Slovenija /slovenija/crna-kronika
135 ogledov

Rop pošte, uslužbenka umrla

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vrtnica 17:47 21.junij 2011.

    To je res zaskrbljujoče,imamo vse več nasilja,ubitih ljudi....,nekomu odvzeti življenje,kakšni so to ljudje?

  • Tadej Tomašič 19:27 21.junij 2011.

    kakšen tragičen dogodek neki??!??...OBOROŽEN ROP IN UMOR za ušivih 300€ ...amerika je tukaj...zelo mi je žal...

  • Janez Bohinjc 20:08 21.junij 2011.

    Zelo žalostna novica,to je vzgoja mladine, ki se je niti z mislimi ne smeš dotakniti. Bravo!!!

  • kmetek 21:12 21.junij 2011.

    Kapitalizem ste hoteli 23.12.1990.....jaz sem bil za 4 mesece premlad za referendum, pa bi verjetno obkrožil ne. To, kar imamo danes od države JE TOTALEN KURAC.Tajkuni uničujejo podjetja, imajo milione €, narod pa minimalca. KDAJ SE BO NARDO ZBUDIL ...prikaži več in nabil koga na VILE ?

  • kmetek 22:50 21.junij 2011.

    16 +16 -LOL?

  • Sani Dijana Hamulic 23:18 21.junij 2011.

    Ej buksl... Pa se ti zavedaš, da Slovenija in Slovenci so "s poreklom EX-yuge"?Nehaj se blamirati no.

  • geodet 23:19 21.junij 2011.

    In tega je okrog in v Litiji čedalje več in več :@

  • Adrijana Perič 23:22 21.junij 2011.

    Zakaj policija ne objavi fotorobota če ga je očevidka videla in prepoznala kot domačina?Družini,svojcem in prijateljem izrekam iskrene sožalje.

  • FinalDestination 23:30 21.junij 2011.

    z orožjem ne boš nič dosegel, še več sranja bo. Poskrbet je treba za varnost. Določene ljudi pa šolati, nekatere pa tko kot v franciji izgnat iz države, ker majo večjo podporo kot tisti ki krvavo delajo in se šopirijo ...prikaži več term islijo da lahko delajo kar hočejo.

  • FinalDestination 23:33 21.junij 2011.

    Prav imaš. Ne razumem pa zakaj so ljudje tako neumni pa vzamejo to kot negativno. Ker so ovce. in tudi sam vem da bojo negativno gledal na moj komentar. Žal s tem si samo dokazujejo kako so neposlušni, ne znajo ...prikaži več nekaj sprejet in razmislit ampak smao grajat. Vsak svoj mojster vsak misli da je za vse. ljudje pa ne znajo skupaj stopit in naredit korak naprej, ampak bit nevoščljivi in ponosni nase.

  • FinalDestination 23:41 21.junij 2011.

    Trenirka, 170, napad z nožem. Ne slovenci nismo tok pogumni pa neumni. Kdo pa drug bi to počel kot razvajen zabit balkanc ki misli da je nevem kaj in počne kar hoče, med tem ko so njegovi starši in predniki ...prikaži več delali in se trudili da bi blo njihovim potomcim lepše. Take stvari počnejo, uzvišani, primitivni in neizobraženi ljudje ki gledajo preveč televizije in bi neki radi bli v narobnem svetu za nič se pa ne znajo potrudit.

  • PPP 00:42 22.junij 2011.

    Upam, da si mislil na vse države EX-YU tudi Slovenije.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 05:40 22.junij 2011.

    Če bi znal/a brat bi vidu/la,da sem si dovolil ŠPEKULACIJO!!!!

  • zic 07:54 22.junij 2011.

    ta je pa dobra...vse na dlani, oni bodo pa zdaj to v nedogled preverjali potem bomo pa tko na to pozabili in cajt bo šel naprej....žalostno, sožalje svojcem!!! Kje mi to živimo????polom!!!

  • Muky 08:12 22.junij 2011.

    Svojcem izrekam globoko sožalje.Popljuvat pa moram Pošto kjer sem tudi sam zaposlen. In sicer delam Poštnem centru Ljubljana. Na vsakem vogalu kamera za kontrolo delavcev in še dva sta zaposlena da nas nadzirata kod da se gremo BIG BRADER, ...prikaži več V Kresnicah bi bila kamer zlata vredna ampak ne dajo nič na varnost. Kaj je res kako poceni človeško življenje?

  • Astrologinja Sonja Klopčič 09:18 22.junij 2011.

    Natakarica v bližnjem lokalu je povedala, da naj bi storilca že pred časom poskusila vdreti v neko hišo, vendar so ju pri vlomu zasačili in sta pobegnila, poroča POP TV. ...Iskreno sožalje svojcem in vsem, ki ste jo poznali.

  • FinalDestination 23:28 21.junij 2011.

    Slovenija in Slovenci niso nikdar spadal pod balkan, pa si poglej geografsko lego. Taki ki pa delajo pizdarije jim je pa preveč lepo in so preveč zaostali, največkrat so žal ti ki jih zagovarjaš. Ne mečem pa vse v isti ...prikaži več koš, ker so nekateri, čeprov redki bolj spoštljivi in sočutveni kot Slovenci. Žal so pa tisti prestopniki, ki se imajo za nekaj več ravno ti z juga, in to so ti, katerih so starši krvavo delali da so uspeli v slovenijo, a njihovi mulci se šopirijo z osnovno šolo.

  • PPP 00:49 22.junij 2011.

    Močno me žališ s svojo ozkomiselnostjo. Geografsko gledano je to res, toda tudi Grčija spada pod Balkan, njo pa najverjetneje ne mečeš v isti koš? Zopet nevem po kateri logiki gledaš na Neslovence(toda zgolj in samo pripadnike ''čefurskih'' držav) da ...prikaži več so le redki spoštljivi in čustveni. Vidim, da zopet dokazuješ svojo ozkomiselnost, saj nisi pripravljen sprejemati ali vsaj razumeti drugih kultur. Kultura se skozi celoten cikel človeštva spreminja, tako kot tudi oblika človeka. Nepoznam nobenega takega, ki se šopiri z osnovno šolo. Nevem, kako lahko posplošiš ''Južnjake''. Navsezadnje ti ''Južnjaki živijo tik ob tebi in so geografsko gledano na severu, tako da tvoj ''Jug'' ni nikoli spadal pod jug.(Po tvoji ozkomiselni logiki.)

  • Robert Sivonjic 01:47 04.julij 2011.

    Jaz mislim da je to Škoda Fabia monte carlo nova ki jo lahko izbiras po barvi in podobno ker je zelo podoben avto na sliki Škodi pa ceprav je je slika malo slaba se kar dober vidi

  • jurij 21:24 21.junij 2011.

    Čimprej je treba legalizirat nošenje orožja , da se bomo lahko sami branili ped golaznijo. Kaj pa alarmi na poštah, kaj pa neprebojna stekla?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.