Slovenija
245 ogledov

Protest mamic in apel zdravnikom: "Vsi smo Neža"

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • macola 12:27 09.november 2016.

    G. Kenda....se opravičujem za neprimeren izraz! A vaš odgovor ne pove nič drugega, kot vašo globoko užaljenost in prizadetost, ker ste očitno nezmotljivi. Ne, ne poznava se, pa tudi nimam nobene želje vas spoznati. Bi pa prosil, da odgovorite na ...prikaži več vprašanja, ki jih navajajo ljudje. Zakaj se Neža ne more premestiti, zakaj zavlačujete, zakaj starši ne morejo dobiti drugega mnenja.... Hvala.

  • Janez_53 13:38 08.november 2016.

    Nehaj že nakladati!!! KAJ PA IMATA PRI TEM BIVŠA PREDSEDNIKA??? RAVNO TOLIKO KOT JANŠA! NEHAJ ŽE ZLIVATI GNOJNICO VSEPOVPREK! Če s tem zdraviš svoje frustracije, je čas, da obiščeš psihiatra! Krivci za stanje uboge deklice SO IZKLJUČNO ZDRAVNIKI!

  • valerijakregar 13:27 08.november 2016.

    če so v njene možgane resnično zašli tudi krvni strdki, je v nevrološkem smislu že prišlo do ireverzibilnih poškodb le-teh.vegetativno stanje.zato še zadnjič:SCVRITE SE V PEKLU !!!!!!!!!!!!!!

  • wester62 13:49 08.november 2016.

    te barabe v belem se gredo boga,a v resnici so v večini šalabajzerji in morilci.so uničevalci otrok,odraslih in družin. čas je da narod jih postavi tja kam sodijo.lahko imajo večje plače a obenem zahtevajmo da so tudi odgovorni za svoje ...prikaži več napake in šarlatanstvo. in to kazensko z zaporom in denarjem.

  • Papaja Popi 14:18 08.november 2016.

    Naši dragi doktorji bodo rajši štrajkali, kot dali kakšen konkreten ogovor.Tako, kot v primeru Šempeterske bolnice, kjer ni nihče in tudi ne bo odgovarjal.Vseeno jim je koliko jih umre.Važno je , da imajo oni polno rit in ...prikaži več jo hočejo še bolj napolniti.

  • misterij1234 15:19 08.november 2016.

    Tragična smrt povzročena na dekletu stari komaj 17 let,ko so ji operirali vdrt prsni koš.Zaradi vboda v srček je izgubila življenje.Epilog,zdravnik nič kriv.

  • valerijakregar 16:15 08.november 2016.

    tale tovariš direktor zlepa ne bo letel, ima zaslombo rdeče knjižice.kot številni vodje klinik.ni važno koliko znaš, le da si naš.

  • jakec1575 14:31 08.november 2016.

    Ni nevarnost strdkov, če niso dovolj veliki, zato ni potrebna panika. sedaj pa so strdki krivi, za mozganske poskodbe. kdaj bo tale direktor pediater letel, mene zanima?? Ocitno je nekaj zelo narobe z organizacijo dela, da nekaj rutinskega vedno povzroci ...prikaži več nepovratne poskodbe. mogoce pa mora ta pediater direktor dobiti nepovratno odpoved zaradi nepsosobnosti in vzvisenosti!!!

  • Majazmaja 14:38 08.november 2016.

    Znanki, stari 24 let, so že pred več kot 5 leti našli 4 cm velik tumor na jetrih, ki je do zdaj zrasel že na 12 cm, pa ji ga nočejo operirati. Oblikovali sta se dve struji: ena bi operirala ...prikaži več kot urgentno, druga pa noče, saj 'ni potrebno, ker se bo zmanjšal sam.' In tako ne operirajo, le vsakih 6 mesecev mora na pregled in meritve. Oba starša sta 'pri koritu' - ena vodilnih zdravnikov na svojih področjih, pa v Slovenistanu ne moreta prepričati žive duše, da bi jima operiral hčer.

  • Avatar Leon
    Leon 15:23 08.november 2016.

    TO SO BESEDE MAMICE OTROKA ;KI SO MU HOTELI ODREZATI NOGICI ! Prosim, naj se zganejo vsi tisti odgovorni, ki ne dovolijo otroku na zdravljenju v tujini, ki pravijo da ni nobene možnosti več. To ni res, meni so ...prikaži več dejali enako, moj otrok pa danes hodi na Triglav. Kje je ministrica, tudi ona je ženska, tudi ona je mama? Amela Talić

  • valerijakregar 13:19 08.november 2016.

    in ne pozabite, da so naše javne bolnišnice najbolj umazana greznica nepotizma.odlagališče zvestih, nesposobnih , nezaposljivih v real sektorju kadrov..........za njih se ustvarjajo ODLIČNO PLAČANA, NEPOTREBNA DELOVNA MESTA, zato v našem javnem zdravstvu zmanjkujejo milijoni !!!!!!!!https://www.portalplus.si//img/pdf/a0e71699-ed11-4630-99cd-579c28c585d6.pdf<br ...prikaži večr />širite link med prijatelji, ker vsi mediji, razen PORTAL PLUS -a o tej grozljivi anonimki STROGO MOLČIJO !!!!!!!!

  • Basiliscus 19:53 08.november 2016.

    Ja, ko bo narejena nova urgenca, je najbolje, da zdravnike zaprejo vanjo za 1 teden. Ta čas naj v miru olupijo in odprejo vse stene, da preverijo vse napeljave. Sej oni so itak bogovi - gotovo razumejo vse o električnni, ...prikaži več plinski in vodovodni napeljavi.

  • Rajko Kenda 22:35 08.november 2016.

    Spoštovana (če sploh?) macola, morda tudi "kreten serasti", kot ste me imenovali, ki me sploh ne poznate, pa tudi druge macole, morda jim bo ob mojem zapisu, vsaj nekaterim, malo nerodno.Moje ime je Rajko Kenda, karkoli povem, povem kot ...prikaži več Rajko Kenda, za vsem, kar povem stojim. Ko bi me poznali, vedeli, kaj počnem, česa ne in če bi vedeli, za kaj sploh gre pri žalostni Nežini zgodbi, bi lahko celo verjel, da se z mano ne strinjate. Pa vendar, celo kladivce bi lahko imelo toliko poguma, kaj šele macola, da bi svoje mnenje povedalo s svojim imenom in priimkom, Pomilujem ljudi, ki v samoti svoje sobice trosijo žaljivke o ljudeh, ki jim nikoli niso prišli blizu. Skratka, vabim vas, da poveste, kakšna pogumna oseba se skriva pod vzdevkom "macola" in vas, pa tud idruge "macole" vabin na kavico, da se iz oči v oči pogovorimo o tem, kakšen kreten serasti sem. Pa da vidimo. Dobrodošli. Rajko Kenda

  • JT_Thomas 01:20 09.november 2016.

    Spoštovani g. Kenda. Sicer nisem macola, niti ne poznam te "macole", ampak se opravičujem - s tem, kar ste napisali, niste povedali NIČ. V oči bode, da ima vsak skorajda od nas slabo izkušnjo z zdravstvom (tudi mene je Matilda ...prikaži več recimo že pošteno "šlatala" in bi bil tudi že 2 sežnja pod rušo, če ne bi bil tako dobro telesno pripravljen, kot sem, ker so me z urgence recimo 3x domov poslali, ko sem pa prišel tretjič tja, je pa moj CRP pokazal že vrednost čez 300 - zdravnik ste, veste, kaj to pomeni). Ljudje so pač zelo občutljivi, kar se tiče otrok. Verjemite, tudi jaz (pa jih (še) nimam), bi naredil za svojega otroka vse. Napak je enostavno PREVEČ. Nogice, umrli fantek v bolnici v Mariboru, zdaj Neža... In veste kaj.. Jaz za napako v službi odgovarjam, sem odgovarjal in bom odgovarjal.

  • smejka 07:41 09.november 2016.

    G.Kenda...če boste želeli vam bom še davčno številko zaupala...toda dvom ,da nekaj ne 'štima' je že v tem,da otroka ne spustite iz rok.Ne dovolite, da se pridobi drugo mnenje v tujini.V kolikor mislite, da ste naredili vse prav in kot ...prikaži več je potrebno,potem je strah drugega mnenja v tujini odveč.Celo vztrajati bi mogli, da se operete dvomov.Vse preveč imam občutek, da se igrate z nami.Res je, zdravje je največ kar človek ima.Postalo pa je povezano z denarjem.Tudi s stavka.Če ne bi bil v igri denar, ne bi omenjali plačnih razredov.Zahtevali bi samo dodatno moč in sprejemljiv delavnik.In koliko zdravnikov prične ordinacijo ob uri?????????V tovarnah morajo stroji zabrneti ob 6:00 in to za minimalca!!! Vidite, tu pa je zdaj že vprašanje osebne morale in le Hipokratove prisege.Naučiti se boste mogli odgovarjati za svoje napake tudi Bogovi v belem, ki vas hranijo davkoplačevalci(z minimalci).TU SE OPRAVIČUJEM VSEM TISTIM ZDRAVNIKOM, KI SVOJE DELO OPRAVLJAJO VRHUNSKO.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.