pripeljale ubogega psa do takšne smrti. Od tega ...prikaži več kako so ga morali prvotni lastniki oddati in kako je odšel iz novega doma. Lastniki so ga intenzivno iskali, pa seveda vsi ki smo preko FB spremljali zgodbo, delili obvestila in vsi upali na srečen konec. Žal je na svoji poti srečal "človeka", ki mu življenje nič ne pomeni.

  • Klemen Pirih 14:44 06.marec 2012.

    Ne zastopm zakva tko v ovinkih govorite ta človk je prasc pa itak vse se vrača vse se plača tko da bo tud on trpel!!!!!

  • Stolp 13:24 06.marec 2012.

    Kar se tiče podpisa pod sliko bi dodal da tak zakon velja tudi še v Avstriji in verjetno v večini civiliziranih držav, kjer jim je kaj do gozdnih živali in nenazadnje tdui človeških obiskovalcev gozdov. To, da so pri nas ...prikaži več ta zakon ukinili je izsilil pasjejebski lobi!

  • Stolp 13:29 06.marec 2012.

    Slovenka je pač mislila, da na hrvaškem tudi tolerirajo da vsak s svojo zverino v gozdu terorizira in za*ebava druge. Pa temu ni tako. Veliko sem bil po planinskih izletih v Avstriji, kjer podobno lahko lovec ustreli prostotekajočega psa in ...prikaži več tam je redkokateri spuščen!Kar se tiče pa tistega pretepa psa s kolom pa no comment. Tega mulc ornk pretepst pa bo!

  • Niko_K_ 14:17 06.marec 2012.

    Se srečava v živo? Si upaš? Bom še pripeljal svojega psa, pa ga bom privezal, da bo pes gledal, kako se midva pogovarjava.

  • Stolp 14:38 06.marec 2012.

    Če je miren je lahko tudi odvezan. Nič nimam proti psom in živalim. Če pa lastnik že v štartu nastopi agresivno je pa druga stvar! Obstajajo načini efektivne obrambe proti psom.

  • Stolp 14:40 06.marec 2012.

    Pes skratka ni bil varovan kot b ibilo treba. Psa se spušča da tava okoli hiše(koliko ji samo po vaseh vidiš odvezane) in ker pes ne ve kje je še domače in kje ne, mirno zaide. Pa ne boš verjel, ...prikaži več da ne ve tudi kje je meja in kje je še varno da se lahko potepa ne da bi ga lovec ustrelil in kje ne.Skratka: krivda je popolnoma na lastnici. Če pa bi se pri nas to zgodilo bi bil pa lovec ja. Slovenija je pač butaleland!

  • Niko_K_ 15:46 06.marec 2012.

    ... če bi ti hotel karkoli naredit mojemu psu (privezanemu ali ne, ker on ti ne bi nič naredil), bi se pač moral soočiti s posledicami tega dejanja, ki pa zate ne bi bile prav prijetne.Takih oholih ljudi, kot ...prikaži več si ti, se je pa dobro obraniti z "Odganjalcem idiotov".

  • Niko_K_ 15:47 06.marec 2012.

    Ti si resnično idiot. Me zanima, kaj bi imel pripomniti, če bi tebe kdo ustrelil, ker si pač šel v gozd... Ja, je butalenland, zaradi takih kot si ti!

  • Stolp 16:12 06.marec 2012.

    Pri nas ste se razvadili in se lahko šopirite. V tujini muuu ne bi smel reči, če bi se to zgodilo tvojemu psu.

  • Sibila Peternelj 17:23 06.marec 2012.

    ma kaj je s temi ljudmi, da mučijo živali, ma kaj so bolani u glavi p. jim m....

  • reider 19:12 06.marec 2012.

    no tvoj nasmeh na koncu prispevka je nesmiseln. Bilo kteri je en pač je bil pokopan.

  • raviotar 22:06 06.marec 2012.

    Bodoči potencialni (serijski) morilec.

  • reider 18:28 07.marec 2012.

    Marjan svaka ti čast, samo tistih drugih je pa res zeloooooo malo. Torej tistih ki ljubijo živali in s tem tudi ljudi. Ne oziraj se okoli sebe, ker jih na svojem dosegu očesa neboš videl. Žal sprijaznimo se z dejstvom. ...prikaži več Če med kosilom glodaš rebro si torej med večino. Lp

  • reider 18:23 07.marec 2012.

    Glede na minus se popravljam, ker nisem jasno napisal in ste me napačno razumeli. Ni važno ali je pokopan ta iskani čuvaj ali katei drugi- noben ne bi smel končati tako. To je ogabno dejanje človeka. Se opravičujem za nejasnosti.LP

  • reider 18:28 07.marec 2012.

    Naj se ti besede pozlatijo!

  • Niko_K_ 14:16 06.marec 2012.

    Če bi se malo pozanimal (na "Pes moj prijatelj") bi ugotovil, da je pes pobegnil od doma in ga niso kar tako spustili...Mi gredo pa taki idioti, kot pišejo tako kot ti, ne da se bi posebej pozanimali, kako ...prikaži več je bilo, pošteno na živce!

  • Stolp 16:10 06.marec 2012.

    Torej: ti lahko s psom napadaš, druge ljudi, branitit se pa ne smejo! No zaradi takih pa nosim solzilec s sabo. In v primeru da bi mi tvoj pes samo skrivil las bi se ti moral soočiti s posledicami: prefukal ...prikaži več bi te ko zmaja da bi končal na invalidskem vozičku do smrti! Če ne bi bil pri močeh pa bi pozneje najel mafijo da bi poskrbela za to! Tako bi moral vsak pa bi takoj prišli vsi agresivni lastniki k pameti!

  • reider 19:10 06.marec 2012.

    Pa ti še sprašuješ če so normalni.???Vsak se spravi tam kjer se ven vidi. Človeka ne sme ker ga po človeških zakonih varuje zakon, žival pa ne varuje nihče. Seveda so zakone zase pisali ljudje, zato so takšni.Če bi ta ...prikaži več pes pokončal tegale fanta, bi ga po krvavem večdnevnem lovu ljubitelji živali L.... našli in ga kot trofejo prestreljenega privlekli pred kamero. Ko pa ta zločin naredi (od boga poslana golazen na dveh nogah) pa le ta seveda ne bo odgovarjala. Morda se bo moral le opravičiti. Človek gnusiš se mi.

  • keco 13:56 06.marec 2012.

    Malo se poslušajte! Nič nimam proti temu, da se potepuške pse odstrani oz. odstreli, ampak izživljanje nad psi na tak način. Naj tega 13-letnika dajo meni v roke za eno popoldne, bi mu že pokazal! Niti mravlje več nebi pohodil naslednji dan!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.