Slovenija
57 ogledov

Protestniki z Janšo odkorakali na tiskovko

Komentarjev 93
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zokius 13:40 05.junij 2013.

    Golob, sicer ne vem koliko si star, kolikšen pa ti je IQ pa mi je kar jasno. Bil sem pri osamosvojitvi, verjel in jokal sem za Janšo, takrat l.94, ko je že manipularal z nami. Sodstvo ima eno veliko napako ...prikaži več in to je, da bi ga bilo potrebno zapreti že takrat, ko je preprodajal orožje bivše JLA.

  • irenajakob 14:13 05.junij 2013.

    Ma ljudje ste fukjeni, oziroma so fukjeni tisti ki so tamle stal v podporo Janši, se opravičujem za besede, ampsk tud če bi tamle stali in podpirali Jankoviča ali kogar koli drugega iz naše na višku bistoumnosti politike, bi napisala ...prikaži več da so fukjeni. Pa kaj vam ni jasn? Vsi itak gledajo sam na svoje riti. Mislim da imamo v glavnem vsi isto mišljenje o Hitlerju, ki seveda ni pozitivno, ampak tudi on je bil zaslužen za mnogo infrastrukture, če vam je jasno kaj vam hočem povedati.

  • mezgo 15:30 05.junij 2013.

    čestitam gospe sodnici oz vsem ki so spoznali to bando z janšo na čelu za krive upam le da bodo kazen tudi odslužili tako kot jo morajo navadni državljani če bi bilo po moje bi za take lopove uvedel smrtno ...prikaži več kazen pa še vse premoženje bi mu takoj zaplenil moti me edino to da vem v kakšni državi živimo tako da se lahko janša že zdaj smeji in veseli velike odškodnine v zapor pa tako ne bo šel nihče od velikih lopovov

  • dolenc 17:24 05.junij 2013.

    spoštovani GOSPOD janša,gremo do konca..jest bom v prvi vrsti,kar se pa zdaj dogaja pa to je treba takoj pospravit od masleše ,fišer in hari ,,sami pofu..... jugićććći...prasci ukrajinski, sami šalabajzarji ,moj prijatelj pa ni bil nikol za JANŠO,mi je povedal ...prikaži večvedal da to kar zdaj delajo je blo samo v jugi...on je malo višje (pravnik)jaz sem samo propali trgovček...samo še tole ,kdo mi bo moje mnenje nasprotoval je svinja kučanova-komunistična prasica.....IMAM PA TUDI IME IN PRIIMEK SE NE BOJIM NOBENEGA GLEDE TOŽBE,ČE BI NEGDO BIL UŽALJEN,BOM OBJAVIL NA TA PORTAL IME IN PRIIMEK

  • KLOBO 11:15 05.junij 2013.

    Murdderone !1Kurbetina ti je mama !!

  • Žurnalček 11:23 05.junij 2013.

    Ti prjatu , stopi no do bolnice na koncu mesta.

  • Stolp 12:03 05.junij 2013.

    Če bi res veljali, bi ga oprostili.

  • Igor Golob 13:37 05.junij 2013.

    tisti ki smo se že borili zato da lahko taki bedaki kot manch pišejo bedarije po internetu

  • EnBralec 13:44 05.junij 2013.

    Sramota, to je hujše kot v Ukrajini. Niso povedali, kdaj je dobil obljubo o nagradi, kje jo je dobil in kakšna je bila ta "obljuba nagrade". Pravzaprav niso povedali nič - in ga obsodili na maksimum kar je zahteval tožilec.<br ...prikaži več />Darko Tošič pa se sprehaja po Ljubljani in gleda nogometno tekmo na VIP tribuni v Stožicah, Pavček pa pije kavo v stari Ljubljani.Absurd. Kdaj, kje bodo demonstracije? Pridem!!

  • sweetdogs 14:06 05.junij 2013.

    Brez skrbi. Zadeva bo padla kot zrela hruška... Ne moreš bit obsojen brez slehernega dokaza. To je političen porces od začetka do konca. Ve se kdo še vedno obvladuje sodstvo...

  • Kranjica 15:19 05.junij 2013.

    Nekatere, tudi mene, pa sodba spominja na neke druge čase, ko se je ljudi zapiralo brez trdn ih dokazov.Izgleda, da se ta praksa nadaljuje.

  • mezgo 15:30 05.junij 2013.

    čestitam gospe sodnici oz vsem ki so spoznali to bando z janšo na čelu za krive upam le da bodo kazen tudi odslužili tako kot jo morajo navadni državljani če bi bilo po moje bi za take lopove uvedel smrtno ...prikaži več kazen pa še vse premoženje bi mu takoj zaplenil moti me edino to da vem v kakšni državi živimo tako da se lahko janša že zdaj smeji in veseli velike odškodnine v zapor pa tako ne bo šel nihče od velikih lopovov

  • Žurnalček 21:23 05.junij 2013.

    A sti una, k se je vsa tresla, k je govorila u megafon , al ena od tistih dveh Firerjevih priležnic, ki so se jokale, ker bodo ostale za 2 leti brez hurca. Je teb zadosti , da je izpuhtelo ...prikaži večlo orožje JNA in da imamo pred seboj orožarsko bando , ki je to pokasirala za svoj žep. Oni sami so se že dokazali z stomiljonsko krajo orožja , zakaj pa ne bi pokasirali še mal provizije , tko mal za hec , da ima stranka za sprotne stroške.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.