Slovenija
51 ogledov

Privoščil si je Bratuškovo, sledile sankcije

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 22:30 18.maj 2013.

    če bi imel kdo namen poboljšati stanje v državi,bi poslušal narod ,ki pravi...kaj delajo znani ravbarji v državnih službah..kaj delajo misleci velike srbije v državnih službah, pedofili v vrtcih...kriminalci v policiji..lažnivci v politiki...Jasno je da namena za boljšo Slovenijo ni!

  • Boschtjan Zupanchich 09:08 19.maj 2013.

    Saj Še BO , in to Kmalu, In to Jih Bo Še Več, ... Še Veliiiko Več, - Na Pravih Protestih, Ki Bodo Učinkoviti ! Lp + #

  • francek 10:05 19.maj 2013.

    Slabših od trenutne vlade ni.

  • jocif 19:47 18.maj 2013.

    Vodil bo oddajo dobro jutro Severna Koreja!

  • KOJAK 19:52 18.maj 2013.

    Drekači... a je povedal kaj, kar ni res? Tip je car in eden redkih novinarjev z jajci.

  • macko 20:02 18.maj 2013.

    jaz bi korošca "kaznoval", ker je sploh pričakoval, da bo gospodinja, kaj pametnega, ali sploh kaj povedala...

  • siesta 20:12 18.maj 2013.

    Prav je tako, novinar je plačan da poroča, ne pa podaja lastno mnenje. To je stvar posameznika, da si ustvari mnenje glede na podano informacijo....Končno ena pametna.

  • KOJAK 20:21 18.maj 2013.

    Kaj pa naj bi novinar povedal, če Bratuškova ni nič povedala? Maš kako idejo.

  • Scott 20:22 18.maj 2013.

    Saj je poročal, da ni povedala nič pametnega, pozabil je dodati, da je tudi v Mariboru imela listek.Totalno nesposobna, pri nas v vrtcu otročki tako lepo recitirajo brez listkov!

  • ARBAJTER 20:36 18.maj 2013.

    siesta@ A ti potem pričakuješ, da se bo o naši politični in kradljivi mafiji pisalo samo lepo? Tale ženska enostavno ni za predsednico vlade in je bila za to funkcijo nastavljena samo iz enega in edinega razloga - da ...prikaži več nebi bile potrebne nove volitve, saj se je vsa oportunistična politična klika zavedala, da v primeru novih volitev več ne pridejo v parlament. Virant in Erjavec pa še najbolj.

  • siesta 20:37 18.maj 2013.

    KOJAK@ Brihta..beri..."Če sem pred leti ob obisku slovenskega premiera dejal, da ni povedal nič pametnega, lahko tokrat dodam, da ona ni povedala praktično ničesar, ne samo nič pametnega." ...Torej kar je za novinarja nič oziroma nič pametnega je lahko za ...prikaži več nekoga drugega vse in pametno. Razumeš o čem ti pišem? Novinar je podal osebno mnenje, če si ti nesposoben ustvariti lastno mnenje, potem se mi smiliš.....

  • ocean 20:38 18.maj 2013.

    Če sem prav razumel poanto te novičke, sta se sankcioniranemu novinarju v razdobju nekaj let zgodila kar dva prebliska, kar je na novinarski sceni prava redkost....

  • Šemefuky 20:39 18.maj 2013.

    Če novinar ni imel česa povzeti in je povedal po pravici ni storil nič narobe, nje. Če se je pa zlagal in je pozabil povedati, kako je obljubila rešitev MB, potem pa je trba po njem magari s Patrijo, nje. ...prikaži več Vem, da je bil korekten, saj se je vsebino dalo razbrati tudi iz drugih poročanj, nje.

  • varan 20:39 18.maj 2013.

    Oprostite, a je član vladnega kabineta?

  • siesta 20:41 18.maj 2013.

    delavc@ ne, pričakujem da se končno neha suflirat ljudem neka posiljena mnenja. Koga briga kaj si en novinar misli? In ker že tako lepo opletaš kar so ti vcepili v glavo...Če resno verjameš, pardon veš, da je vse to kradljiva ...prikaži veča mafija si jih dolžan prijaviti organom pregona. Če pa misliš lajat nesmisle pa se s steno pogovarjaj, ker je to edina stvar, poleg Janeza, ki te bo razumela...

  • Žvižgač 20:56 18.maj 2013.

    Po moje bo tipa vzela noč? Če si na nacionalki novinar pa ja moraš kaj pametnega povedati o delodajalcu. Tudi v Severni Koreji se o vodji lepo govori in ga hvali.Ksenija Horvat, nabije te Lombergar, ki te je postavil.

  • širhakl 21:00 18.maj 2013.

    Ja,čigavo mnenje,vedenje,opažanje,etc. pa naj poda?Tvoje,moje,naše?A, si ti zahojen.

  • Scott 21:39 18.maj 2013.

    Če v Sloveniji poveš resnico je velika verjetnost, da končaš pod smrtnimi streli kakega pijanega lovca kot gospod Kramberger ali pa kot v primeru Tovšakove, te izpustijo iz pripora, ko omeniš, da boš povedal resnico.

  • mrki 21:48 18.maj 2013.

    BANDA RDEČA , so se že začele UDBAŠKE metode !! UKINIT RTV naročnino!!

  • Boschtjan Zupanchich 23:16 18.maj 2013.

    DoooOooobeR Novinar, ker Je Predvsem REALEN !!! ! !!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.