Slovenija
376 ogledov

Rupel: Schengen je naša zadnja možnost

Komentarjev 66
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • HrvatskiVitez 20:35 29.julij 2015.

    Da ti ne bi bilo malo previše sokole, nećeš ti dobiti baš ništa, ni Savudrijsku valu, a sad nastavite plakati u Bruxellesu, ali ni to neće pomoći.

  • Tupamaros 16:25 29.julij 2015.

    Butec, če ne bi bilo Kalimera bi imel šerifa v Beogradu.

  • kapibara 18:28 29.julij 2015.

    Alpski hrčki.. a kako vas je zgodovinsko opredelil Šešelj.. : Pokristjanjeni pravoslavci..tako nekako.. !!

  • asmas 20:34 29.julij 2015.

    zanima me kako se boš cmeril,ker ZARADI SLOVENIJE ne boste dobili shengenske meje.Še vedno boste imeli zastoj pred vstopom v slovenijo,kajti slovenski policisti bodo prevohali vsakega hrčka posebej.Pa da vidimo

  • HrvatskiVitez 21:32 29.julij 2015.

    Baš ste naivni, koji schengen, briga nas i za EU, od EU nismo dobili ništa osim imigranata iz Afrike i konstantnih prijetnji i ucjena. Nismo mi Grčka u koju EU sipa novac. Prijetnje i ucjene su nam dosadile a novca ...prikaži več svejedno ne daju. Hrvati bi pristali i na izlazak iz EU, ali na ucjene i prijetnje više neće. Pa neka frau Merkel prijeti koliko hoće.

  • HrvatskiVitez 22:15 29.julij 2015.

    čuj stari, ja sam bio jasan, njima sam ostavio izbor da navale oružjem, mi prvi nećemo, ali kako misle realizirati odluku suda kojeg mi od danas odlukom našeg sabora ne priznajemo, lijepom riječju možda, ono što ne priznajemo, a od ...prikaži več danas ne priznajemo, to nećemo milom ni uvažiti. jel ti ide to u glavu da se ostave ćoravog posla i ta stvar ode na sud za međunarodno pravol mora u hamburgu, gdje nema ovih eskapada i bit će kako presudi, zar to ne predlažemo od početka, a oni su izabrali put ucjene, umjesto ovog

  • mib 08:12 30.julij 2015.

    V glavnem vsa ta zadeva paše tako slo. kot hr. vladi. Sedaj se tako na tej kot na drugi strani prepucavamo na relacijah slo/hr, hr/hr, slo/slo. Namesto, da bi se ukvarjali z dejanskimi problemi, ki bi jih morale naše vlade, ...prikaži več se ukvarjamo s teglom zemlje in šalco vode. Dejstvo pa je, da smo vsi v istem sranju!

  • anro 08:38 30.julij 2015.

    Hrvati naj vam bo že enkrat jasno, da bodo arbitri razsodili za bo 1/3 piranskega zaliva vaša, ki nikoli v zgodovini ni bila, samo da imamo pred vami že enkrat mir! Kdor pozna zgodovino bi morala biti meja na reki ...prikaži več Mirni. Torej ste Hrvati ozemlje od reke Mirne proti Piranu okupirali. Ve pa se zakaj bi nam radi zaprli prost dostop na odprto morje. Skratka eni veli dvoličneži, ki neprestano hlastajo po tujem ozemlju. Pa saj so nam že starši in stari starši pravili ne zaupaj bratu Hrvatu,...

  • Papaja Popi 14:11 29.julij 2015.

    Rupel, prodana duša je zadnji, ki bi kaj lahko govorilOn in njemu podobni izdajalci so nam prodali zemljo , morje in zrak.

  • Senior 15:27 29.julij 2015.

    Za vse, kar se dogaja danes v Slovenuji, je v celoti krivec DEMOS!

  • Papaja Popi 16:02 29.julij 2015.

    Tudi tvoj Kalimero, bivši rdečkar, je večinski krivec.

  • pipo444 17:19 29.julij 2015.

    Jebal ti je alpski Hrvat mater.

  • Avatar mike1968
    mike1968 17:37 29.julij 2015.

    Vsaj enkrat se pa le strinjam z Ruplom ;)

  • KLOBO 17:52 29.julij 2015.

    Hrček !! Niti pod razno ne gremo več k ciganom na morje !! Imejte svoje Slovake, Čehe, Poljake, ki vam napravijo več škode kot pa vam prinesejo v budžet !!

  • Papaja Popi 17:56 29.julij 2015.

    To se tudi jaz ves čas sprašujem.

  • Papaja Popi 17:59 29.julij 2015.

    Jeftina Struja, ama si baš jeftin

  • kapibara 18:26 29.julij 2015.

    BRAVO- Odličen pogajalski predlog .. pošlji ga naprej.. +++++

  • Modriportal 18:29 29.julij 2015.

    Jah, kdo bo pa mene poslušal, če še koga drugega ne :)Žal je verjetno za to vlak zamujen?

  • kapibara 18:31 29.julij 2015.

    @ferluci, kao imaš žalostno prav..!!

  • kapibara 18:30 29.julij 2015.

    kako je že bilo z mejnim prehodom pri solinah, ko so hrčki gledal čez ror na naše, tam nižje od pasu, tam kjer je tatu.. pod kamnolomom..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.