Magazin /magazin/vip
62305 ogledov

Rosviti Pesek ni dalo miru, sredi noči je vse "bruhnilo" iz nje

Komentarjev 49
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tlacan 09:51 23.november 2022.

    Z nacionalko naj delajo kar hočejo, samo obvezno naročnino naj ukinejo ! Kar se tiče financ pa bi blo mogoče kaj več, če si ga ne bi tako lepo delili. Mogoče so uradno nizke plače a prihodki nekaterih pri koritu ...prikaži veču krepko presegajo prihodke zaposlenih v gospodarstvu. Tudi v dobro stoječih firmah niso tako radodarni. RTV-jevci se bojijo za svoje stolčke in honorarje - briga njih za politiko. Zato ponavljam: RTV naročnino ukinit in na si na trgu priskrbijo prihodke.

    • lojs 10:01 23.november 2022.

      to se bo prej ali slej zgodilo ne glede na rezultat referenduma ... rtv rušijo aktivisti, ki so žačeli to zdraho, ker ne morejo kar tako kadrovsko lomastit po tej ustanovi, tako kot po ostalem jav. sektorju ... komunizem ruši ...prikaži več vse pred seboj, ostane samo še pogorišče

    • tlacan 14:58 23.november 2022.

      @lojs; Moje stališče nima nič s politiko. Je že več kot 2 leti, ko sem zadnjič pogledal kaj je na kanalih RTV Slo in me ni pritegnilo. V tem času pa sem plačal skoraj 400 € RTV naročnine. Plačujem nekaj, ...prikaži več kar potrebujem in ne želim imet. To sra**e nima nobene veze s komunisti.

    • lojs 15:06 23.november 2022.

      pa še kako ima vezo, zakaj? levičarji hočejo prevzet rtv in tudi podražit prispevek , sds je predlagala prostovoljno plačevanja prispevka, pa so eni spet proti ... rtv je pa dejansko treba razbit na večj podjetij, ki bodo šle bodisi ...prikaži več na trg ali pa se bodo financirale iz proračuna

  • lojs 11:26 23.november 2022.

    to, da je bil kocijančič na vrhu partije, je bilo zgolj naklučje ... ne smemo pozabit, da je bil predsednik OK, kar pomeni, da je bil strokovnjak ... hmm, zakaj že? , ja vsekakor za funkcije na visokih položajih, ki ...prikaži več začuda ne morejo biti slabo plačane

    • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 14:03 23.november 2022.

      to da je rosvika januzlijeva bivša, je tudi čisto naklučje kenede?

    • lojs 14:13 23.november 2022.

      tvojega popačenega umotvora niti ne razumem, vem pa da prepričani in zmanipulirani opranoglavi osebki težko razmišlajo racionalno ... temu primeren tudi komentar

    • tlacan 15:01 23.november 2022.

      @lojs; Sedanje vodstvo je postavil bivši komunist (zelo zagrizen). Zato je tvoje pisanje malo mimo resnice.

    • lojs 15:09 23.november 2022.

      ja in kdo lahko garantira, da po novem sistemu ne bo nobenega političnega vpliva ... lahko so ne vem kakšni strokovnjaki, pa tudi politično usmerite ali celo pripadnost, kar ni nič narobe

  • lojs 09:52 23.november 2022.

    nekateri si upajo javno povedat kaj si mislijo ... očitno še ena izdajalka, ki bo pristala na plakatih skrajnih aktivistov

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.