Slovenija
52 ogledov

Privoščil si je Bratuškovo, sledile sankcije

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boschtjan Zupanchich 23:17 18.maj 2013.

    PODPIS !!! ! !!!

  • Boschtjan Zupanchich 23:18 18.maj 2013.

    heh, Podpis , Kojak !!! :D Se S3njam - Popolnoma !!!!!!!

  • Lionel 00:43 19.maj 2013.

    Če ma Korošec kaj pametnega za povedat, zakaj ga ni bilo med protestniki in bi morda on bil tisti junak, ki bi Slovenijo potegnil iz krize. Bolje nič povedat kot pa ljudem lagat.Kaj je lažjega kot ob strani pametovat in ...prikaži več kritizirat druge. Pametni so ti novinarji ja ni kaj.

  • dragec 09:13 19.maj 2013.

    RES - GREMO NA VOLITVE

  • graff 09:47 19.maj 2013.

    Pa JJ , Turka (ne predsednika) pa OPUS DEI in ostale sabo pripelji....

  • francek 09:50 19.maj 2013.

    Bravo MATEJ, kateri novinar je dober in kateri ne, pa bomo odločali mi, ki vsak mesec plačujemo položnice in preživljamo RTV ne pa kvazi vodstvo, ki nekomu leze v rit.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 10:25 19.maj 2013.

    E jebeš tole državo,ko novinar pove resnico ga takoj dajo, po domače jebat.To me spominja na komunizem.Roko na srce,tale plagijatorka res klati neumnosti.

  • crvit 10:41 19.maj 2013.

    Tale babura ne prenese kritike na svoj račun zelo smešno kajti naj se najprej nauči angleščino da si ne bo drugič zlomila jezik ko bo kaj brala govorit angleško je pa zanjo španska vas

  • crvit 10:43 19.maj 2013.

    kake volitve neki če državi vlada mafija potem veš da ni potrebno imet volitev ker sami odločajo o vsem in boli njih ku..... kaj si mi ostali mislimo

  • Rozman 09:44 19.maj 2013.

    vsi, ki se tako spoznate na novinarstvo...mešanje komentarja in poročila ni dovoljeno, to kar počnejo na svetu, popu, v dnevniku, mladini, da ne govorim o ta desnih medijih, ni dovoljeno. Novinar bi v tem primeru moral povedati, da so Mariborčani ...prikaži več premierki predstavili svoje težave, ona pa ob tem ni povedala ničesar. Vsak sam bi si lahko ustvaril mnenje, da ni imela kaj pametnega za povedat. Nopvinarji, ki ne znajo opravljat svojega poklica, pa to mešajo, želijo bit atraktivni in opravičevat svoj obstoj ali pa so še kako drugače motivirani. Tako je povsod po svetu. Pa ne govorim, da mogoče ni imel prav....ampak tako se poklica ne opravlja in tega bi se morali začet zavedat vsi šalabajzerji v tem medijskem prostoru.... .

  • KOJAK 21:28 18.maj 2013.

    Jaz si znam ustvarit lastno mnenje, upam trdit da precej bolje kot ti. Sicer pa si moje vprašanje spregledal, saj te še vedno sprašujem KAJ PA NAJ BI POVEDAL, če ni povedala nič. Očitno si nesposoben prebrati vprašanje in nanj odgovoriti...sccc

  • Rozman 09:36 19.maj 2013.

    Vsi vi, ki se taklo spoznate na novinarstvo... komentiranje v prispevkih kot to počnejo na svetu, popu, v mladini, dnevniku...ni dovoljeno. Novinar bi moral, če že sprašuješ, povedati, da so ji mariborčani predstavili te in te probleme, premierka pa ni ...prikaži več povedala nič. To bi bil korekten prispevek in vsak bi si lahko ustvaril mnenje sam. Da torej ni imela nič pametnega za povedat. Novinarji, ki ne znajo opravljati svojega poklica mešajo te pojme ali so še kako drugače motivirani. V zakonodaji in kodeksu je to vse lepo jasno ločeno povsod po svetu. Pa s tem ne trdim, da njegovo mnenje ni pravo...ampak nekaj je profesionalno novinarstvo, nekaj je pa šalabajzerstvo, ki prežema 90 odstotkov vsega novinarskega prostora...žal

  • Šemefuky 20:36 18.maj 2013.

    Sramota, da RTV kaznuje resnicoljubne. Saj lahko na forumih pridobijo mnenja o Plagi Bratuški. Železna roka omrežja niti FDV ne pusti odločiti o plagiatorstvu, dokler ona služi namenu kleptomanov.Sedaj vidimo kako funkcionira Zoki čarapanova demokracija nje. Sedaj vidimo, koliko ...prikaži več je vredna SD, ki se je izgubila v senci višjih ciljev in Lukšičevega razumevanja Marxizma.In jaz moram še naročnino plačevati, da me tam poleg vsega še PreVirant nervira. Nek se sterajo vsi skupaj u 3PM.

  • Sandi 21:18 18.maj 2013.

    Allora, novinarji: med vladavino Janševe vlade ste zbrali preko 500 podpisov - koliko vam jih bo uspelo sedaj? Ali jih morda ne smete?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.