Slovenija
122 ogledov

Razočarani prekinili počitnice na Hrvaškem

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 18:05 09.julij 2016.

    Ker gre tu očitno za sanitarni problem - ogroženo zdravje - se drugega ne da storiti, kot prekiniti nastanitev v nehigijenskih razmerah. Jaz sem šel do predsednika občine in mu razložil , kaj mu komunalci z govnaro delajo po ...prikaži večo mestu in kaj na kolektorju , ko jih praznijo , vse skupaj je pa na glavni cesti in v pristanišču. Rekel sem mu v prvem stavku , kaj bi bilo , če bi časopisje sporočilo , da mu je v mestu izbruhnila kolera . Pa je zastrigel z ušesi . Ravno tako smo mu par let prej , dali vedeti , da v mestecu ne morejo biti parkirani gradbeni stroji , ki morajo mirovati od 15.06. ampak , da naj jih preseli ven , kajti ko prideš s trajekta , misliš da si prišel v garažo SCT in ne v turistični kraj! Da pa teli kljukci niso hoteli poslušati higijenskih nasvetov , se pa to hitro reši z sanitarno inšpekcijo !

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 08:18 09.julij 2016.

    Slovenija od kod lepote tvoje!! Drugič naj pa raje samo denar nakažejo in ostanejo doma,saj je to cilj teh zblojenih in pokvarjenih Dudekov!

  • Papaja Popi 08:24 09.julij 2016.

    Ne vem zakaj udje sploh hodijo k tem Hrvatarjem ?

  • semseprijavilsamozato 09:46 09.julij 2016.

    Vsako leto isto. Hrvatje podražili trajekte, hrvatje podražili cestnine, na hrvaškem nategujejo v restavracijah itd itd. Sama propaganda proti da bi lahko prodali kakšen aranžma več za naše toplice. Kjerkoli na svetu rezerviraš boš riskiral takšne težave. Sam hodim na ...prikaži več Hrvaško 30+ let pa nikoli nekih posebnih problemov. Vi pa kar širite strah in nejevoljo med ljudi, bo več placa na plažah za nas ki se takšnim zgodbam samo smejemo.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:01 09.julij 2016.

    Ja sam a veš če bi bili Hrvati muslimani bi skor vsi v komentarjih rekl: aha glej (vsi) muslimani so svinje.Ker so pa Hrvati je pa folku načeloma jasno da gre za 1% slabih ljudi ki je prisotnih v vsaki naciji.

  • brencl47 10:01 09.julij 2016.

    Glede na to, da v članku ni navedenih konkretnejših podatkov, lahko smatram, da gre tu zgolj za novinarsko pogrošno antipropagandno nakladanje. Ob enem pa nudo reklamo za ZPS.Za verodostojnost članka bi lahko navedli vsaj kraj oz. podrobnejšo lokacijo in tudi agencijo!

  • Uni Wega 11:04 09.julij 2016.

    Saj te v Portorožu tudi vprašajo: Šta ćete popit?

  • gornik 14:50 09.julij 2016.

    Naj gre enkrat v Grčijo, da bo videl razliko me našimi in Grki. Nidar več si ne bo poželel sosedov. Urejenost,čistoča in prijaznost , to kar manjka našim sosedom.

  • kapibara 17:08 09.julij 2016.

    Pa v Grčiji tudi+ Tunisu....

  • Senior 21:10 09.julij 2016.

    Ker ni omenjena lokacija dogodka, smatram, da se to ni zgodilo. Če ni teh podatkov, potem je to debela LAŽ!

  • d 22:21 09.julij 2016.

    ampak u mehiki, na karibih, na tajskem, u vietnamu te pa tega ne vprasajo ... pa das sam par sto eur več, lepo je živeti v teh časih ... ko lahko potujes po celem svetu za malo denarja, vi se ...prikaži več pa kar omejujte na radius 100km

  • Avatar Džoser
    Džoser 02:25 10.julij 2016.

    Kaj pa hodite na Hrvaško ?!!Pa poiščite kakšno drugo destinacijo kjer vas bodo tudi spoštovali kot človeka in ne boste samo kokoš za oskubiti.

  • Avatar Leon
    Leon 10:22 10.julij 2016.

    Lahko ,da gre za provokacijo saj ni navedena agencija ali lokacija ,kar bi po moje morala ZPS objaviti v zaščito ostalih eventualnih potrošnikov .

  • Avatar Tomaž Gorec
    Tomaž Gorec 12:44 10.julij 2016.

    Čisto možno!

  • Avatar Tomaž Gorec
    Tomaž Gorec 12:48 10.julij 2016.

    Imajo najlepše morje, prijazni so,... Edino, kar jim šteje v minus, je to da včasih malo pretiravajo s cenami!

  • Avatar Tomaž Gorec
    Tomaž Gorec 12:48 10.julij 2016.

    Pa pivo ti računajo 4 € (:Tako, da jaz 10 krat raje na hrvaško, kot v Portorož!

  • semseprijavilsamozato 01:08 11.julij 2016.

    Greš v hotel s samopostrežno večerjo in teh problemov nimaš. Zdej pa si sam pljuni v juho. Pa slovensko prosim piši če že druge krtiziraš in označuješ.

  • mymind 07:21 11.julij 2016.

    Ker še nisi bil v Italiji :)

  • kapibara 07:48 11.julij 2016.

    Če imaš sam malo denarja, tudi za malo denarje ne moreš potovat...

  • Ludvik Miholic 10:16 10.julij 2016.

    ali si videl ali nepriznas ce je kelnar plunil v juho ce zelis ti jas odkrijem kde je to bilo pa ga neseri kupleni slovenec

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.