Slovenija
21 ogledov

Radarji popolnoma uničeni

Komentarjev 61
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Niko_K_ 14:03 24.oktober 2012.

    Če se bodo radarji plačali iz proračuna, zakaj pa Iskri Sistemi gre 92% vsega "izkupička" od kazni? Jao, eni ste pa res pacienti.

  • Niko_K_ 14:06 24.oktober 2012.

    Dragi bratje Slovenci, dobro jutro! V lastni državi smo postali talci groženj in represivnih metod nekih elit, ki so uspele zgraditi visok zid, ki strogo loči državljane od države in uveljaviti dvojna merila – ena za državljane in druga za ...prikaži več državo. Je tako prav? Ne, ampak na to še kar pristajamo. Bratje Slovenci, recimo bobu krof in priznajmo, da so nam ukradli državo, ki smo jo tako težko čakali od karantanskih časov. Sprašujem se samo ali jo hočemo nazaj ali pa je res v naših genih zapisano, da smo narod hlapcev, ki ne loči pleve od semena in izmed sebe ne zmore izbrati zaupanja vrednih mož in žena, ki so sposobni odgovorno voditi narod - v narodov blagor.

  • Niko_K_ 14:07 24.oktober 2012.

    ... kul.. Predpis je 30 km/h po avtocesti. Boš vozil toliko? Ja seveda.. Predpis je predpis. Ljudje pa so ofce.

  • siesta 14:30 24.oktober 2012.

    Niko_K - Najprej si razčisti osnove zakaj so zakoni? Potem pa veselo kaj je prav in kaj ni.Zakoni med drugim tudi določajo lastnino, plače itd. Kaj pa tu,ne boš nič kuril?..To da te "silijo" k spoštovanju zakonov ni represija,zakaj je ...prikaži več temu tako,si pa prvo razčisti zakaj so sploh zakoni.~Si pozabil,kako se je udrihalo po prejemnikih socialnih transferjev.No sedaj ko so vas uslišali pa vam spet ni prav?..Patetično do konca..

  • siesta 14:32 24.oktober 2012.

    Potem ne benti čez zakonodajo,če si ovca....

  • Niko_K_ 14:43 24.oktober 2012.

    ...ta tvoj zadnji komentar samo dokazuje, da si pač imbecil in ti ni pomoči...

  • Niko_K_ 14:43 24.oktober 2012.

    Aja.. Pa Franceja pozdravi!

  • siesta 15:29 24.oktober 2012.

    Oh kulturni človek,zagotovo imate zelo velik krompir.Kulture namreč bore malo....

  • siesta 15:53 24.oktober 2012.

    mogoče zato,ker je javno-zasebnego partnerstvo in je vložek občine samo 8% celotnega zneska?..nevem ne poznam pogodbe,jo ti?

  • tojekali1 16:43 24.oktober 2012.

    draga gospodo, ne razumem o kakšni kulturi vožnje vi govorite. Vidim samo da je vaš nivo komunikacije popolnoma brez kulture in je zelo žaljiv. Žalite se medsebojno z zelo nesramnimi in žaljivimi izrazi. To nikamor ne pelje.

  • JaneDoe 23:43 24.oktober 2012.

    živčneži :))

  • zurnalouc 10:31 24.oktober 2012.

    Še kamere na vsakem vogalu kot v angliji zato ker smo tak živalski narod

  • Prudi 10:59 24.oktober 2012.

    tu je očitno samo to, ali si idijot ali umsko prizadet, da tolmačiš svoje, ne glede da debata ni v tem ali radarji služijo varnosti. V tem primeru je to samo izgovor za polnjenje prijateljevih žepov. Koliko nesreč je bilo ...prikaži več zabeleženih na teh odsekih v zadnjih letih?

  • privat 12:31 24.oktober 2012.

    to jaz razumem kot odpor proti fašistom...to štajerci. Smrt fašizmu svoboda narodu

  • siesta 12:35 24.oktober 2012.

    pametni in kulturni vozniki vozijo po omejitvah, neumni in nekulturni vozniki pa so "prašiček" za občinske finance

  • Presvetli 13:21 24.oktober 2012.

    Pa daj povejte,kaj ste eni res tako zabiti,da ne veste kaj govorite.Kaj je Senekovič z občine zadnjič po televiziji rekel:Če ne bo kazni bo Iskra imela izgubo oni imajo z njimi pogodbo,da od kazni dobijo denar v določenem času.Ne govorite nekaj na pamet!?

  • Niko_K_ 14:05 24.oktober 2012.

    Gospodu z nickom "siesta", zakaj so predpisi takšni kot so... (Kopirano iz FB.)"Boris Koprivnikar Tole sem napisal, ker mi je počasi že dosti biti Slovencl:ssHALO, HALO, DOBRO JUTRO! Pred časom sem se z družino vračal ...prikaži več domov in v lepem sončnem popoldnevu na prazni ravni cesti sredi polja prevozil krajevno tablo s hitrostjo 83 km/uro. Vsega skupaj sem plačal 1.400 eur raznih kazni in stroškov, dobil cel kup točk, ki jih ne morem unovčiti v Merkatorju in izboljšal svoje vozniške sposobnosti na štiridnevnem tečaju varne vožnje. Imam srečo, da imam spodobno plačano službo in sem z majhno bratovo pomočjo lahko poravnal posledice tega 'grobega' prekrška. Se mi zdi kazen primerna? Ne, ampak tak je zakon... Ta teden sem govoril s socialno delavko centra za socialno delo, ki ni mogla zadržati solza, ko mi je razlagala, da je 86 let stari gospe, ki je hudo bolna in živi sama, z osem strani dolgo odločbo ukinila že tako minimalno socialno pomoč, zato ker ima gos

  • siesta 15:25 24.oktober 2012.

    BenX - torej lhko k tebi naselimo par brezdomcev, poleg tega bodo še koristili tvoj bančni račun..imaš prav,koga briga zakon,tudi glede lastnine in vsega ostalega..

  • Klemen Zec 09:32 24.oktober 2012.

    Grozljivo, kako si že po vzgledu JJ narod jemlje pravico v svoje roke ?Pravna država je na psu, politiki se ne ozirajo nanjo, prav tako pa so se po robu postavili jezni vozniki in se spravili na merilce hitrosti.<br ...prikaži več />Jezni so zato, ker so glavni krivci radarji in ne njihova prekoračitev hitrosti !?Ravnajo enako po vzoru politikov, ki za svoje nepravno obnašanje valijo krivdo na druge !Ne manjka dosti pa se bodo začeli oboroženi spopadi med ...

  • Maty 11:41 24.oktober 2012.

    BenX, tebi je potrebno takoj odvzeti vozniško dovoljenje. najbrž si objestni arogantnež, ki namerno krši CPP. Tudi, če ne bi bilo teh radarjev, idioti, bi morali voziti po pravilih in ne da se obnašate na cesti, kot da je vaša ...prikaži več last. Pojdi in si preberi CPP ali pojdi do najbižje avtošole, AMZS in te bodo brezplačno poučili, kako je potrebno voziti po cestah. Še poleg šol in vrtce bi jih postavil! za mene je vseeno, kdo jih postavi, lahko so to tudi "vesoljci"! Potrebno je voziti po CPP, kot so te učili v avto šoli. Ali pa si kupil izpit!!!??? MI, vi mariborčani ste pravi Balkanci in niste "smo" za Evropo! Na primer, ko stoji človek z dvema malima otrokoma ob prehodu za pašce, da bi se kakšen slovenski osel ustavil in dal prednost peščcem, da varno prečkajo cesto. Nikomur ne pade na pamet. Poglej si malo vozniško kulturo v Evropi, na primer na Švedskem, Norveške in na Nizozemskem, kjer je navečja v Evropi. Tam so pred leti še bolj potihoma postavili takšne radarje in se je čez nekaj let

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.