Magazin /magazin/vip
650 ogledov

Razočarana Danica Lovenjak: Sodni izvedenec ni odločil njej v prid

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • cogocogo 17:32 15.november 2016.

    saj ne bi razumela kaj ji zelis dopovedat

  • cogocogo 17:34 15.november 2016.

    odvisno koliko kil in kako storaste so te odvecne kile v teh cevljih

  • cogocogo 17:41 15.november 2016.

    tega tale gospodicna ne ve ,,,,zal zastonj nasvet ,,ji pa posodim tiste hribovseke dokler teh ne poravi ,pa verjamem da je teh hribovskih bolj navajena ,,kaj ses vsak stor ze ne more nositi takih cevljev

  • Žirafa 00:05 16.november 2016.

    Ej, jaz imam čevlje iz Dajhmana že precej dolgo. Čudno, da se mi na mojih poceni čevljih še nikoli ni zlomila peta pa nemalokrat skačem tudi po makadamu.

  • Avatar skeptik
    skeptik 07:22 14.november 2016.

    To pa je novica za prvo stran. Velepomombno, res. Očitno vam primanjkuje resnejših tem za pisanje oziroma ne vidite meter pred nosom

  • smejka 10:37 14.november 2016.

    Ne bom ugotavljala s čim zasluži toliko, da si lahko kupi čevlje za 700€.Kupi si naj dobre čevlje za 70€(si jih marsikdo, ki trdo dela , ne more), nekaj denarja pa naj nameni pomoči potrebnim.Lahko tudi petim otrokom kupi zimske ...prikaži več čevlje in še ji bo ostalo!Dvomim sicer, da bo Danica to prebrala.Bi pa ji z veseljem to kar osebno povedala.

  • cogocogo 17:28 15.november 2016.

    saj prodajajo tudi cevlje za gradbisca ta se ne unicijo kar tako ,ce ne znas hoditi v takih finih --dragih- cevljih si kupis pac tiste za tezka dela ,,no tudi kak vojaski bi prisel prav takim damam ,,pa da se ...prikaži več se repencis takole na spletu za neke cevlje je pa res malo prevec malokateri delavec ima rako placo kot da taka koza za cevlje ,,pa da bi bili vsaj lepi in uporabni ,,

  • Žirafa 00:08 16.november 2016.

    Zakaj bi nekdo plačal tak denar za par čevljev?

  • pacioti 19:07 14.november 2016.

    Čevlje za 700 jih ona vidi sam v trgovini.To je popolna samopromocija.Ko kupiš tak izdelek si deležen vsega,reklamirajo brez problemov,deležen si popolne pozornosti,to sem občutil na lastni koži in to ne v Slo ampak v tujini v enem zelo mendenem ...prikaži več mestu.Seveda,kot je sodni izvedenec omenil možne vzroke je dejansko zadnji-preobremenjen izdelek.Poglejte mal njene fotke na FB,vse popravljeno preden gre gor,zanimjiva je njena ko je na sliki iz Gostilne na Gradu,še dobro da je sploh nardila 10 metrov z takimi čevlji.Pa še to,kdor kopuje in nosi take čevlje je tiho in se ne hvalisa ne pa da išče pozornost.....in še to,to je že kar nekaj časa nazaj opisovala,tako da je totalno očitno da je en sam cilj in to ISKANJE POZORNOSTI!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.