Slovenija
33 ogledov

Rode: Ulica nima pravice rušiti vlade

Komentarjev 54
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • janezek 13:35 07.januar 2013.

    Se popolnoma strinjam. Hotel sem le povedati, da me moti to da ljudje ne razmišljajo in ali popolnoma brez mnenja ali pa se preprosto popolnoma nekritično enačijo z mnenjem ene osebe ali nekega pola samo zato k so "naši." Na ...prikaži več kratko folku se ne da več razmišljat in to ni dobro za državo je pa to supr za manipulacijo z njimi, kar pa se je po mojem mnenju v teh demonstracijah dogajalo.

  • mph 15:34 07.januar 2013.

    Nisem prepričan, če ima ena od moralno najbolj skorumpiranih inštitucij, sploh pa ta njen tipični predstavnik, kaj za razpredat o temu ali čemerkoli.

  • KOJAK 11:47 07.januar 2013.

    Direktor Papirnice Goričane Andraž Stegu je po pisanju Dnevnika potrdil, da so dvorec Goričane pri Medvodah obnovili na zahtevo ljubljanske nadškofije in po zamislih kardinala Franca Rodeta. "Namembnost prostorov je natančno takšna, kot so si jo zamislili v nadškofiji. Rode ...prikaži več je dvorec med obnovo tudi obiskal in se odločal o opremi," je za časnik povedal Stegu.Stegu je za Dnevnik med drugim potrdil tudi, da sta bili v igri tudi draga podzemna garaža za 22 vozil in celo podzemna kuhinja, ki pa sta se jima nato Rode oziroma nadškofija odpovedala.

  • KOJAK 11:48 07.januar 2013.

    Obnova dvorca je bila po pisanju Požareporta ena od ključnih točk spopada med Rodetom in nekdanjim nadškofom Alojzijem Uranom. Uran se je po pisanju portala aktivno upiral Rodetovi želji, da bi se ob vrnitvi v Slovenijo nastanil v dvorcu Goričane, ...prikaži več ki se je obnavljal z denarjem finančnega imperija slovenske cerkve oziroma bankrotirane mariborske nadškofije.

  • KLOBO 11:48 07.januar 2013.

    Tako je !! To komunistično gnilobo, ki vspodbuja ulico so pošteni Slovenci spoznali!! Parklič, Vuk Godina in ostale podlasice se naj gredo kaj bolj koristnega, da si bodo enkkrat zaslužili svojo plačo, ki jo že desetletja dobivajo iz davkoplačevalskega denarja !!

  • ocean 11:58 07.januar 2013.

    Morda bi se avtor tega članka raje pozanimal, kako gre našemu veliko bolj priljubljenem gospodu Alojziju Uranu in mu zaželel čimprejšnje okrevanje. Kakšen neprimeren odnos ima kardinal Rode do ljudi, ki so se bili primorani na ulicah javno izpostavljati za ...prikaži veča naše skupno dobro. protestirali so ljudje in ne ulica. Od kot temu visokemu predstavniku RKC-ja pravica, da presoja in omalovažuje upravičeno nezadovoljstvo protestnikov z oblastno elito, ki ignorira sporočila mezadovoljnega dela ljudstva. Če je on z gospodom Pahorjem zadovoljen, pa protestujoči sigurno niso zadovoljni z kardinalom Rodetom.

  • axl 12:42 07.januar 2013.

    Gospod Rode, utihnite.

  • ma.lina 13:36 07.januar 2013.

    "Vedemo se kot zakotni provincialci"ssSama Rodeta me maram ampak v tteh nekaj stavkih je povedal več kot pisejo vsi novinarji skup.Naj povem še enkrat ga ne maram ampag glavo ima pa trezno ,jesszelo inteligenten.

  • leonardo 13:38 07.januar 2013.

    Oh oprosti anonimni. Veš ogromno vernikov Rodetu prav nič ne verjame. Veš kaj pravi moja verna mama. Vsak zatajeni otrok je podoben svojemu očetu. Peterček ni podoben meni. Notorej se popravljam. Lahko reče, da je vaš, vernikov. Jaz sem ga ...prikaži več pa kar nekajkrat poslušal ko je slovence delil na prave in neprave. Ampak pravi ste samo vi, ki ga poslušate in mu odpuščate!

  • mph 15:36 07.januar 2013.

    Nikoli ne pove ničesar naravnost. Vedno je pri njemu neko skrito, zlonamerno, sporočilo. Niso bili ne nemški ovčarji, ne metanje umrlih v smeti naključni, so bili zelo zelo dobro in zelo zelo zlonamerno premišljeni.

  • MeršolLingvist 11:29 07.januar 2013.

    Tokrat ima Rode prav.

  • speris 11:31 07.januar 2013.

    mrs sprana glava pejt molit kot v srednjem veku.. BOG NE OBSTAJA, CERKEV JE MAFIJA!

  • tralala 11:33 07.januar 2013.

    Jebela cesta, KDO pa ima v državi oblast kot ljudstvo?!!?!? ULICA = LJUDSTVOKlerotalibansko dečkoljubni moški v krilu SE NIMA KEJ OGLAŠAT!

  • speris 11:34 07.januar 2013.

    OBDAVCIT CERKEV! MAFIA!

  • Darko 11:35 07.januar 2013.

    obstajajo pa popolni kreteni

  • Lavdan 11:35 07.januar 2013.

    Če bi se kaj cenil, se z novinarji časopisa kot je Reporter, sploh nebi pogovarjal. Ker nima druge možnosti, tudi o Pahorju govori pohvalno, čeprav ne ve kaj ga čaka.

  • tralala 11:41 07.januar 2013.

    ....in ti, Darko, si en lep primerek tega.

  • KLOBO 11:42 07.januar 2013.

    !!! he, he..

  • vili.manili 11:43 07.januar 2013.

    Ti pa si bogi. Torej tudi prejšnje ne bi smela, ko je Janša pozival ljudstvo na ulico, kaj pravš?

  • Naglas 12:32 07.januar 2013.

    Vedno bolj se oglašajo ... cerkven davek uvest, potem bi pa videli, koliko vernikov je še v Sloveniji.Da pa on govori, kdo ima pravico rušit vlado in kdo ne!!!??? A za volitve je pa dobra ulica kaj?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.